Autor Wątek: ACS ventus  (Przeczytany 1726 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
ACS ventus
« dnia: 29 Wrzesień 2023, 19:32:20 »
@rollo45
Z dużych dźwigni żadna inna nie podoba mi się tak jak Ventus i może być to nie do końca zgodne z prawdą, jak rozpisuje się Coffee Lovers:

Gdybyśmy zebrali wszystkie marzenia dotyczące cech naszego ideału ekspresu do kawy, utworzyli z nich listę i w końcu zaczęli uważnie przyglądać się temu ekspresowi, okazałoby się, że zaznaczyliśmy wszystkie okienka na naszej liście. To właśnie jest Ventus, to właśnie jest przejaw technicznej doskonałości. To urzeczywistnienie wszystkich życzeń BARISTY.

... to i tak byłaby jedyna dźwignia, która stanęłaby na blacie mojej wyspy kawowej.

https://www.rimprezza.de/epages/63241512.mobile/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63241512/Categories/Servicebereich/%22Maschinen+Vorstellungen/Vergleiche%22/AmbientSpresso_Ventus&Locale=de_DE
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2023, 19:51:37 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1442
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: ACS ventus
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2023, 23:04:41 »
Coś w sobie ma ale Nurii podoba mi się zdecydowanie bardziej , tylko nie umie uzasadnić kupna  majac dwie inne dźwignie :):P

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10558
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: ACS ventus
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Wrzesień 2023, 10:08:26 »
Design moim zdaniem -- blaszak. Może ekstrawagancki ale blaszak ;). Taki bojler, skąpo obudowany już był -- Astoria Sybilla.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: ACS ventus
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrzesień 2023, 13:33:46 »
ekstrawagancki ale blaszak
Taki był zamysł: naked lever. Mnie się bardzo podoba, a  w industrialnym klimacie dobrze by się komponował.
》tertium non datur《

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi