Autor Wątek: Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?  (Przeczytany 1389 razy)

Offline Farin Mężczyzna

  • Wiadomości: 44
  • Ekspres: Rancilio Silvia, Kawiarka Biletti Kitty, SAECO PICOBARISTO HD8924/09, Aeropress
  • Młynek: Eureka Mignon
Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?
« dnia: 30 Marzec 2022, 09:50:31 »
Cześć!
Czy ktoś z Was miął doświadczenie z ziarnami z krakowskiej palarni Koffeepro https://coffeepro.shop/category/kawowe-sprawy/?
Jeśli tak to jakie wrażenia i czy warto ich spróbować?
Pytam, bo po zakupie ekspresu robię "wycieczki" po krajowych palarniach i nie chciał bym się "nadziać" na garażowych partaczy z ładną marketingowo stroną.
Dzięki
Lubię wiedzieć.

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2022, 11:40:00 »
Polecam bez dwoch zdan, to Coffee Proficiency tylko z nowa nazwa :ok: od nich mozesz brac w ciemno  ;)

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec 2022, 12:37:06 »
tak, Coffee Proficiency to stary i sprawdzony gracz choć dawno nie zaglądałem do nich i nawet nie wiedziałem, że zrobili se rebranding. Zmienili też charakterystyczny dla nich motyw na opakowaniach chodź dalej można mieć skojarzenia :) A dawno to tak już skracają się do pro?

Offline Farin Mężczyzna

  • Wiadomości: 44
  • Ekspres: Rancilio Silvia, Kawiarka Biletti Kitty, SAECO PICOBARISTO HD8924/09, Aeropress
  • Młynek: Eureka Mignon
Odp: Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec 2022, 12:53:54 »
A widzisz! o Coffee Proficiency to jak najbardziej słyszałem i chętnie spróbuję :-)
Dzięki za info!
Lubię wiedzieć.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6206
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Kawy z palarni Koffeepro z Krakowa - ktoś próbował?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2022, 12:56:15 »
Tyle, że tam przez ostatnie parę lat chyba wszystko się zmieniło - właściciele, palacze, piece. Więc może i dobrze, że nazwa się zmieniła. Ostatnio nie miałem styczności z ich ziarnami, więc nie ocenię w jaką  stronę poszły zmiany.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi