Autor Wątek: Nivona vs Delongi  (Przeczytany 1228 razy)

Offline klocher

  • Wiadomości: 2
Nivona vs Delongi
« dnia: 09 Grudzień 2019, 20:28:26 »
Witam ;)

Tak chce zaznaczyć że przeczytałem tematy wstępu zanim napisze posta i nadal niestety nie znam odpowiedzi na swoje pytanie ...

Jest teraz taki temat że zastanawiam się nad zakupem ekspresu automatycznego i wybór niby padł na typowego marketowca Ekspres DeLonghi ECAM 550.55.SB lub coś poważniejszego z tego co wyczytałem po forum NIVONA 842 ... i już sam nie wiem ponieważ samo kupno ze strony konesso daje mi 3 lata gwarancji na ekspres z drugiej strony wiem że żona będzie pijała w 99% kawy mleczne co skłania mnie do zakupu Delongi a z drugiej strony czy Nivona 842 to już nie jest troche "stary" ekspres ?

Nie wiem po prostu gdyby była możliwość doradzenia mi napisania czarno na białym dlaczego miałbym wybrać ten albo ten eksperes byłbym komuś wdzięczny ponieważ nie jestem w ogólne znawcą w tym temacie ... nie jestem jakimś koneserem kawy co nie zmienia faktu że lubię się napić dobrej kawy czarnej ale czy jest sens inwestować w taki ekspres typu Ivona czy nie lepiej wybrać o wiele nowszego technologicznie Delongi ...

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2019, 20:32:09 wysłana przez klocher »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi