Autor Wątek: Niezła i w promocji..  (Przeczytany 1605 razy)

Offline Piskoor Mężczyzna

  • Wiadomości: 284
  • Ekspres: Bezzera DUO TOP DE
  • Młynek: Eureka Atom 65E
Niezła i w promocji..
« dnia: 06 Lipiec 2017, 18:52:32 »
W zasadzie może to być wątek dotyczący tego co ciekawego można upolować w sklepie i co nadaje się do wypicia.

Jakiś tak dwa tyg temu nastąpił ten moment w którym kawa z polecanych na forum miejsc mi się skończyła a nowa nie doszła więc trzeba było się posiłkować czymś na szybko.
Ponieważ blisko mam Piotra i Pawła to właśnie tam po kawę "zastępczą" sobie podszedłem. No i na dzień dobry na półeczce promocja. Po 14.99 kawa z polskiej palarni. 250g. Patrzę na datę palenia - połowa maja. Całkiem nieźle. Kawa Blue Mountain z Kamerunu i druga Honduras Yellow Bourbon.
I w domu okazało się że jest naprawdę nieźle. Ziarenka całe, niepołamane, palenie średnie - dalekie od węgli.
Paczki zacnie opisane.

Na wszelki wypadek dziś nabyłem sobie po 2szt z każdego rodzaju.. Mam zatem całkiem niezły backup w cenie Tchibo Arabica :-)


Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka


Offline dehado Mężczyzna

  • Wiadomości: 140
  • Ekspres: Rancilio Silvia
  • Młynek: Compak K6 PB
Odp: Niezła i w promocji..
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec 2017, 22:22:37 »
To mała palarnia z Poznania. Jak można przeczytać na stronie http://www.cafecreator.pl/ założycielka pracowała 40 lat w Astrze. W sklepie internetowym nie ma tak dobrej ceny jak obecnie w Piotrze i Pawle, trzeba korzystać póki można.

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Niezła i w promocji..
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipiec 2017, 22:23:50 »
piotry i pawły nie mają promocji w wszystkich sklepach takich samych, tam są smaczki w poszczególnym obiekcie, w którym trafiłeś?

Offline Piskoor Mężczyzna

  • Wiadomości: 284
  • Ekspres: Bezzera DUO TOP DE
  • Młynek: Eureka Atom 65E
Odp: Niezła i w promocji..
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipiec 2017, 22:54:21 »
Warszawa - M1 Marki

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi