Autor Wątek: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 303046 razy)

Offline MarcinFutrzak Mężczyzna

• Ekspres: Bezerra Magica PID (był Zelmer Piano), Hario V30, Gabi Master A
  • Młynek: Baratza Sette 270, Rossi RR45

Offline kabzior

• Ekspres: Bianka v3; AP; v60
  • Młynek: Mignon Specialita, 1Zpresso Q2
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #2221 dnia: 19 Czerwiec 2022, 23:39:40 »
Ja też poproszę o kontynuację Rowerowej Kawy, to jest najbliższe w smaku co piłem do Bazzara Dodicigrancru (a długo szukałem odpowiednika w polskich palarniach), naprawdę bardzo smaczna.

I pochwalę jeszcze Rwandę, super owoc :)

Offline Jka57 Mężczyzna

• Ekspres: LELIT Victoria, KOZAK ROTA, MELITTA Look V Timer ,Asobu Cold,Bialetti French Press, Kawiarka Bialetti 4 tz
  • Młynek: Lelit Fred PL043 MMI, SAGE BCG 600BTR
« Odpowiedź #2222 dnia: 22 Czerwiec 2022, 13:22:25 »
I pochwalę jeszcze Rwandę, super owoc

Skoro jest pochwała to i ta kawa u mnie zawitała.

A jako dodatek dokupiłem takie coś co zauważyłem na jednej fotce u kolegi - kabzior (to to co to jakieś mieszadełko testujesz) po co mam błądzić skoro ktoś już to pije, jak coś to będzie winę na kogo zgonić :)

A po prawdzie to chcę podziękować, wczoraj zamawiałem przy zamówieniu coś namieszałem a dzisiaj chwilę temu paczkę z kawami odebrałem.
Tak szybkiej wysyłki to ja jeszcze nie dostałem.

Dziękuję.

Co do samej kawy to może jak jej trochę wypiję to coś napiszę, z tym że ja nie smakosz, degustator, ja zwykły konsument.

Jka

Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline kabzior

• Ekspres: Bianka v3; AP; v60
  • Młynek: Mignon Specialita, 1Zpresso Q2
« Odpowiedź #2223 dnia: 22 Czerwiec 2022, 15:04:14 »
Co do samej kawy to może jak jej trochę wypiję to coś napiszę, z tym że ja nie smakosz, degustator, ja zwykły konsument.

Jak my wszyscy.
Górnolotne opisy i profile sensoryczne są podrzędne względem głównego celu - żeby Ci smakowało :)

Offline Jka57 Mężczyzna

• Ekspres: LELIT Victoria, KOZAK ROTA, MELITTA Look V Timer ,Asobu Cold,Bialetti French Press, Kawiarka Bialetti 4 tz
  • Młynek: Lelit Fred PL043 MMI, SAGE BCG 600BTR
« Odpowiedź #2224 dnia: 22 Czerwiec 2022, 15:14:52 »
żeby Ci smakowało

Musze więcej Twoich wpisów poczytać :D a w zasadzie fotki pooglądać to będę wiedział jakie kawy kupować :)

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi