Autor Wątek: Waga Bonavita  (Przeczytany 9876 razy)

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Waga Bonavita
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Sierpień 2018, 10:13:46 »
Z drugiej strony nawet w instrukcji opisują funkcjonalność wstrzymania timera po zdjęciu obciążenia. To jeszcze mozna przeżyć ale wyłącznie wagi? Szkoda, bo poważnie się nad nią zastanawiałem. :-\

Offline Ness

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Alternatywy
  • Młynek: Comandante MK3 nitro
Odp: Waga Bonavita
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Sierpień 2018, 12:09:07 »
Wszystko jest opisane w instrukcji...
Pipczenie timera można wylaczyc, zatrzymywanie timera po podniesieniu naczynia można wylaczyc, automatyczne wyłączenie wagi można wylaczyc lub zmienić czas kiedy ma się wylaczyc...
No hario nie ma startu 😊 nawet brewista nie ma sensu w swojej cenie.
Dobry produkt, niepotrzebny sceptycyzm

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Waga Bonavita
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Sierpień 2018, 13:20:32 »
zatrzymywanie timera po podniesieniu naczynia można wylaczyc

Chyba mam niewłaściwą instrukcję obsługi. Napisz proszę, jak to zrobić. Pomiary się zatrzymują (czasu i masy), gdy tylko masa zmaleje o jakąś wartość, np. gdy wyjmiesz z naczynia łyżkę, gdy przypadkiem dotkniesz nią ścianki V60 ;).
Cytuj (zaznaczone)
Timer Operation
This Barista scale has a handy timing counter. Simply place the object you’re weighing onto the platform, press the timer button, and the timer will begin. Once you’ve removed the object, the timer will stop automatically leaving your readings on the screen until ya hit timer again.

Tak to działa i nie bardzo wiem jak zmienić ten tryb. Jak pisałem wcześniej, poza tym wszystko OK.
Piszą też:
Cytuj (zaznaczone)
Bright Backlit Display
This scale has a fancy backlit display to help you see your weight readings, even in dim lighting.

Moim zdaniem, wyświetlacz nie jest zbyt wyrazisty. Jest to "negatyw": jasne cyfry na ciemnym tle. W starym Hario wyświetlacz jest naprawdę znacznie bardziej czytelny.

« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2018, 13:47:40 wysłana przez Antonio »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi