Autor Wątek: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł  (Przeczytany 13020 razy)

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #90 dnia: 31 Marzec 2023, 14:58:39 »
Ja tylko żartowałem, nie musiałeś do Włoch po świeżą kawę jechać ;)

Offline WindowShopper

  • Wiadomości: 48
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #91 dnia: 09 Kwiecień 2023, 14:30:53 »
Miałem wrzucić zdjęcie ekspresu po powrocie z Włoch zatem proszę bardzo  :uklony:

Offline WindowShopper

  • Wiadomości: 48
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #92 dnia: 09 Kwiecień 2023, 14:33:52 »
Ja tylko żartowałem, nie musiałeś do Włoch po świeżą kawę jechać ;)

Do Włoch jechałem zwiedzać ale oczywiście świeża kawa była kilka razy dziennie :)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5303
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #93 dnia: 10 Kwiecień 2023, 16:00:52 »
Miałem wrzucić zdjęcie ekspresu po powrocie z Włoch zatem proszę bardzo  :uklony:
Czarny klasowo się prezentuje :ok:
》tertium non datur《

Offline WindowShopper

  • Wiadomości: 48
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Kwiecień 2023, 16:20:35 »
Czarny klasowo się prezentuje
Dzięki, już wiemy że wybraliśmy dobrze :) W końcu moc kawy można przyjemnie regulować i każda smakuje bardzo pysznie. Przy okazji spróbowałem kawki od forumowicza @Antonio i również mogę polecić bo smakowała nam bardzo. Zero kwasowości i dość dużo czekolady.

Offline WindowShopper

  • Wiadomości: 48
Odp: Ekspres automatyczny 6,7 tysięcy zł
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Kwiecień 2023, 19:55:36 »
Ja tylko jeszcze krótko opiszę wrażenia. Dziś zrobiłem pierwsze czyszczenie tabletką także wszystko pięknie działa, kawka z Jury nadal bardzo smakuje i w zasadzie to bardzo się cieszymy z zakupu. W końcu można zaparzyć słabsza kawę, która nadal jest pyszna, zrobić dobre cappuccino jednym naciśnięciem przycisku  8) Samo użytkowanie ekspresu jest bardzo przyjemne i jedyne co bym zarzucił to brak większego i dotykowego ekranu ale to już w Jurze kosztuje nieco więcej niż model E8.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi