Autor Wątek: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje  (Przeczytany 123209 razy)

Offline bMind

  • Wiadomości: 182
  • Ekspres: Gaggia New Classic, Kazak Rota, Bialetti Venus, Chemex, AeroPress, Hario V60
  • Młynek: Fiamma MCF 64 OD, Wilfa Svart CGWS-130B
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #450 dnia: 21 Wrzesień 2020, 12:36:28 »
Pierwsze kawki dotarły, dziś po południu testy kawka :taniec:

ps. Czadowe macie te etykiety!

ManufakturaKawy.jpg

avidrock

  • Gość
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #451 dnia: 21 Wrzesień 2020, 13:43:56 »
ps. Czadowe macie te etykiety!
Mi właśnie etykiety nie przepadły do gustu, ale to co w środku  było dobre;)

Offline Dydex

  • Wiadomości: 6
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #452 dnia: 23 Wrzesień 2020, 10:19:23 »
Dzisiejszy poranek miałem pierwszy raz z Gwatemalą Santa Barbara i to rewelacyjna kawa. Taki efekt "wow". W aromacie nie wiem czy bardziej wyczuwam pomarańczę, czy śliwkę, generalnie oba zapachy się mieszają jakby walcząc ze sobą. Natomiast w smaku zdecydowanie dominuje porzeczka i to jest świetne. Kawa wychodzi delikatna i wyraźnie słodka. Mam nadzieję, że nie zniknie z oferty zbyt szybko.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #453 dnia: 23 Wrzesień 2020, 11:17:57 »
Cześć, dzięki za opinię :) Gwatemala jest genialna i jeszcze trochę jej mam, ale spoko spoko, już czekają na wejście 2 naturale z Etiopii i jeden z Nikagarui :)

Dzisiejszy poranek miałem pierwszy raz z Gwatemalą Santa Barbara i to rewelacyjna kawa. Taki efekt "wow". W aromacie nie wiem czy bardziej wyczuwam pomarańczę, czy śliwkę, generalnie oba zapachy się mieszają jakby walcząc ze sobą. Natomiast w smaku zdecydowanie dominuje porzeczka i to jest świetne. Kawa wychodzi delikatna i wyraźnie słodka. Mam nadzieję, że nie zniknie z oferty zbyt szybko.

Offline bMind

  • Wiadomości: 182
  • Ekspres: Gaggia New Classic, Kazak Rota, Bialetti Venus, Chemex, AeroPress, Hario V60
  • Młynek: Fiamma MCF 64 OD, Wilfa Svart CGWS-130B
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #454 dnia: 24 Wrzesień 2020, 10:25:32 »
Santa Barbara to totalny odlot! Pierwszy przelew od Was próbuję i poprzeczka zawieszona została wysoko :D Ciężko będzie teraz to dogonić. Zero kwasowości, super owoc - pomarańcze i trochę ciemnych owoców, śliwka fajnie pozostaje w ustach. Czad. Oj dobry wypał, dobry.

Robiłem w V60v2 - 33g kawy, 540g wody, 93 stopnie. Wyszło zacnie, ale pewnie pobawię się z +/- klik, dwa na Wilfie.

edit.
Zapomniałem. Próbowałem też już Escobar'a w kawiarce (w związku z brakiem ekspresu..). Bardzo dobra, zrównoważona, bez goryczy. Smakowo czuć dla mnie kakao, czekoladę i jest taka..hm.."kawowa" :D W zapachu wydaje się słodka, może karmel?
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2020, 10:29:45 wysłana przez bMind »

Offline Kawko

  • Wiadomości: 116
  • Ekspres: Kawiarka, tygielek, phin, AeroPress, V60, french press, Gabi Master A, OXO Good Grips, Kalita Caffe Uno, Kalita Wave, Clever Dripper
  • Młynek: Severin KM3873, MYM54
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #455 dnia: 24 Wrzesień 2020, 10:28:08 »
Mam pytanie o kawy do biura - w biurze powoli kończy się zakupiony ponad pół roku temu zapas kawy i będę próbował namówić koleżankę odpowiedzialną za zamówienia do zakupu lepszej kawy.
Gdy dodaję 6kg którejkolwiek z "kaw do biura" do koszyka, to cena za pojedynczą paczkę pozostaje bez zmian, a powinna spaść o 20% - coś się popsuło czy promocja przestała obowiązywać? ;)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #456 dnia: 24 Wrzesień 2020, 11:33:21 »
Raczej coś się popsuło - zaraz sprawdzę :)

Mam pytanie o kawy do biura - w biurze powoli kończy się zakupiony ponad pół roku temu zapas kawy i będę próbował namówić koleżankę odpowiedzialną za zamówienia do zakupu lepszej kawy.
Gdy dodaję 6kg którejkolwiek z "kaw do biura" do koszyka, to cena za pojedynczą paczkę pozostaje bez zmian, a powinna spaść o 20% - coś się popsuło czy promocja przestała obowiązywać? ;)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #457 dnia: 24 Wrzesień 2020, 13:23:47 »
OK, musiałem włączyć dodatkową opcję, ponieważ teraz kawa jest w promocji 10% i rabaty się nakładały :)

Odśwież proszę koszyk, powinno być ok :)

Raczej coś się popsuło - zaraz sprawdzę :)

Mam pytanie o kawy do biura - w biurze powoli kończy się zakupiony ponad pół roku temu zapas kawy i będę próbował namówić koleżankę odpowiedzialną za zamówienia do zakupu lepszej kawy.
Gdy dodaję 6kg którejkolwiek z "kaw do biura" do koszyka, to cena za pojedynczą paczkę pozostaje bez zmian, a powinna spaść o 20% - coś się popsuło czy promocja przestała obowiązywać? ;)


Offline Kawko

  • Wiadomości: 116
  • Ekspres: Kawiarka, tygielek, phin, AeroPress, V60, french press, Gabi Master A, OXO Good Grips, Kalita Caffe Uno, Kalita Wave, Clever Dripper
  • Młynek: Severin KM3873, MYM54
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #458 dnia: 24 Wrzesień 2020, 23:36:37 »
Potwierdzam  :ok:

Oficjalny wniosek wysłany, obym zdążył przed zakupem kolejnego wagonu Lavazzy...

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #459 dnia: 25 Wrzesień 2020, 14:08:54 »
Nowości Nowości Nowości pod przelew.

Tym razem 2 x Etiopia pod przelew w naturalu:

Etiopia Guji (86 pkt) -> https://www.manufakturakawy.com/sklep/etiopia-guji-wolichu-wachu-kawa-ziarnista-i-mielona/

Etiopia Yirgacheffe (87 pkt) -> https://www.manufakturakawy.com/sklep/etiopia-yirgacheffe-chelchele-kawa-ziarnista-i-mielona/

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #460 dnia: 25 Wrzesień 2020, 14:47:42 »
To może następnym razem, bo właśnie odebrałem mój zestaw testowy :)

...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

Offline bMind

  • Wiadomości: 182
  • Ekspres: Gaggia New Classic, Kazak Rota, Bialetti Venus, Chemex, AeroPress, Hario V60
  • Młynek: Fiamma MCF 64 OD, Wilfa Svart CGWS-130B
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #461 dnia: 25 Wrzesień 2020, 15:52:00 »
Ooo..Guji Wolichu Wachu! Piłem kiedyś (nie od Was) i była świetna!

Offline pietro

  • Wiadomości: 676
  • Ekspres: La Spaziale Vivaldi II
  • Młynek: Mazzer mini
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #462 dnia: 28 Wrzesień 2020, 08:25:17 »
Intryguje mnie skład mieszanki espresso special, mógłbyś napisać z jakich kaw została skomponowana, jeśli to nie tajemnica :) Na pewno są ziarna z Brazylii, Peru? i trochę małych, jakby z Etiopii , ale w smaku Afryki nie umiem wyczuć.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień 2020, 08:37:05 wysłana przez pietro »

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #463 dnia: 28 Wrzesień 2020, 09:53:55 »
Mamy tam Afrykę, ale jest to Uganda, która w tym konkretnym wydaniu jest "stonowaną" kawą, chociaż jest tam wyczuwalna lekka porzeczka :).

Pracujemy nad całkowitą zmianą naszych kaw pod espresso, zarówno jeżeli chodzi o aspekt wizualny, nazewnictwo jak i sposób palenia.


Intryguje mnie skład mieszanki espresso special, mógłbyś napisać z jakich kaw została skomponowana, jeśli to nie tajemnica :) Na pewno są ziarna z Brazylii, Peru? i trochę małych, jakby z Etiopii , ale w smaku Afryki nie umiem wyczuć.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #464 dnia: 28 Wrzesień 2020, 10:01:40 »
No nasza też niczego sobie :)

Kilka kawiarni, do których wysłaliśmy nasze Etiopie stwierdziły, że obie Etiopie to petarda :)

Ooo..Guji Wolichu Wachu! Piłem kiedyś (nie od Was) i była świetna!

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi