Autor Wątek: Coffee gamers corner  (Przeczytany 8483 razy)

Xan

  • Gość
Coffee gamers corner
« dnia: 22 Wrzesień 2013, 13:07:09 »
Nie będzie chyba wielkim zaskoczeniem, że pijamy nasze ulubione kawusie nie tylko podczas rodzinnych nasiadówek, ale i przy porannej prasie... oraz grach - na ogół komputerowych.
Kiedyś bywało, że robiłem sobie przerwy w hasaniu, by spokojnie usiąść, napić się kawki, zapalić... Teraz już kawa stała się nieodłącznym elementem interakcji z kompem, nie raz bywało, że musiałem ją wycierać dość raptownie z klawiatury lub nawet monitora ;)
Ciekawi mnie, w jakiej postaci natrafiliście na kawę lub jej pochodne właśnie w grach.
Rozpocznę temat dość popularnym w moich kręgach zainteresowań i preferencji growych, czyli modem do GTA San Andreas - Hot Coffee.
W tym wydaniu, kawusia jest bardzo... czarna i bardzo gorąca  :ogien:
To oficjalny dodatek wypuszczony przez autorów z Rock* Games, eliminujący blokadę wyświetlania scen erotycznych w grze  :blue:
Ciekawi mnie, czy i Wam się gdzieś objawiły "kawowe" nawiązania w swoich przygodach w wirtualnych światach? :)

Xan

  • Gość
Odp: Coffee gamers corner
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień 2013, 16:26:11 »
http://www.bigfishgames.com/download-games/2865/coffee-rush/index.html
Inna forma połączenia kawy z grami, czyli... rozkręcenie kafejki w konsorcjum, które zdominuje całe miasteczko ;)
Nie pobierałem, nie wiem czy warto narażać się na zalew potencjalnych reklam, ale w sumie liczy się motyw kawy, a mniej już samo przedstawienie i wykonanie :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi