Autor Wątek: Krótkie opinie o kawach  (Przeczytany 228519 razy)

avidrock

  • Gość
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #585 dnia: 27 Wrzesień 2020, 20:40:24 »
Znowu kogoś mocno zabolało, że ktoś pochwalił produkt, który nie jest sprzedawany przez forumowe lobby... 😉 😂 😂 😂
Mnie też boli  jak czytam takie głupoty.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #586 dnia: 27 Wrzesień 2020, 20:44:07 »
wiesz lukaszt2004. problemem nie jest, że ci ariadna od antonia nie smakowała, mi zapewne też by nie smakowała :D Problemem jest, że z twoich wypowiedzi na forum wychodzi stosunkowo mała wiedza o kawie i nieco ignoranckie podejście w stylu "piernik jest lepszy od biszkoptu".

Nie pierwszy raz narzekasz na jedną kawę od jednego Antonia ;) co on zrobił, że aż tak ci zaszła za skórę? Nie znam tej mieszanki, bo nie interesuje mnie cel dla którego ją przygotowują, ale piłem no już spokojnie kilkadziesiąt różnych ich wytworów i bez wahania mogę zaświadczyć o wysokim poziomie i świadomym dopracowaniu kaw. Nie wszystkie mną zawładnęły, bo różne mamy smaki i różne cechy doceniamy ale jeżeli chce się nagminnie krytykować, to trzeba opierać się na konkretnych zarzutach a nie bo mi mało smakowało. Niestety twoja krytyka wykracza poza zwyczajowy komentarz eee taka sobie

Poza tym, jak polubiłeś tę palarnię o której wspominasz a na forum nie jest ani reprezentowana ani szerzej znana, to zaprezentują ją nam, opisz jak palą, co mają w ofercie, może lokalnie mają jakąś ciekawą historię do opowiedzenia. Sam chętnie zamawiam i poznaję nowe palarnie, ale niestety jedyne co wiem, to że mają jakąś jedną kawę, jest lepsza i tańsza. Nie wiem czy jesteś  świadom, ale narazie robisz im antyreklamę.

Offline Kasper Mężczyzna

  • Wiadomości: 599
  • Ekspres: Bezzera Magica
  • Młynek: OE Pharos 2, C-40 IH
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #587 dnia: 27 Wrzesień 2020, 21:00:10 »
Znowu kogoś mocno zabolało, że ktoś pochwalił produkt, który nie jest sprzedawany przez forumowe lobby...
@jancewicz napisz proszę więcej na czym to polega, bo nie chcę nieświadomie przykładać ręki do lobbowania czegokolwiek.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #588 dnia: 27 Wrzesień 2020, 21:57:27 »
Przepraszam Was, ale załamać się można jak taki cywil, a nie chociażby agent wywiadu, tak łatwo nas rozgryzie. W dodatku nazywa nas lobby jak my jesteśmy zapleczem kuchennym klubu Tęcza z Kraśnika. Przegryw na maksa.

skansen

  • Gość
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #589 dnia: 27 Wrzesień 2020, 22:44:08 »
Dziwi powyższa nagonka. Tytuł wątku to Krótkie opinie o kawach. @lukaszt2004 wyraził swoją opinię, ma przecież prawo do takiej oceny. Nie wskazał żadnej konkretnej palarnii. A chyba temu miał ten wątek służyć - krótkim opiniom, bez zbędnej dyskusji.

Mówiąc o sponsorze wyraził się nieprecyzyjnie, ale nie ma powodu, by go za to linczować. Wszak na stronie głównej MA jest wymieniany w sekcji Nasi partnerzy i przyjaciele. Tak, wiem, że to nie jest dokładnie to samo, ale Panowie wyluzujcie proszę  :kwiat:

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #590 dnia: 27 Wrzesień 2020, 22:57:29 »
Zbaeca sie znalazł, poczytaj lepiej dokładnie co napisał. Może Tobie taka treść nie wadzi, ale dla mnie to jest bardzo słaby kontent. I chyba przynajmniej dla kilku innych osób również.

skansen

  • Gość
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #591 dnia: 27 Wrzesień 2020, 23:03:55 »
Niepotrzebne są te złośliwości.

Napisał co napisał, nikogo personalnie nie obraził. Nie sądzę, by chciał kogoś celowo wprowadzić w błąd swoją opinią.

Nie ma co drążyć tematu i robić OT.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #592 dnia: 27 Wrzesień 2020, 23:09:00 »
Jestem odmiennego zdania. Takie spiskowe bzdury i cwaniakowe przymrużenia oczka mnie obrażają i będę zawsze wypominał takie słabe wypowiedzi.

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #593 dnia: 27 Wrzesień 2020, 23:09:39 »
To chyba byla taka lekka prowokacja, która zaskoczyla. Wyrazil swoje zdanie i mial do tego prawo choc padlo tu troche ostrych slow niepotrzebnych. Tez uwazam ze lepiej dac sobie spokój niz podejmować te dyskusje nigdzie nie prowadzace

skansen

  • Gość
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #594 dnia: 27 Wrzesień 2020, 23:16:38 »
Takie spiskowe bzdury i cwaniakowe przymrużenia oczka mnie obrażają i będę zawsze wypominał takie słabe wypowiedzi.
Nie wiem w jaki sposób zostałeś obrażony. Nie widzę żadnych obraźliwych treści. Nie sądzę też, by ktoś chciał Ciebie w jakikolwiek sposób celowo obrazić.
Nie ma co się nakręcać. Z mojej strony EOT, szkoda zaśmiecać ten wątek takimi dyskusjami.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #595 dnia: 28 Wrzesień 2020, 00:22:27 »
Nie wiem w jaki sposób zostałeś obrażony.
Otóż jestem częścią tej społeczności jak i poniekąd jej zaplecza. Czuję się zobowiązany strzec pewnych wartości takich jak merytoryczność i rzetelność wypowiedzi. Interes, którego bronię, to poziom tego forum. Może mi się tylko wydaje, ale jest w naszym wspólnym interesie, aby ciągnąć jakość w górę, a nie odwrotnie.

 miotla Tymczasem gdzieś na zapleczu tajnej organizacji "kitchen". :ogien:

« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień 2020, 00:31:09 wysłana przez krystians »

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #596 dnia: 28 Wrzesień 2020, 08:12:36 »
Czuję się zobowiązany strzec pewnych wartości takich jak merytoryczność i rzetelność wypowiedzi. Interes, którego bronię, to poziom tego forum
Twoje ostatnie wypowiedzi sprawiają wrażenie, że robisz dokładnie coś przeciwnego.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #597 dnia: 28 Wrzesień 2020, 08:50:00 »
Za to przynajmniej wypowiedzi Krystiana na forum wnoszą coś merytorycznego, czego o np. Twoich i @lukaszt2004 nie można powiedzieć. Poziom w okolicach żenady. Nie pasuje forum? Nikt wchodzić nie każe. Jedyne co zauważyłem, że robicie we dwóch to zaniżacie poziom tu.

A kawa... @lukaszt2004 Nie smakuje? Masz do tego prawo, każdy ma inny gust. Tylko, qrwa, pisz uczciwie, a nie jakieś debilizmy pokroju "lepsza od kawy polecanej na forum" wskazując która to i nie mając ŻADNEGO argumentu. Nic, zero, null, takie typowe robienie syfu na forum. Masz wspomniany wspólny mianownik do porównania? Nie. Więc albo go znajdziesz albo się zamknij i nie pisz nic.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #598 dnia: 28 Wrzesień 2020, 08:59:05 »
Również popieram zdanie @Krystiansa.

Offline pawel890 Mężczyzna

  • Wiadomości: 668
  • Ekspres: Rancilio Silvia Auber PID / Flair 58+
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose
Odp: Krótkie opinie o kawach
« Odpowiedź #599 dnia: 28 Wrzesień 2020, 12:09:48 »
Profesjonalna recenzja/opinia to nie jest wbijanie szpili w inne palarnie, rozumiem gdyby to było bezpośrednie porównanie dwóch kaw z różnych palarni.
Darmowe ogłoszenia sprzedaż aut - https://brumly.pl/

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi