Autor Wątek: Zagraniczne sklepy  (Przeczytany 6048 razy)

Offline wasku

  • Wiadomości: 321
Zagraniczne sklepy
« dnia: 06 Marzec 2019, 16:54:58 »
Polecacie jakieś zagraniczne sklepy z kawą, sprzętem i akcesoriami do kawy/herbaty?
Ogólnie poza Amazonem, eBayem, Kurasu czy Rakutenem. Może gdzieś często składacie zamówienia?
Szukam zakupowych inspiracji  ;)
¯\_(ツ)_/¯

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Zagraniczne sklepy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2019, 17:13:01 »
Lamacchinadelcaffe
Coffeehit
Shoplagondola
Espressocoffeeshop
Diecrema
Espressoperfetto
Stollespresso
Baresta
Casabarista
Rimprezza

Offline wasku

  • Wiadomości: 321
Odp: Zagraniczne sklepy
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2019, 16:26:13 »
Lekko spóźnione, ale jest - dzięki  ;)
Jak ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe sklepy to proszę napisać  [emoji106]
¯\_(ツ)_/¯

skansen

  • Gość
Odp: Zagraniczne sklepy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipiec 2019, 20:14:00 »
Jak ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe sklepy to proszę napisać  [emoji106]

Edesia Espress Ltd - na stronie https://www.edesiaespress.com/ możemy znaleźć m.in. środki czystości, gadgety (klucze, tunele), miarki itd. Mnie zainteresowała m.in. łyżka do demontażu sitek i szklana miarka do kawy. Łyżkę kupiłem w Polsce u @roger a teraz czekam na miarkę z Edesia. Zamówiłem w Edesia ponieważ nigdzie nie znalazłem takiej miarki w Polsce. Część akcesoriów (np. tunele) ma całkiem rozsądne ceny...

Na ich stronie możemy zamawiać tylko paczki do UK. Zamówienia poza UK można składać na amzon.de, amacon.co.uk i ebay. Koszty przesyłki naliczają się automatycznie do każdego przedmiotu. Jeśli chcemy zamówić kilka rzeczy a za przesyłkę zapłacić raz najlepiej skorzystać z ebay http://www.ebaystores.co.uk/edesiaespress . Po skompletowaniu koszyka na etapie płatności możemy wybrać contact seller for combined shipping quote i poprosić o przeliczenie ceny przesyłki.

skansen

  • Gość
Odp: Zagraniczne sklepy
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpień 2019, 20:23:19 »
Po tygodniu od zamówienia dotarła do mnie przesyłka z Edesia Espress. Byłą to mała, świetnie zapakowana paczuszka, wysłana pocztą lotniczą. W środku, "w chrupkach" znajdowała się miarka do kawy. Zdecydowałem się na tą miarkę, ponieważ w przypadku miarek oferowanych w Polsce pojawiały się opinie użytkowników o szybkim ścieraniu się nadruku. Miarka na tyle fajnie wygląda, że być może dokupię ich więcej do serwowania espresso. Najpierw jednak zobaczę jak się zachowuje nadruk.
miarka (2).jpg

miarka (1).jpg

Offline sccoty Mężczyzna

  • Wiadomości: 313
  • Ekspres: Nuova Personal 1
  • Młynek: Mahlkonig ek43, mazzer SJ Timer Mod, Mazzer Major Timer Mod
Odp: Zagraniczne sklepy
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2019, 11:39:42 »
fajna wylewka :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi