Autor Wątek: Ekspress na małą stację paliw:) help:))  (Przeczytany 1419 razy)

Offline martinezzg

  • Wiadomości: 2
Ekspress na małą stację paliw:) help:))
« dnia: 04 Sierpień 2018, 22:12:45 »
Witam, przeczytałem już dużo wątków, jednak ...no właśnie.... zamierzam kupić na małą stację paliw ekspres dla klientow, i tutaj rodzi się mój dylemat - nieco inny niż te który jest w innych wątkach, a mianowicie,...co zamierzam kupić i co jest ważne(oprócz smaku);))

1. ekspres jak najbardziej intuicyjny w obsludze - ludzie nie chcą klikac sto razy żeby zrobic kawe lub herbatę
2.ekspres musi posiadać licznik wydanych napojów ktory mogę sobie sprawdzić i rozliczyć z tego pracowników
3.wiem ze każdy trzeba czyścić i dbac, ale to też ważne zeby co chwilka ktoś nie biegał i się tym zajmował :)

i tutaj pojawia się dylemat bo: dl primadonna np.ładny czytelny ma wyswietlacz i licznik, ale,,,, gwarancja nie obejmuje zakupu na fvat i uzytkowanie zarobkowe, saeco aulika (pisze ze 70/120 kaw dziennie) nie ma czytelnego wyświetlacza..... i niestety już zgłupiałem , jeszcze nivona 768 - tutaj nie wiem jak z gwarancją
niestety budżet chaiałbym zamknąć w ok 3500 zł +-
pomocy bo już tyle wyczytane,tyle ekspresów sprawdzone.... i zawsze coś brakuje, jak ma licznik to nie ma wyświetlacza z łatwym wyborem napojow, a jak ma to co szukam  jak DL primadonna, to niestety dyskwalifikuje go fakt ze będzie używany intensywniej i potrzebuję f.vat:(((

może ktos z forumowiczów coś doradzi?
p.s. chyba ze atakować używane z gwarancją ekspresy jak np.jura x9 z serwisu :)?

pozdrawiam forumowiczów :)

Offline homczak

  • Wiadomości: 17
  • Ekspres: Bezzera magica s , aeropress, drip, cleverdrip, moka
  • Młynek: baratza settee 270
Odp: Ekspress na małą stację paliw:) help:))
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpień 2018, 14:14:28 »
Wyślij mi swój numer telefonu i maila,  mam dla ciebie propozycję
Pozdrawiam Kamil

Offline kaczmar91

  • Wiadomości: 38
  • Ekspres: Miele Cm 6300 Jura z5 II gen Siemens EQ6
Odp: Ekspress na małą stację paliw:) help:))
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sierpień 2018, 13:50:01 »
Na stacje benzynowa musi byc ekspres duży a nie mały domowy.
Mam Franke Pura jezeli Cie interesuje.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi