Autor Wątek: Bellezza - chiński Profitec?  (Przeczytany 21666 razy)

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #90 dnia: 24 Kwiecień 2022, 21:00:23 »
Mam kilka nowych wiadomości.
Pierwsza - od 1 maja nastąpi mała podwyżka cen oficjalnych na ekspresy marki BELLEZZA. Podwyżka jest wprowadzana przez firmę BELLEZZA Milano wraz z nowym cennikiem który od tego momentu jest podawany w EUR netto.
Druga - mimo tej podwyżki niektóre modele u nas w Polsce stanieją. Stanie się tak ponieważ wynegocjowaliśmy promocyjne ceny zakupu z firmy BELLEZZA Milano na kilka modeli ekspresów.Będą to modele: Chiara, Chiara Leva, Valentina, Valentina Leva, Francesca i Francesca Leva. Będzie to promocja okresowa...
Trzecia - w nowym cenniku są już podane ceny na nowości w ofercie firmy BELLEZZA: modele Giulia, Giulia Leva, Vittoria oraz Athena.
Czekamy na zdjęcia i opisy tych ekspresów w celu wstawienia ich na nasz sklep internetowy. Te nowe modele będą w sprzedaży na przełomie czerwca i lipca. Już teraz jednak będzie wprowadzona ich przedsprzedaż na zasadzie "PRE-ORDER".
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline MrOwArdm

  • Wiadomości: 125
  • Ekspres: Ascaso Duo PID
  • Młynek: Fiorenzato All Ground
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #91 dnia: 02 Maj 2022, 21:10:19 »
No i można znaleść gdzieś te ceny nowości?

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #92 dnia: 03 Maj 2022, 13:34:50 »
Jeszcze nie. Tak jak napisałem powyżej czekamy na opisy i zdjęcia. Wówczas wstawimy je na nasz sklep www.ekspresdokawy.pl i ceny będą widoczne.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline sludar Mężczyzna

  • Wiadomości: 36
  • Ekspres: Bellezza Francesca Leva
  • Młynek: Mignon Eureka
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #93 dnia: 24 Maj 2022, 21:40:35 »
 Właśnie stałem się nowym użytkownikiem Bellezzy Francesca Leva. Przesiadka z Ascaso Uno Prof Pid. Pierwsze wrażenia są doskonałe :). Zapakowanie mega profesjonalne. Ekspres wygląda świetnie !!, znacznie lepiej niż się spodziewałem, polerowana gruba stal nierdzewna, pod tacką również. Wszystko jest idealnie spasowane, bardzo solidne, wygodna i prosta obsługa, ale co najważniejsze, szybko udało mi się zrobić perfekcyjne espresso, pachnące i bogate w smaku. Preinfuzję ustawiłem na razie na 5 sekund ale muszę się tym jeszcze pobawić, temperatura na początek - 94 stopnie. Ekspres pracuje cicho, solidna waga, duże stalowe bojlery i szczelny szklany zewnętrzny zbiornik na wodę, dwie kolby, dla mnie kompletny do domu. Muszę też podziękować Januszowi za miłą niespodziankę! Bardzo udany zakup!

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1111
  • Ekspres: LA Marzocco Linea Mini
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #94 dnia: 24 Maj 2022, 22:44:33 »
Dzień dobry,

Gratulujemy i życzymy szybkich udanych shotów.
Liczymy na ewentualną obiektywną  ;) opinię, testy, itp.  kawka
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #95 dnia: 25 Maj 2022, 10:29:54 »
Również gratuluję zakupu.
Fajnie by było jakbyś założył osobny wątek o tym modelu. Wraz z jego recenzją i zdjęciami "z natury".
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline czmielek

  • Wiadomości: 57
  • Ekspres: Bellezza Francesca Leva, Aeropress, Picopresso, Frenchpress, Clever Dripper
  • Młynek: Niche Ziobro, 1zPresso K-plus
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Maj 2022, 00:01:50 »
Właśnie stałem się nowym użytkownikiem Bellezzy Francesca Leva.
Gratuluję. Jest nas dwóch w takim razie z tym modelem. Ja swój mam już kilka miesięcy jestem zadowolony powoli odkrywam tez drobne wady... Pytanie od razu zadam czy masz już nowy wypust z możliwością połączenia z apką bo takowy FL już jest na rynku

Offline sludar Mężczyzna

  • Wiadomości: 36
  • Ekspres: Bellezza Francesca Leva
  • Młynek: Mignon Eureka
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Maj 2022, 10:31:58 »
Wypust raczej mam stary, na razie eksperymentuję z dozami, chętnie skorzystam z doświadczeń Twoich w tej kwestii. Na filmikach widziałem podwójną dozę do dużego sitka 15 gram, ale wg mnie jest ona za mała. Temperaturę ustawiłem na 95 i preinfuzję zostawiłem na 2s. Trochę kaw już wyszło mi całkiem nieźle ale też sporo zepsułem. Jak się trochę ogarnę to założę dedykowany wątek.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #98 dnia: 02 Czerwiec 2022, 14:45:33 »
Po Targach "EUROGASTRO" mamy do dyspozycji od ręki trzy modele z Bellezzy: Chiara Leva, Bellona White oraz Bellona Black. Jest także po raz pierwszy sprowadzony młynek Piccola Aluminium. Młynek ten będzie opisany w osobnym wątku.
Powyższe ekspresy możemy zaproponować w specjalnych cenach w zestawach z młynkami. Więcej informacji w naszym wątku w Supermarkecie.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Sierpień 2022, 14:48:22 »
BELLEZZA wprowadza przedsprzedaż na model VITTORIA który dostępny będzie we wrześniu. Cena detaliczna 14490,00 PLN brutto (przy obecnym kursie EUR). Cena w PRE-ORDER - 12690,00 PLN brutto. Zainteresowanych zapraszam na priv.
Modele GIULIA i ATHENA - dostawy są opóźnione z powodu zaburzeń w łańcuchu dostaw. Będę informował jak tylko coś się dowiem.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #100 dnia: 09 Sierpień 2022, 23:03:30 »
Skromnie chciałbym poinformować, że zostaliśmy dystrybutorem marki Bellezza i zarówno ekspresy jak i młynki od teraz można nabyć także w Konesso  8)
https://www.konesso.pl/firm-pol-1655704761-BELLEZZA.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline radekzaj

  • Wiadomości: 207
  • Ekspres: Bezzera Aria MN PID, Hario Switch/V60, Bialetti New Venus
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso ZP6
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Sierpień 2022, 08:59:25 »
@Michał Poprawcie opis Bellony, mam ten ekspres i nie ma automatycznego wyłączania przy braku wody oraz nie ma lampki kontrolnej niskiego stanu wody. Chyba, że wyszła jakaś nowsza wersja?

Offline Andreas Mężczyzna

  • Wiadomości: 32
  • Ekspres: Profitec Go, Aeropress, v60
  • Młynek: Fiorenzato Allground, MAVO Grinder
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #102 dnia: 08 Listopad 2022, 22:33:17 »
Na niemieckim Kaffe-netz jest wątek o firmie Bellezza. Z ostatnich wpisów wynika, że firma się sypie (albo padła). Prawda to? Strony www nie działają, a Bellezza Heidelberg jest podobno od czterech miesięcy w likwidacji.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #103 dnia: 08 Listopad 2022, 22:38:59 »
Co do stron to zauważyłem to w zeszłym tygodniu. Dziś wysłałem zapytanie w tej sprawie do Bellezza Milano. Otrzymałem zwrotkę z informacją o urlopie do 9.11. Ciekawe czy i co odpowiedzą.
Jeśli chodzi o firmę Bellezza Heidelberg to jest ona w likwidacji od czasu przekazania biznesu do Włoch. Czyli od początku roku.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4828
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Bellezza - chiński Profitec?
« Odpowiedź #104 dnia: 14 Listopad 2022, 13:30:03 »
Dziś, po urlopie otrzymałem odpowiedź z BELLEZZA Milano. Wiadomość którą przekazał @Andreas dotyczyła firmy BELLEZZA Heidelberg a ta jak wcześniej informowałem jest w likwidacji po sprzedaniu marki do Włoch.
BELLEZZA Milano działa normalnie. Jedynie ich strona internetowa jest w tej chwili w konserwacji. Otrzymałem także aktualne stany magazynowe. Są całkiem pokaźne i można śmiało zamawiać ekspresy i młynki do kawy. W całym asortymencie. Wysyłka z Włoch praktycznie natychmiastowa. Dostawa do nas w ciągu 7 do 10 dni.
Niestety ale nie należy się spodziewać przed Świętami dostawy nowych modeli - Vittoria i Athena.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi