Autor Wątek: Kalendarz adwentowy  (Przeczytany 16202 razy)

Offline basiao Kobieta

  • Wiadomości: 19
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Listopad 2021, 14:09:16 »
Spóźniłam się na preorder, ale mam inne pytanie. W zeszłym roku zamawiałam kalendarz i dostałam kupon zniżkowy do sklepu kawowybox. Próbowałam go wykorzystać i nie działał, nigdy nie dostałam też odpowiedzi na maila. Czy ten kupon mogę wykorzystać na zamówienie tegorocznego kalendarza?

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Listopad 2021, 15:18:31 »
Spóźniłam się na preorder, ale mam inne pytanie. W zeszłym roku zamawiałam kalendarz i dostałam kupon zniżkowy do sklepu kawowybox. Próbowałam go wykorzystać i nie działał, nigdy nie dostałam też odpowiedzi na maila. Czy ten kupon mogę wykorzystać na zamówienie tegorocznego kalendarza?

Cześć Basiu, niestety w tym roku jest już za późno i wszystkie Kalendarze mamy sprzedane... Sami jesteśmy zaskoczeni skalą w tym roku - zaczęliśmy sprzedaż dość późno, a mimo to po 3 dniach wyprzedaliśmy wszystko, potem domówiliśmy pudełka, słoiczki i.. w kolejne 3 dni sprzedaliśmy resztę ;-)

Zapraszamy za rok --> na FORUM na pewno będzie wcześniej info :)

Co do kuponu, to w między czasie operator naszego sklepu został przejęty przez inną firmę i niestety nie wszystko się zmigrowało tak jak powinno.. Mail pewnie też był wysyłany w okresie migracyjno-testowym, bo nic nie kojarzę, a odpowiadamy na wszystko od ręki :).

Tak czy inaczej - po forum krąży gdzieś kod rabatowy na wszystko i działa tak samo jak tamten który dorzucaliśmy do Kalendarzy ;-)

FORUM2

Zapraszamy --> www.kawowybox.pl :) jutro na stronie pojawi się akurat świeżutka dostawa :)

Pozdrowienia
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline mhz

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: AP, V60, Gabi
  • Młynek: Kinu M47, Timemore Nano
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Październik 2022, 11:03:47 »
W tym roku w kalendarzu od czeskiego The Roses dwie palarnie z Polski (Bracia Ziółkowscy i Kyoto Coffee Roasters). Cena z wysyłką to 1720 Kč, czyli jakieś 335zł. Można zamawiać do 5 listopada.

Znacie może jakieś warte polecenia alternatywy na ten rok? Ciągle się waham, bo o ile codziennie inna kawa jest super, to trochę droga się ta zabawa zrobiła w przeliczeniu na kilogram kawy.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Październik 2022, 11:29:43 »
Nasze przelewki są wciąż bardziej ekonomiczne a sądzę, że równie dobre. Zawsze znajdziesz świetne, jasno palone Kenie, Etiopie, Kolumbie itp.

Offline kacperb Mężczyzna

  • Wiadomości: 181
  • Ekspres: V60, Kalita Wave, Orea V3, Europiccola
  • Młynek: Kinu, DF64
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Październik 2022, 11:40:10 »
Jeśli chodzi o kalendarze to w tym roku widziałem już 19grams ma parę wariantów (przelew, espresso, kapsułki i jakieś specjalne). Kawowy box chyba umarł (strona nie działa, social media od lutego nieaktualizowane). Ja sobie sprawiłem przyjemność, zaszalałem i zamówiłem selekcję rarytasów od Dear Judges. Chyba jeszcze kilka mają dostępnych:

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Październik 2022, 21:24:25 »
Gdyby kogoś interesowały kalendarze herbaciane to u nas można coś znaleźć  8)
https://www.konesso.pl/search.php?text=kalendarz
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline mhz

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: AP, V60, Gabi
  • Młynek: Kinu M47, Timemore Nano
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #51 dnia: 28 Październik 2022, 16:07:58 »
Nasze przelewki są wciąż bardziej ekonomiczne a sądzę, że równie dobre. Zawsze znajdziesz świetne, jasno palone Kenie, Etiopie, Kolumbie itp.

@Antonio jeśli chodzi o jakość to absolutnie tego nie kwestionuję, bardziej chodzi mi o dodatkową atrakcję płynącą z obcowania codziennie z innymi ziarnami w ramach odskoczni. Niektóre palarnie sprzedają próbki swoich kaw w mniejszych opakowaniach po kilkadziesiąt gramów, myśleliście może nad wprowadzeniem czegoś takiego? Gdzieś z tyłu głowy pojawił mi się pomysł zrobienia swojego kalendarza adwentowego na własny użytek :)

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

  • Wiadomości: 818
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Arco
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Październik 2022, 16:25:26 »
Nasze przelewki są wciąż bardziej ekonomiczne a sądzę, że równie dobre. Zawsze znajdziesz świetne, jasno palone Kenie, Etiopie, Kolumbie itp.

Nie @Antonio  - są lepsze :)
miałem okazję uczestniczyć w pierwszej edycji kalendarza - i moim zdaniem - zdecydowanie bijesz na głowę tamtejsze palarnie - albo tak bardzo trafiłeś w mój gust ;)

A nie myślałeś może o zrobieniu pakietu "próbek"? myślę, że nawet 12 kaw by wystarczyło - wtedy jednego dnia zaparzona w jeden a drugiego w drugi sposób
Albo w kooperacji z jakąś palarnią?
Never Give UP †

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi