Autor Wątek: Termometr do Hario Buono Kettle  (Przeczytany 1574 razy)

Offline fossix

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: kawiarka bialetti, drip hario v60-2, aeropress
  • Młynek: comandante c40 mk3
Termometr do Hario Buono Kettle
« dnia: 13 Kwiecień 2020, 20:35:55 »
Dzień dobry, do mojego kawowego imperium brakowało mi tylko czajniczka, do tej pory z uprzejmości mojego kolegi korzystałem Fellow Stagg Kettle, przyszedł jednak czas na mój własny czajniczek i padło na Hario Buono Kettle, ale bez termometru. Nie chcę kupić termometru od Hario głównie dlatego, że jest bardzo drogi w stosunku do innych termometrów dostępnych na rynku. W związku z tym rozpocząłem poszukiwania termometra do tego czajniczka, ale mam bardzo duży problem z wyborem, głównie dlatego że jest ich bardzo dużo, a propozycji miniaturowych i dostępnych na rynku jest całkiem mało.

Z tego co wiem dziurka w górnej przykrywce ma lekko powyżej 3.3 mm i np. idealnie do niej ThermoPop by ThermoWorks. Niestety, jest bardzo kiepsko dostępny w Polsce, a alternatywy do tego termometru wydają się dość obszerne jeśli chodzi o ilość miejsca, którą zajmują. Zaznaczam, że dziurki nie chcę rozwiercać.

Zatem, jakie termometry do Hario Buono byście polecali?
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2020, 21:32:21 wysłana przez fossix »

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Termometr do Hario Buono Kettle
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2020, 13:14:31 »
Polecam jednak rozwiercić jeden otwór o 1mm i nie ma problemu z wyborem ;) Sam tak zrobiłem i aktualnie pracuje dla mnie elektroniczny Rhinowares. Sonda jest dobrej długości, panel termometru nie lewituje wysoko nad pokrywką i całkiem fajne jest 'dzwonienie' po uzyskaniu nastawionej temperatury.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi