Autor Wątek: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający  (Przeczytany 17447 razy)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Lipiec 2023, 10:42:47 »
Fajnie wygląda, ale poczekam na prawdziwe nagrania. Firma też dziwnie wygląda, niby zbierają pledge, ale żadnych linków. A strona główna to już w ogóle wygląda na scam.

Offline alles

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: Saeco Poemia i Delonghi 3200 S. I trzy inne automaty w piwnicy
  • Młynek: BRAK
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Lipiec 2023, 18:53:19 »
Roborocka S7. Gorąco polecam

Offline Emmicafe Mężczyzna

    • Emmicafe
  • Wiadomości: 6
    • Emmicafe
  • Ekspres: Rebeka Mosaic
  • Młynek: Eduscho
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Sierpień 2023, 13:24:04 »
Xiaomi Vacuum Mop ,mam dwa lata ,jestem zadowolony
Palarnia kawy & sklep

Offline Pawelc25 Mężczyzna

  • Wiadomości: 53
  • Ekspres: Ascaso Steel Duo Prof
  • Młynek: ZF64W
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Wrzesień 2023, 10:05:05 »
Nie polecam. W praktyce więcej czasu poświęcasz na przygotowanie powierzchni do sprzątania dla robota a i tak trzeba po nim poprawiać. Wymienione tu Xiaomi Vacum mop posiadam i uwagi to : "gubienie" map w aplikacji, słaba bateria - tuż po gwarancji nadawała się do wymiany. Samo odkurzanie na 4+ mopowanie to takie mazanie podłogi. Nic nie zastąpi tradycyjnego mopa. Nie wiem czy nie lepiej kupić jakiś dobry odkurzacz akumulatorowy.
Uzupelnienie-mam wrażenie że na panelach lepiej sprząta niż na glazurze.

Offline fill Mężczyzna

  • Wiadomości: 791
  • Ekspres: BFC Junior Plus Lavetta, Crem One 2B R-GSP, Ascaso Dream
  • Młynek: Niche Zero
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Wrzesień 2023, 16:33:53 »
Akumulator na rurze to dobra opcja sprzątania, ale też nie idealna. Długie włosy czy sierść potrafią momentalnie okręcić wirującą szczotkę i jakość sprzątania dramatycznie spada.
Dlatego polecam sprzątanie hybrydowe - aku i robót.

Mój Mi Robot Mop 2 Pro nigdy żadnej mapy nie zgubił, ale też nigdy nie mopował - podłogi są drewniane, więc nie ryzykuję.




Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Wrzesień 2023, 19:23:08 »
Lepsze końcówki, jak np. dysonowa Digital Motorbar nie oplata się włosami. Sama się oczyszcza i wciąga do wewnątrz zwitki włosów.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline kawosz77

  • Wiadomości: 4
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Październik 2023, 13:38:49 »
U mnie Vacuum Mop Pro się kompletnie sprawdził. Niedokładnie sprząta i ciągle się zawiesza.

Offline kitsune

  • Wiadomości: 88
  • Ekspres: AVX Snow White, Kawiarka GAT 4tz, bialetti 1tz, V60
  • Młynek: Timemore C3, ITOP-03
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Listopad 2023, 08:10:38 »
Osobiście korzystam z Midea M7 PRO z mopem wibracyjnym nie mam zastrzeżeń poza tym, że woda nie leciała przed pierwszym użyciem i support wysłał mi filmik, że trzeba strzykawką z wodą przepchać kanały  :smiech:. Wiadomo odkurzacz taki nie zastąpi ani zwykłego odkurzacza ani zwykłego mopa jest to urządzenie raczej pozwalające utrzymać dłużej porządek na standardowo umytych powierzchniach, no i oczywiście przygotowanie powierzchni, żeby mógł sobie wjechać gdzie trzeba, upierdliwe ale z racji niemowlaka w domu odświeżona codziennie podłoga jest wygodnym rozwiązaniem.

Offline MarioWr

  • Wiadomości: 10
  • Ekspres: Jura E6
Odp: Czy ktoś korzysta/poleca robot odkurzający
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Listopad 2023, 16:57:54 »
3 lata mam Roborock S6 MaxV, zero problemów, odkurza super. Ładnie mapuje pomieszczenia, da się go szybko wysłać do konkretnego. Szczotka praktycznie od nowości i jeszcze wygląda ok. Filtr zmywalny. Koszty na eksploatacje (bez prądu oczywiście :) ) przez trzy lata to praktycznie 0zł. Teraz pewnie decydowałbym się na S7 MaxV.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi