Autor Wątek: Quick Mill Pippa  (Przeczytany 706 razy)

teges_pl

  • Gość
Quick Mill Pippa
« dnia: 24 Styczeń 2024, 20:43:49 »
Quick Mill Pippa to ekspres stworzony przez Maurizzio Chinaglia, który zaprojektował go kiedy dowiedział się, że prawdopodobnie przegra walkę ze swoją chorobą - "Pippa" to po włosku to samo co w języku angielskim "blowjob". Wersja Inox została stworzona z myślą o espresso i wyposażona została w dyszę do spieniania mleka. Szkopuł polega na tym, że aby uruchomić dyszę trzeba najpierw użyć małego śrubokręta i wyregulować zawór znajdujący się pod obudową za dyszą pary. Quick Mill Pippa nera powstała po śmierci Maurizzio a ekspres wyprodukował jego syn Stefano, który teraz zarządza firmą Quick Mill.

What do You think?

Offline kawosz17

  • Wiadomości: 1627
  • Ekspres: Quick Mill Orione
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
Odp: Quick Mill Pippa
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2024, 21:26:06 »
Miałem srebrną Pippe. Dosyć duży bojler, dysza cool touch. Ładny, zgrabny single bojler. Za to historia nadaje drugie znaczenie :(

teges_pl

  • Gość
Odp: Quick Mill Pippa
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2024, 08:08:05 »
Jestem winny wyjaśnienia, niestety zatrucie rybą doprowadziło mnie niemal prawie do śmierci klinicznej na stojąco. Dysza uruchamia się wraz z uruchomieniem pompy, a Pippa mimo swojej "dźwięcznej" nazwy to super mini ekspres z dużymi możliwościami do przygotowania super espresso.



Pozdrawiam serdecznie





Marcin Piela

teges_pl

  • Gość
Odp: Quick Mill Pippa
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Marzec 2024, 19:38:18 »
Proszę o usunięcie wątku

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi