Autor Wątek: Wyciskarka do soku  (Przeczytany 139404 razy)

essewissa

  • Gość
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #255 dnia: 17 Sierpień 2016, 10:46:36 »
Ja tam się wyleczyłem z bestbajów, okazji, tego samego za połowę ceny itd itp :) Pomijając marketingowy bełkot za jakość trzeba zapłacić. Ja mam Vitamixa, nie zastanawiam się czy coś zmieli, czy nie, pcham do kielicha i popycham tamperem, mieli bo łachy nie robi, i tak przez 7 lat bo na tyle jest gwarancja a pewnie będzie działał 2x dłużej, plus brak w przyszłości problemów z części zamiennymi, firma no name sie zawinie za pół roku i później szukaj śrubki w polu :) . Jeżeli ktoś okazjonalnie chce wypić smoothie z miękkich owoców, czy coś przemielić to może być tańszy blender, ale jak ktoś chce codziennie sprzętu używać, a blender naprawdę potrafi multum czynności (np.placki ziemniaczane) to lepiej oszczędzić sobie czasu, nerwów i pieniędzy i kupić coś lepszego.

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #256 dnia: 17 Sierpień 2016, 11:48:26 »
Popieram.

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka

W młynie: ziarna

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #257 dnia: 30 Wrzesień 2016, 11:29:38 »
Dołączam do grona wyciskaczy - zakupiłem w dobrej cenie Tefal ZC255B38. Cena dobra bo ponad 200 PLN taniej niż najtaniej w sieci. Sprzęt nowy z gwarancją. Pierwsze wrażenia po rozpakowaniu - jest solidnie wykonane. Przez chwilę - ze względu na masę - nawet myślałem że dół pojemnika to szkło. Ale to ślimak tyle waży. Ładnie to wszystko spasowane. Nic złego o jakości wykonania powiedzieć nie można.

Teraz czas się udać po warzywa/owoce i narwać szczawiu na bocznicy kolejowej.
LMWDP #469

Offline Edwin Jagger Mężczyzna

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Alternatywy
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #258 dnia: 30 Wrzesień 2016, 14:39:45 »
i narwać szczawiu na bocznicy kolejowej.
A to nie był nasyp? :)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #259 dnia: 30 Wrzesień 2016, 15:02:54 »
Nasypy dopiero mi budują - bocznice mam niedaleko  miotla
LMWDP #469

Offline kamilo23

  • Wiadomości: 5
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #260 dnia: 20 Październik 2016, 22:46:49 »
Padła mi kolejna sokowirówka zelmera już druga i teraz chcę kupić wyciskarkę. Doradźcie w co się pakować. Będzie używana codziennie sporadycznie dwa razy dziennie. 

Online Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #261 dnia: 21 Październik 2016, 06:38:12 »
Wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać. W tym wątku wymieniono juz chyba wszystkie dostępne opcje  :)

Offline kamilo23

  • Wiadomości: 5
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #262 dnia: 21 Październik 2016, 18:18:34 »
To przejrzę i dopytam. Do 1000zł kupi się coś sensownego i nie rozleci się po 2 latach?

Offline kamilo23

  • Wiadomości: 5
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #263 dnia: 22 Październik 2016, 20:48:08 »
Nie wiem czy niepotrzebnie szaleje ale kuvings juicer  c9500 to chyba dobry wybór?

Offline MichalCz Mężczyzna

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 136
    • www.kawomaniak.pl
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #264 dnia: 24 Październik 2016, 08:03:09 »
Koledzy moja rada Nie bierzcie wyciskarek Kenwood. Szczegółów nie zdradzam ale na razie nie są one dobre
www.kawomaniak.pl Kawa i akcesoria

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #265 dnia: 24 Październik 2016, 09:03:54 »
[emoji38] diabeł tkwi w szczególe. Trochę to nie fair co napisałeś,  bo idąc tym tropem można by o każdym produkcie/firmie podobnie powiedzieć.  Nie kupujcie młynków ABC, szczegółów nie ujawnię ale na razie to samo zło.
Taka opinia trochę mija się  z celem.
Jak byś napisał że padają silniki,  łamią się plastki to by coś konkretnie było.
LMWDP #469

Offline grex

  • Wiadomości: 1031
  • Ekspres: Aeropress+FlaVin sRGB, Phin, Moka 2tz inox, Slowpresso
  • Młynek: Eureka+mikro hopper
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #266 dnia: 24 Październik 2016, 20:40:37 »
Maciej1 (tudzież inni użytkownicy blenderów JTC Omniblend) - czy można prosić o więcej informacji na temat tego blendera.

Zastanawiam się nad podobnym JTC jak ten z Twojego zdjęcia ale nie wiem co lepiej wybrać - wersję z guzikami czy pokrętło obrotów. W Vitamixie widziałem, że użytkownicy mielą najpierw na niskich obrotach i stopniowo zwiększają do maksymalnych.
Jak z trwa lością tych guzików, wyglądają na delikatne.
Może jeszcze jakies uwagi, wrażenia z użytkowania. Zastosowanie podobne u Ciebie, jarmuż, natka pietruszki, seler naciowy plus dodatki smakowe.
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2016, 21:33:29 wysłana przez grex »

Offline kamilo23

  • Wiadomości: 5
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #267 dnia: 24 Październik 2016, 22:33:20 »
kuvings juicer  c9500 na dniach będzie, jak protestuję podzielę się uwagami.

Offline Tessa

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: Jura J 6
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #268 dnia: 19 Listopad 2016, 21:40:10 »
Ja posiadam   wyciskarke KitchenAid polecam.

Offline Dar3939

  • Wiadomości: 1
Odp: Wyciskarka do soku
« Odpowiedź #269 dnia: 02 Grudzień 2016, 13:13:46 »
Koledzy moja rada Nie bierzcie wyciskarek Kenwood. Szczegółów nie zdradzam ale na razie nie są one dobre

Może jednak zdradź bo z tego co widzę to jakaśtam wyciskarka tej firmy ma bardzo dobre opinie, ja zastanawiałem się nad Biochefem (wcześniej Kuvingsem ale Biochef ma fajniejszy wlot) i znalazłem model JMP800SI który wygląda na kopię Biochefa - parametry te same a jest tańszy i dostępny w stacjonarnych sklepach co imho wydaje się lepsze w przypadku reklamacji (a nie masa firm które sprzedają przez internet i wszystkie mają dokładnie tą samą cenę (co już samo w sobie mi się nie podoba). Więc podaj jakiś powód żebym go nie kupił i nie przeklinał później. Z góry dzięki

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi