Autor Wątek: Casadio Dieci vs Quindici  (Przeczytany 869 razy)

Offline schimadzu

  • Wiadomości: 10
Casadio Dieci vs Quindici
« dnia: 24 Luty 2021, 14:27:38 »
Dzień dobry, chce kupić zapasowy ekspres dostałem ofertę od kawiarni która zamyka się, że mają na sprzedanie 2 ekspresy Casadio Dieci A2 2011 rok i Quindici 2016 2 gr Nigdy nie miałem z nimi styczności wiem tylko tyle,że są ze stajni ,,cymbała,, . Czy ktoś może z doświadczenia lub wiedzy coś na ich temat powiedzieć, proste czy raczej bardziej zaawansowane pod względem serwisu lub trudności z dostępem czesci? 

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10584
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Casadio Dieci vs Quindici
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2021, 18:49:58 »
Kiedyś dyskutowałem na stoisku tego producenta. Na pewno ten pierwszy to typowa konstrukcja HX, prostota i niezawodność. Ten drugi to ich technologia A20, cokolwiek to znaczy. Nie wiem dokładnie co to znaczy. Słyszałem wtedy, że to nieco bardziej wyrafinowana historia, z regulacją temperatury zaparzania. Tak czy owak, są to pancerne sprzęty, solidne, niezawodne.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10584
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Casadio Dieci vs Quindici
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2021, 18:50:16 »
Kiedyś dyskutowałem na stoisku tego producenta. Na pewno ten pierwszy to typowa konstrukcja HX, prostota i niezawodność. Ten drugi to ich technologia A20, cokolwiek to znaczy. Nie wiem dokładnie co to znaczy. Słyszałem wtedy, że to nieco bardziej wyrafinowana historia, z regulacją temperatury zaparzania. Tak czy owak, są to pancerne sprzęty, solidne, niezawodne.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi