Autor Wątek: My way of life and coffee - blog o kawie, treningu i diecie  (Przeczytany 2726 razy)

Offline shaqks

  • Wiadomości: 311
  • Ekspres: Kawiarka G.A.T Valentine/ Drip Hario 02 / Aeropress / Chemex(NS Aurelia 2)
  • Młynek: Mazzer Luigi Mini(F83e, Anfim Super Caimano, Mazzer SJ)
Witam  ;)

Zapraszam na mego świeżo założonego bloga, z czasem pewnie się będzie rozwijał ... a póki co jeden wpis z załączoną mapą dobrych kawiarni, herbaciarni i palarni. W tym momencie mapa uzupełniona dla Białegostoku, Warszawy i Krakowa, resztę będę się starał jak najszybciej uzupełnić... gdybyście mieli propozycje lokali jakie można dodać lub obiekcje co do któregoś z umieszczonych na liście lokali|( choć staram się umieszczać tylko te cieszące się dobrą opinią) to zapraszam.

mywayoflifeandcoffee.blogspot.com

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: My way of life and coffee - blog o kawie, treningu i diecie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2014, 20:24:24 »
Zainteresowania podobne do moich ;-)

O przy okazji krótki artykuł o kawie zielonej z lubianego przeze mnie portalu: TU
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2014, 20:29:21 wysłana przez Maciej1 »
W młynie: ziarna

Offline shaqks

  • Wiadomości: 311
  • Ekspres: Kawiarka G.A.T Valentine/ Drip Hario 02 / Aeropress / Chemex(NS Aurelia 2)
  • Młynek: Mazzer Luigi Mini(F83e, Anfim Super Caimano, Mazzer SJ)
Odp: My way of life and coffee - blog o kawie, treningu i diecie
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2014, 14:35:14 »
Portal lubiany również przeze mnie mimo wrzucania, że "sojowy portal" itd przez osoby z branży  :D Jest sporo fajnych artykułów, ten akurat już czytałem, ale warto się zapoznać.

Jak trafiłem z tematem to może trafię i z wpisami ;) choć te będą w wolnym czasie a takiego jak chyba kazdy nie mam wielkich ilości.. ale za jakiś czas postaram się żeby warto było wchodzić na bloga nie tylko dla mapy ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi