Autor Wątek: czy jest ktoś z krakowa, kto mógłby obejrzec ekspres?  (Przeczytany 2296 razy)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
czy jest ktoś z krakowa, kto mógłby obejrzec ekspres?
« dnia: 06 Wrzesień 2016, 13:44:00 »
pisałem do pani z olx w sprawie tej gaggia baby twin za 200 zł, ale potrzebowałbym kogoś, kto by to obejrzał, sprawdził czy działa i ew jakoś przetransportował do mnie(przesyłka konduktorska, paczkomat, whatever) - oczywiście nie za darmo. pomoże ktoś?

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2397
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: czy jest ktoś z krakowa, kto mógłby obejrzec ekspres?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2016, 20:52:23 »
Nie pomogę bo to kompletnie nie moje strony ale tak sobie myślę, że Gaggia to dość solidny sprzęt a części są i to tanie, konstrukcja prosta a jak reanimowałem New Baby to  udało się bez najmniejszych problemów, sprzedający twierdzi że sprawny więc pewnie można mu zaufać tym bardziej że cena jak za używanego Zelmera, ja bym się nie bawił w oględziny tylko zamówił kuriera z odbiorem od pani i już, chyba da radę zapakować w karton i nadać paczkę, ludzie chcieli by sprzedać z odbiorem osobistym i jeszcze najlepiej płatne gotówką, ale bez przesady  ;-) No dobra jedyna niewiadoma to uszkodzenia przy transporcie ale wracając do wartości ryzyko niewielkie itd....  ;-) 

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi