Autor Wątek: Cena a jakość kawy  (Przeczytany 44508 razy)

Offline Cielak Mężczyzna

  • Wiadomości: 176
  • Ekspres: Rocket Giotto Evoluzione V2
  • Młynek: Macap M4D
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #180 dnia: 18 Kwiecień 2016, 14:48:59 »
Dzisiaj popełniłam szaleństwo. Zamówiłam Geishę z Kolumbii.
Premiera w maju :-) :szampan: kawka
chyba domyślam się po co wątek był tak skrzętnie podbijany tyle razy.

Dodatkowo

linowy podatek

myślę że "liniowy" w tym temacie mówi wszystko. Naprawdę musicie nieźle "dokładać" do biznesu...naprawdę...


Cielak, dlaczego nie założysz swojego biznesu ?! Zarabiaj ile wlezie, powodzenia. Nawet przeczytam Twój wątek !
Naprawdę nie musisz zamawiać tej kawy.

Ja jak najbardziej, chętnie zamówię. I z dziką rozkoszą za nią zapłacę, cenę którą poda sprzedawca  :ogien:
Napiszę również posta jak mi smakuje.
Hehe nie musze zakładać bo mam;) i też się rozliczam liniowo;) więc wiem o co 'kaman' i po co się taka formę opodatkowania wybiera...pracuję również w bardzo specjalistycznej branży. Więc czuję pewien związek z tym co pisze Ela. Jak na inne zawody to jest nas 'garstka' w całej polsce. I u mnie nikt też nie docenia twojej wartości dodanej tej i owej...ale nie uprawnia mnie to abym na konkurencje 'napluł' i im to wytykał publicznie. Ot niech każdy pilnuje swoich tematów. Ja nie wypominam ze ktoś zarabia dużo lub mniej:)cieszy mnie fakt że MA tak dobrze funkcjonuje:) Ale nie cieszy mnie ubolewanie publiczne nad swoja wyimaginowaną 'niedolą'.

PEACE!

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline Elka Kobieta

  • Wiadomości: 1281
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: GW15
  • Młynek: Probat-100g (1973)
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #181 dnia: 18 Kwiecień 2016, 14:54:42 »
Nie użalam się @Cielak.
Najwyżej na nadmiar testowania  :ogien:

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #182 dnia: 18 Kwiecień 2016, 14:57:43 »
Myślę że wszyscy którzy chcieli zabrać głos w tej sprawie to już zrobili, więc koniec tematu bo świętujemy 3 ( TRZY ) lata istnienia Forum i czas zabrać się za przyjemność z uczestnictwa w konkursach. Kto nie gra ten nie wygrywa !!! 

Offline mr_j

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Arrarex Caravel, Giotto, Chemex, Hario V60-02, Aeropress, Phin, Kawiarka
  • Młynek: Ascaso i-mini, K6 Compak, Hario Slim, C40, Kuma 83mm
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #183 dnia: 18 Kwiecień 2016, 15:01:31 »
Dzisiaj popełniłam szaleństwo. Zamówiłam Geishę z Kolumbii.
Premiera w maju :-) :szampan: kawka
chyba domyślam się po co wątek był tak skrzętnie podbijany tyle razy.

Dodatkowo

linowy podatek

myślę że "liniowy" w tym temacie mówi wszystko. Naprawdę musicie nieźle "dokładać" do biznesu...naprawdę...


Cielak, dlaczego nie założysz swojego biznesu ?! Zarabiaj ile wlezie, powodzenia. Nawet przeczytam Twój wątek !
Naprawdę nie musisz zamawiać tej kawy.

Ja jak najbardziej, chętnie zamówię. I z dziką rozkoszą za nią zapłacę, cenę którą poda sprzedawca  :ogien:
Napiszę również posta jak mi smakuje.
Hehe nie musze zakładać bo mam;) i też się rozliczam liniowo;) więc wiem o co 'kaman' i po co się taka formę opodatkowania wybiera...pracuję również w bardzo specjalistycznej branży. Więc czuję pewien związek z tym co pisze Ela. Jak na inne zawody to jest nas 'garstka' w całej polsce. I u mnie nikt też nie docenia twojej wartości dodanej tej i owej...ale nie uprawnia mnie to abym na konkurencje 'napluł' i im to wytykał publicznie. Ot niech każdy pilnuje swoich tematów. Ja nie wypominam ze ktoś zarabia dużo lub mniej:)cieszy mnie fakt że MA tak dobrze funkcjonuje:) Ale nie cieszy mnie ubolewanie publiczne nad swoja wyimaginowaną 'niedolą'.

PEACE!


Zaciekawiłeś mnie o co chodzi z tym podatkiem liniowym. Nie łapię o co chodzi ?! Ale to może na priv, też miałem i mam do czynienia z własną działalnością.
Coś jest jak rozumiem, poza tematem, a ja nie znam całego kontekstu.
Swoją drogą chciałbym wiedzieć, z jakiego surowca dostaję kawę ...

Offline Elka Kobieta

  • Wiadomości: 1281
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: GW15
  • Młynek: Probat-100g (1973)
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #184 dnia: 18 Kwiecień 2016, 15:01:59 »
Dzięki, @RanGo, bo właśnie miałam napisać, że u mnie na stole same Esmeraldy  miotla  :kawa: , co rozciągnęłoby wątek "ad infinitum.."
Świętujmy "zacny" Jubileusz zatem  :kwiat:  :szampan:
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2016, 15:04:19 wysłana przez Elka »

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Cena a jakość kawy
« Odpowiedź #185 dnia: 18 Kwiecień 2016, 15:24:36 »
To ja pozwolę sobie administracyjnie wątek zamknąć na czas jakiś aby kofeina zagłuszyła emocje.  :kawa:

I zapraszamy do konkursów których ostatnio wiele, i z tego co wiem nie jest to ostatnie słowo w tym temacie.  :hihihi:
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi