Autor Wątek: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 444839 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5307
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2115 dnia: 29 Marzec 2022, 18:02:21 »
Będzie niedługo dostępny Mexico Mad Mash?
Jeszcze jedną mam paczuszkę, ale raczej nie będzie Cię na nią stać  :diabelek:
》tertium non datur《

Offline Bogusław

  • Wiadomości: 29
  • Ekspres: Gaggia Careza; Jura E6;Bialetti Musa
  • Młynek: Sage by Heston Blumenthal the Smart Grinder Pro
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2116 dnia: 01 Kwiecień 2022, 16:15:03 »
@ranGo znowu coś źle się dzieje z wyborem paczkomatu. Przy wyborze wpisało mi paczkomat w drugim końcu Polski . Czy jest jakaś szansa na pojawienie się w sklepie kawy Yunan ?

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2117 dnia: 01 Kwiecień 2022, 21:01:39 »
Jeżeli przy tak dużym wyborze kaw w naszym sklepie jakaś kawa utkwiła w pamięci, to pewnie że warto ją znowu wprowadzić do sprzedaży. Yunnan rzeczywiście ma to coś w sobie i jest w naszych planach tyle że dostawca w tej chwili ma ją tylko w magazynie w Londynie. Zobaczymy czy będzie możliwość aby ją przesunęli do magazynu w Antwerpii, wtedy by nam to dużo ułatwiło zakup tej kawy.

Odnośnie wyboru paczkomatów, problemy notujemy wtedy kiedy na serwerach InPostu mocno zwalnia internet. Jeżeli tylko uda się wprowadzić jakieś inne rozwiązanie odnośnie wyboru paczkomatu, to natychmiast wdrożymy takie rozwiązanie.

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2118 dnia: 06 Kwiecień 2022, 16:48:28 »
Podaje obiecaną aktualizacja kaw na Kwiecień i tak w dziale espresso kończy nam się Cafe Cubano ale jeszcze szybciej wyjdzie Honduras Finca La Fortuna. W ich miejsce planujemy wprowadzić Meksyk Bella Vista i Peru Yanesha z Cooperative Ecologica de Mujeres Cafeteleras Villa Rica. Brazylia Fazenda Miaki na pewno utrzyma się w sprzedaży do końca Kwietnia, chociaż niesamowicie szybko schodzi. W przelewach zmiany będą takie że oprócz Papui Sigri Estate, kończą nam się dwie 'kosmiczne" kawy, Honduras Guara Roją Honey i Peru Finca Las Palmas, udowadniając dotychczas że w przelewach nie wszystko musi kręcić się wokół  Etiopii i Kenii. Z nowych kaw, w sklepie pojawią się już niedługo Kenya washed Ntongoro AA Top i Costa Rica Fatima Higuito Red Honey a pod koniec miesiąca dołączy do nich Ethiopia Arsi Nensebo.



Offline Sokorn

  • Wiadomości: 75
    • Youtube - Paweł Soczewski
  • Ekspres: Kazak Rota, Cafelat Robot
  • Młynek: C40 MK4, Kinu M47 Simplicity, Ode Gen 2.0, DF64 Gen II
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2119 dnia: 07 Kwiecień 2022, 14:38:10 »
Brazylia Fazenda Maki nie dziwię się, że tak szybko schodzi. Bardzo przyjemne shoty, pełne i bogate doznania, przełamujące klasyczne brazylijskie smaki.

Przelew z Peru Finca Las Palmas to prawdziwa bomba owocowa, która jest świetnie zbalansowana i mamy w niej przyjemne połączenie słodkich, i kwaskowatych akcentów.

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2120 dnia: 07 Kwiecień 2022, 19:11:08 »
Bardzo przyjemna jest Finca Las Palmas, wielkie szkoda że się kończy. Od jutra wystartujemy w sklepie z Meksykiem Bella Vista a w krótkim filmiku można obejrzeć czyje ręce i praca stoją za kawą uprawianą w tym uroczym miejscu. Historia i pasja z napisami po angielsku. 


Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2121 dnia: 13 Kwiecień 2022, 11:28:08 »
Zmieniłem zdanie o Mujeres. Nigdy nie piłem jej z Euro Cafe, niedawno to się zmieniło. Dawniej uważałem ją za cytrynowo kwaśną, teraz za słodką i czekoladową. Pycha.
Ponieważ zbliżyłem się do niebezpiecznie małych zapasów ziaren (750g) tym razem wziąłem 2 kg Brazil Fazenda Miaki Red Catuai oraz 250g Peru Finca La Requia Geisha.
A do kompletu dostałem Haribo i worek jutowy z Geishy. Już kombinuję co z niego zrobić.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5307
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2122 dnia: 13 Kwiecień 2022, 19:47:45 »
Zmieniłem zdanie o Mujeres. Nigdy nie piłem jej z Euro Cafe, niedawno to się zmieniło. Dawniej uważałem ją za cytrynowo kwaśną, teraz za słodką i czekoladową. Pycha.
Bo to złe kobiety były cytując klasyka, a teraz się zmieniły... na lepsze O0
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2022, 19:50:06 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2123 dnia: 16 Kwiecień 2022, 14:23:51 »
Chcemy podziękować za wszystkie miłe słowa które dostaliśmy za naszą pracę i za to że doceniacie cały wysiłek i serce które dokładamy do każdej paczki. Dwie nowe kawy, Kenya i Peru upalone w piątek odpoczywają a zaraz po świętach dołączy do nich i jasno palona Etiopia Arsi Nansebo. Wracamy do Was już we wtorek po świętach.

Życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Procesje to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie można podziwiać w Gwatemali podczas Wielkiego Tygodnia!


Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2124 dnia: 20 Kwiecień 2022, 20:44:01 »
Powoli wykupuję Brazylia Fazenda Miaki, bo dziewczyny u mnie ją bardzo lubią jako podstawę Cappuccino i Latte, będę więc wdzięczny jakbyś dał mi znać @ranGo, jak już Twój zapas będzie się kończył. :) 

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2125 dnia: 21 Kwiecień 2022, 14:05:38 »
Na pewno dam znać jak Miaki zacznie się kończyć, nie wiem nawet czy nie zostawię trochę kawy na taką post-produkcję czyli na dodatkowy wrzut jak już się "skończy". Po Miaki, w Maju wprowadzimy do sprzedaży Brazylię Cemorrado Chocolate Edition a już w ten weekend i dwie nowe kawy pod przelew: Dominikanę Arroyo Bonito Estate Honey i Burundi Inzahabu Mukingiro natural. Dla tych co planują co nieco zwiększyć ruch w majowy weekend, poleca się "mistrzowska" Etiopia Arsi Nensebo. W sekcji espresso sytuacja stabilna, jakieś zmiany będą dopiero w Maju, chociaż święta tuż, tuż. Więc, aby nie zapomnieć, planujemy dłuższy weekend tak że w poniedziałek 02.05 palarnia będzie nieczynna a wszystkie zamówienia złożone w trakcie majowego weekendu zostaną zrealizowane w środę 04 Maja.   


Offline michau6

  • Wiadomości: 44
  • Ekspres: aeropress
  • Młynek: graef
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2126 dnia: 21 Kwiecień 2022, 23:39:48 »
Jakie profile smakowe mają te wymienione kawy pod przelew tj Dominikana, Burundii i mistrzowska Etiopia?

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2127 dnia: 22 Kwiecień 2022, 06:39:56 »
Dominikana Arroyo Bonito - nuty cytrusowe i wysoka słodycz
Burundi Inzahabu - czekolada i żółte owoce
Etiopia Arsi Nensebo - kakao, jagody, miód

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1141
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2128 dnia: 22 Kwiecień 2022, 08:47:21 »
@ranGo , cześć.
 Przewidziana będzie może jakaś Brazylia pod przelew?
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2129 dnia: 22 Kwiecień 2022, 09:53:23 »
Brazylię dobre pod przelew w tej chwili są droższe niż dobre Kenię lub Etiopię. Na pewno będzie coś z tego kraju ale nie wcześniej niż druga połowa Maja.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi