Autor Wątek: Agnieszka Rojewska Sheep and Raven  (Przeczytany 6014 razy)

Offline Cob Mężczyzna

    • Brak
  • Wiadomości: 347
  • Ekspres: Do wyboru do koloru ;)
  • Młynek: Też już kilka jest ;)
Odp: Agnieszka Rojewska Sheep and Raven
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Luty 2023, 17:17:53 »
Dziś walczyła na festiwalu, tak sobie pomyślałem że ja bym to olał hehe (tzn te starty w tłunie itd) w sumie pracuje na to tęgo
E1993FEF-D0B6-4239-A11F-8850E9B7EBE4.jpeg

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1438
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: Agnieszka Rojewska Sheep and Raven
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Luty 2023, 18:36:45 »
Podsumowując sprzedają kawy Felixa , pod Brandem I nazwą  amerykańskiej firmy a Pani Agnieszka firmuje  to swoim nazwiskiem słabo i żenująco to wyglada w mojej opini.

Offline Cob Mężczyzna

    • Brak
  • Wiadomości: 347
  • Ekspres: Do wyboru do koloru ;)
  • Młynek: Też już kilka jest ;)
Odp: Agnieszka Rojewska Sheep and Raven
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Luty 2023, 19:39:51 »
Zgadzam się z Tobą, ale dziś pierwszy raz od 11 miesięcy popiłem czegoś extra (mam fetysz na jasne ziarna przeciskane w formie espresso) i tak sobie myślę, że jeśli kobita ma też podobny mindset, to może być nieźle, tylko niech poza bajerą coś zapoda,

Ja dziś na festiwalu zbliżyłem się do swojej własnej magicznej bariery 150 $ za kg, i kurcze działało
sprawdzę to jeszce raz na swoich zasadach bo palacz był tak miły że cyknał mi przepis na komesia na 250g przelewu, ale nie będę sobą jak tego nie cyknę na espresso 🥸

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1438
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: Agnieszka Rojewska Sheep and Raven
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Luty 2023, 19:51:34 »
robię jasne palenia pod espresso cały czas bo przelewów nie pijam (wole herbatę )wiec wiem o czym mówisz czasami efekty są rewelacyjne ale do zrobienia genialnego espresso z jasnych ziaren potrzebny jest jak słusznie zauważasz doskonały surowiec i wybitny roaster :):):)co rzadko się zdarza i w większości przypadków to rosyjska ruletka.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi