Autor Wątek: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty  (Przeczytany 32151 razy)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Cześć wszystkim ! ;-)

Chciałem przedstawić Wam mój nowy projekt jakim jest Kawowy Box - www.kawowybox.pl

Wystartowaliśmy tydzień temu, 13.05 - i mam nadzieję że ta 13-tka będzie szczęśliwa ;-)

Zaczęło się od tego, że sam totalnie uwielbiam kawę speciality, a to co uwielbiam najbardziej, to to że mogę praktycznie w nieskończoność próbować, poznawać nowe i się zaskakiwać. Jest w tym dla mnie jakaś magia i do tego też chcemy zachęcać innych. Nie chcemy być więc kolejnym sklepem z kawą speciality, ale dawać coś więcej.

Czym jest w skrócie Kawowy Box ?
- na początek przygotowaliśmy 3 różne box’y z kawa speciality zarówno pod przelew jak i espresso
- kolejne box'y będziemy dodawać wkrótce, a pierwszy z nich - trochę mniejszy pod przelew (2x250g) pojawi się na naszej stronie już w przyszłym tygodniu!
- kawy i palarnie zmieniamy co miesiąc, tak żeby było różnorodnie i żebyście mogli spróbować coś nowego i się miło zaskoczyć; obecny box będziemy mieć w ofercie do końca czerwca, a potem od 1.07 lipca pierwsza zmiana
- możecie kupić box jednorazowo albo w subskrypcji oszczędzając przy tym sporą sumkę
- jak macie ochotę pomieszać kawy z różnych box'ów pod przelew to też jest taka możliwość - szukajcie produktu Twój Przelewowy Box
- do tego do każdego zamówienia zawsze dajemy i będziemy dawać DARMOWĄ DOSTAWĘ do Paczkomatu ;-)

Docelowo chcemy żeby wszystkie kawy (o ile to się uda) pochodziły wyłącznie z naszych polskich lokalnych palarni. Kontaktujemy się intensywnie z palarniami i możemy się pochwalić że pierwsze nowości pojawią się u nas już w lipcowych box'ach. A jak jest tu na forum ktoś kto widziałby możliwość współpracy z nami to piszcie koniecznie! :)

Na początek dla użytkowników forum przygotowaliśmy specjalny rabat - 10 zł na wszystkie pojedyncze box'y (również te w mix'ie), do tego darmowa dostawa i myślę że wychodzi całkiem fajna oferta ;-) kod rabatowy: WSZYSTKOOKAWIE, obowiązuje na pierwszą edycję box'ów, czyli do końca czerwca :)

Zajrzycie na naszą stronę, polubcie na facebook'u i instagramie, zapiszcie się do newslettera - będziemy na bieżąco informować o nowościach, kawach jakie przygotowaliśmy na kolejne miesiące i podrzucać fajne kody rabatowe ;-)

strona: www.kawowybox.pl
FB: www.facebook.com/kawowybox
IG: www.instagram.com/kawowy_box/

Jako że dopiero zaczynamy będę wdzięczny za wszelkie komentarze/uwagi/pomysły, jak Wam czegoś brakuje to piszcie ;-) a może macie ochotę na jakąś konkretną kawę - też dajcie znać a postaramy się dodać ją do box'a !

Pozdrowienia,
Wojtek
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2020, 14:38:09 wysłana przez ranGo »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Trzymam kciuki, ciekawy pomysł żeby spróbować różnych kaw chyba w niższej cenie (bo i palenia nie najświeższe, coś za coś). ALE:

Cytuj (zaznaczone)
W naszych box'ach znajdziesz kawy tylko ze sprawdzonych lokalnych palarni speciality. Kawy są w całych ziarnach, świeżo wypalone, tak żeby jak najdłużej zachować świeżość.

Ani proponowane w zestawach kawy (np. Arcaffe, które nie można nazwać speciality), ani daty paleń nie licują z informacjami na stronie.

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Dziękujemy bardzo na pewno się przyda ! :-) Cenowo box sam w sobie wychodzi już korzystnie, a do tego dorzucamy jeszcze dostawę za darmo, no i aktualnie jeszcze dodatkowo kod promocyjny dla użytkowników forum :taniec:

Jeżeli chodzi o Arcaffe to jest to naprawdę dobra kawa, cieszy się samymi bardzo dobrymi opiniami - była zresztą nawet kiedyś Espresso miesiąca na Coffeedesk ;-) Na paczce znajduje się róznież naklejka z certyfikatem speciality coffee (CSC). Oprócz tej kawy w box'ach znajdują się jeszcze m.in. CoffeeLab, LaCava, Simplo, Johan, Audun - staraliśmy się wybrać jak najlepsze palarnie, takie które sami sprawdziliśmy i do których chętnie wracamy ;)

Natomiast jeżeli chodzi o daty palenia to są najświeższe jakie udało nam się zdobyć w momencie startu projektu, dostawy wjechały chwilę przed oficjalnym go-live, musieliśmy mieć pewność że będziemy mieli towar na czas itp. Tak jak pisałem w poście, coraz więcej kaw w box'ach będzie pochodziło z małych polskich palarni i będą wtedy wypalane od razu pod nasze zamówienia :)

Zapraszamy do zakupów !
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2201
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Życzę powodzenia!
Mała uwaga - Apostrof w zły’m miejsc’u. Stawiamy apostrof kiedy ostatnia litera zapożyczonego słowa kończy się na samogłoskę. Box - boxy.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Śmiem się nie zgodzić. Gdy zapożyczone słowo kończy się na 'x' to piszemy: box - boksy. Kiedyś to sprawdzałem w poradni językowej UJ - konkretnie chodziło o Linux- Linuksa.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2201
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
O jeszcze lepiej. Niemniej apostrofy są błędem, mimo, ze wyraz wyglada bardziej angielsko
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Zawsze gdy słyszę o Arcaffe, mam problem z pamięcią... Chyba nikt nie wie o tej marce i kawie tyle co my.

skansen

  • Gość
Nawet właściciele tej marki nie wiedzą o niej więcej?

Offline pietro

  • Wiadomości: 676
  • Ekspres: La Spaziale Vivaldi II
  • Młynek: Mazzer mini
Chyba nikt nie wie o tej marce i kawie tyle co my

Jakaś ciekawa historia się z tą marką wiąże? Pamięć mnie trochę zawodzi, ale coś mi się kołacze, że współpracowaliście razem ?

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Super, dziękujemy wszystkim za uwagi i komentarze - zaraz zabieramy się za poprawki językowe! ;-)

Tymczasem na stronie pojawiła się nasza kolejna nowość - czyli zestawy startowe/prezentowe. Wyobrażam sobie że większość z Was ma już młynek i inne akcesoria do zaparzania kawy, ale może ktoś z Waszych znajomych chciałby zacząć przygodę z kawą speciality, jest to też super pomysł na prezent - i właściwie z takiej potrzeby od jednego z naszych klientów powstał ten zestaw :)

Docelowo zestawy startowe będą trzy, każdy z młynkiem a do tego dripper Hario V60 / Aeropress / kawiarka. Jako pierwszy udało nam się wprowadzić zestaw z dripperem, kolejne pewnie w przyszłym tygodniu ;-)

Akcesoria można zamówić również oddzielnie, a wszystko jak zawsze u nas - z DARMOWĄ DOSTAWĄ do Paczkomatu :taniec:

Link : www.kawowybox.pl/kategoria/starter-set/zestaw-startowy-pod-przelew

Skład zestawu :
- nasz Przelewowy Box na Początek (czyli aktualnie : CoffeeLab Gwatemala Atitlan, Johan & Nystrom Ethiopia Welena, Dutch Barista Brazylia Carmo de Minas)
- młynek Hario Skerton Plus
- dripper Hario V60 + serwer + filtry

To co jest fajne to cena zestawu - 349 zł, co, jakby policzyć wszystko co dostajecie w zamian, jest naprawdę super ofertą! ale o to też nam chodzi - chcemy zachęcić jak najwięcej osób do rozpoczęcia przygody z kawą speciality i pokazać że naprawdę niewiele trzeba żeby zacząć.

Zapraszamy serdecznie !
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2020, 14:01:54 wysłana przez ranGo »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Zamiast mlynka skerton powinien być xeoleo 45mm, wiem, wyszłoby ciut drożej i problem ze sprowadzeniem młynków. Ale to tylko luźna sugestia. Skerton nie dorasta mu do pięt.

Życzę powodzenia w biznesie. Pomysł z zestawami kawowymi moim zdaniem fajny. Pewnie sam się na jakiś zestaw skuszę.   ;)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Tak słyszałem o nim, ze sprowadzeniem to pewnie byśmy sobie nawet jakoś poradzili, ale zależało mi też na cenie zestawu. Pamiętam sam zaczynałem przygodę z kawą speciality i jednak szukałem wtedy najbardziej przystępnego cenowo młynka i zaparzacza ;-) nie wiedziałem czy mi się to spodoba, czy będę korzystał itp. - a właśnie o takich zaczynających mi chodziło tworząc ten zestaw. U mnie ostatecznie stanęło na Rhino i zestawie Hario V60 który jest u nas w box'ie i z którego korzystam do dzisiaj ;-) z czasem będziemy zwiększać wybór zestawów - na początek chcę dodać Aeropress i kawiarkę, potem pewnie zastanowimy się nad lepszym młynkiem :)

Cieszę się że pomysł się podoba! Jakbyś chciał się skusić to pamiętaj że dla użytkowników forum jest 10 pln zniżki na wszystkie pojedyncze boxy (te w mixie również). Kod: WSZYSTKOOKAWIE

A my już mocno pracujemy nad kolejną (lipcową) edycją i patrząc jak to zaczyna się układać to myślę że uda nam się złożyć naprawdę super zestawy :)

W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Czerwiec 2020, 18:11:57 »
Cześc ;-)

w ofercie pojawią się u nas kolejne nowości, więc chciałem napisać, może ktoś z Was będzie zainteresowany. Przed chwilą wjechała do nas świeżutka dostawa Aeropressów, mamy też młynki Hario, zestaw z dripperem V60, wszystko dostępne osobno lub w zestawie z naszym czerwcowym Przelewowym Boxem na Początek.

Ceny zestawów są moim zdaniem bardzo fajne na początek : zestaw V60 + młynek + 3 kawki 349 zł / Aeropress + młynek + 3 kawki 379 zł. Sam Aeropress 119 zł :)

Dodatkowo przypominam że u nas macie zawsze DARMOWĄ DOSTAWĘ niezależnie od wartości zamówienia, a użytkownicy forum do końca czerwca z kodem: WSZYSTKOOKAWIE 10 PLN zniżki. Więc np. Aeropress wychodzi Wam za 109 zł już z dostawą :)

Zapraszam serdecznie tutaj: www.kawowybox.pl
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2020, 18:48:59 wysłana przez ranGo »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Bambi

  • Wiadomości: 12
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwiec 2020, 10:18:36 »
Zestaw pod espresso zamówiony :-)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Czerwiec 2020, 18:02:32 »
Hej Bambi! :) Super cieszymy się bardzo, paczka wyszła od nas wczoraj, myślę że będzie u Ciebie w poniedziałek, daj znać czy kawki smakują i która najbardziej ;-)

Miłego weekendu!
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi