Autor Wątek: Aurile  (Przeczytany 10460 razy)

Tomes

  • Gość
Aurile
« dnia: 27 Październik 2013, 19:27:43 »
Witajcie!
Jestem świeżo po konsumpcji nowej kawy Aurile. Produkt trafił na rynek dopiero w tym miesiącu. Dopiero nabywam szlifów jeśli chodzi o wiedzę o kawie, więc nie będzie to wpis tak merytoryczny jak, np. Spinki. Piszę, bo ta kawa bardzo mi smakuje.  Pod tą marką pojawiły się kawy naturalne, aromatyzowane i, co ciekawe, również funkcjonalne.
Wymieniłem już całą kawę w domu. Wypróbowałem wszystkie rodzaje, a jest ich siedem, oprócz ziaren (bo nie mam młynka). Najbardziej przypadła mi Aurile Focus [arabika + robusta (Master Blend), pochodzenie: Azja Wschodnia, średnio palona]- dla ludzi "aktywnych umysłowo", z dodatkiem magnezu i guarany... Szczególnie zaparzona w kawiarce, której zacząłem używac zainspirowany forum. Nie czuc kwaskowatości, ma pełny smak i aromat.
Z tego, co udało mi się już dowiedziec, przy opracowywaniu receptury pracowali polscy naukowcy. Dla mnie to info bardzo "in plus", bo lubię wspierac polską gospodarkę. Ktoś już próbował albo ma na to ochotę? :)
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2013, 20:36:00 wysłana przez spinka2 »

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Aurile
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2013, 20:27:53 »
Tylko jedna kawa ziarnista, w cenie ~30zł/250g. Raczej podziękuję.

W tej cenie można szaleć do woli i wspierać polskie palarnie przy tym, a i wybrzydzać w rodzajach i paleniach (zmieleniach, jeśli ktoś potrzebuje, też).

PS
Kawy funkcjonalne dopełniają wizerunku firmy jeszcze lepiej niż aromatyzowane. :sciana:

Tomes

  • Gość
Odp: Aurile
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2013, 20:33:05 »
Sprostowanie: to nie jest reklama. Chciałem tylko podzielic się swoją opinią i poznac Waszą. Nie ukrywam, że mi ta kawa smakuje. Czytam Wasze posty i chętnie wypróbuję proponowane smaki.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Aurile
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Październik 2013, 20:35:39 »
OK, w takim razie zaraz wycofam mój wpis. Napisz nam coś więcej o samej kawie i o tym jak się z nią spotkałeś.

Tomes

  • Gość
Odp: Aurile
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Październik 2013, 22:20:25 »
Spinka, kawę Aurile zaproponowała mi koleżanka. Postanowiłem spróbowac ;) @WS O ile się orientuję firma sprzedająca kawę Aurile nie działa w systemie sprzedaży bezpośredniej, tylko MLM. A to duża różnica. Warto przyjrzec się sprawie bliżej :)

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Aurile
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Październik 2013, 06:40:32 »
Przypominam, że to watek o kawie a nie o systemie jej sprzedaży. Jeśli chcecie podyskutować o MLM, piramidach itd zapraszam do nowego wątku TUTAJ

Napisz jeszcze proszę jak kupić tą kawę, może wiesz coś o ziarnach i miejscu oraz dacie palenia?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi