Autor Wątek: Lelit (Anna / Grace / Glenda) vs. Rancilio Silvia  (Przeczytany 10913 razy)

Offline PioKow

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: Rancilio Silvia
  • Młynek: Baratza Sette 30 AP
Odp: Lelit (Anna / Grace / Glenda) vs. Rancilio Silvia
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Czerwiec 2019, 13:00:08 »
Niedawno kupiłem RS'a i jedno co jest to fatalnie rozwiązany pojemnik na wodę - nie widać ile jest i żeby dolać - jak ekspres jest wyżej to na czuja albo na krześle.


Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Lelit (Anna / Grace / Glenda) vs. Rancilio Silvia
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Czerwiec 2019, 15:23:03 »
Dla porównania w Lelit Glenda jest boczna "podziałka" na której widać jaki jest poziom wody w zbiorniku.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline swistak Mężczyzna

  • Wiadomości: 46
  • Ekspres: Decent, Flair 58, Hario V60 02, Aeropress
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40 MK3, Wilfa Uniform
Odp: Lelit (Anna / Grace / Glenda) vs. Rancilio Silvia
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Luty 2020, 19:35:53 »
W tym wątku poruszony był temat dostępności lejka do WDT dla sitka 57mm. Pomijając te dostępne na aliexpress to pojawiły się kołnierze Motta. Kupiłem ostatnio taki po zmianie młynka na Nich i dobrze się sprawdza. Za granicą dostępne są dwie wysokości 6cm i 4cm. Ja swój 4cm kupiłem w polskim sklepie.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi