Autor Wątek: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje  (Przeczytany 247215 razy)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Marzec 2020, 13:35:06 »
Czekam na paczkę z nowościami, wszystko co do tej pory piłem było bardzo dobre, ze szczególnym wskazaniem na Rwande Kinini Rebero i Brazylię Daterra Blossom. Drobna sugestia odnośnie asortymentu, planujesz dodać do sklepu filtry? Stosunkowo rzadko robię zakupy poza palarniami i fajnie jest mieć możliwość dorzucenia do koszyka filtrów do V60, AP czy innej Kality.
Zdecydowanie myślę o rozszerzeniu oferty, żeby było coś do tej kawy, w szczególności właśnie filtry. W tej chwili skupiam się większej różnorodności ziaren.

Czas jaki nas w tej chwili wszystkich zastał jest bardzo wyjątkowy i wszelkie inwestycje muszą być mocno przemyślane. Dzięki za feedback - zapewniam że oferta zostanie uzupełniona, ale na dzień dzisiejszy ciężko mi o konkrety [emoji106]

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Marzec 2020, 17:43:01 »
Gdzieś zniknęło pole na kod rabatowy, chyba, że to nie przypadek ;)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #92 dnia: 27 Marzec 2020, 08:38:04 »
Hej!

Sprawdziłem właśnie stronę i u mnie skrypt działa, sprawdzę jeszcze później na najstarszym komputerze do jakiego mam dostęp. Pole na kod jest, było i będzie

Chętnie zbiorę zamówienie na PW lub mailem - jeśli masz kod i nie możesz z niego skorzystać: [email protected] .

Pozdrawiam,
Paweł

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #93 dnia: 27 Marzec 2020, 09:41:52 »
No właśnie pole było, a teraz się nie wyświetla na stronie (ani w koszyku, ani w kasie), chyba że to tylko u mnie przeglądarka świruje... Dla mnie ceny i bez kodów są bardzo dobre, zwracam tyklo uwagę na potencjalny problem techniczny ;)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #94 dnia: 27 Marzec 2020, 10:44:13 »
No właśnie pole było, a teraz się nie wyświetla na stronie (ani w koszyku, ani w kasie), chyba że to tylko u mnie przeglądarka świruje... Dla mnie ceny i bez kodów są bardzo dobre, zwracam tyklo uwagę na potencjalny problem techniczny ;)
Ok, będę badać sprawę [emoji106] Obiecuję

Dzięki za feedback!

Offline gArtur

  • Wiadomości: 91
  • Młynek: Arco, Xeoleo 50
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Marzec 2020, 20:19:12 »
Odebrałem przed chwilą kawki, ładnie zapakowane, bio opakowania robią dobre wrażenie. Dziękuję za prezenty 😀 Jak kawa trochę dojrzeje to napiszę czy trafiłem z wyborem 😀

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Marzec 2020, 23:19:10 »
Odebrałem przed chwilą kawki, ładnie zapakowane, bio opakowania robią dobre wrażenie. Dziękuję za prezenty [emoji3] Jak kawa trochę dojrzeje to napiszę czy trafiłem z wyborem [emoji3]

Przelewać już można ☕️ Przy okazji będziesz obserwować jak kawa się rozwija. To co masz na espresso to tak absolutnie minimum 7-8 dni od daty palenia.

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #97 dnia: 29 Marzec 2020, 15:44:58 »
Do mnie również kawki dotarły szybciutko za co duży plus. Opakowania bio wraz z fajnymi klamerkami również zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sugestia co do Brazylii trafiona w punkt  [emoji106] rzeczywiście bardzo ciekawa jak na Brazylię  :brawa:
W kolejce czekają Peru i Gwatemala ale już czuję, że będzie dobrze i że będę tutaj wracał  :taktak:

Offline kawosz17

  • Wiadomości: 1594
  • Ekspres: Quick Mill Orione
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #98 dnia: 29 Marzec 2020, 21:51:01 »
Hej
Masz filtry do Hario, rozmiar 2

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #99 dnia: 30 Marzec 2020, 00:20:15 »
Hej
Masz filtry do Hario, rozmiar 2
Hej!

Mogę poratować i dorzucić 10, ale niestety jeszcze filtrów nie mam. Temat ulegnie niedługo zmianie ☕️

Offline gArtur

  • Wiadomości: 91
  • Młynek: Arco, Xeoleo 50
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #100 dnia: 02 Kwiecień 2020, 23:26:49 »
Przetestowałem już obie kawy które zamówiłem i obie bardzo dobre.
Przelew Sezonu - bardzo dobra klasyczna Brazylia, szczególnie podeszła sobie
Tanzania, ciekawa trochę kwasowości i słodyczy. Ta bardziej trafiła w moje gusta.
Polecam obie, zwłaszcza w tych cenach 😀 Na pewno jeszcze będę od Ciebie zamawiać kawki.

Offline Tasak69 Mężczyzna

  • Wiadomości: 316
  • Ekspres: Slowpresso, V60, QM Andreja Premium
  • Młynek: Q1, WSFB-100S, ZF64W
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Kwiecień 2020, 10:37:43 »
Czorna po wstępnych testach. W swojej klasie bdb produkt - warto to ciągnąć.

Espresso da się wypić - z pavoni, z roty (ale w tym się żwir z bieżni a nawet czibo da zaparzyć), z automatu nivony też jeszcze ok.
Przy dobrym zmieleniu (comeś) aeropress zaparzony kawiarkowo też całkiem poprawny - czuć dym ale przyjemny, ze śliwką suszoną a nie ze spalonej opony.
Kwasy na całkiem dobrym poziomie (nie warto ich eliminować czy to w paleniu czy przy parzeniu - są ok).

Przy konkurencji typu czarnakawka czy selekt od Gorana Czorna wypada bdb - jeśli udało by się zachować poziom mieszanki przy jej cenie to będzie świetny produkt - zarówno do masówki 'hotelowej' jak i np. do mlecznych kaw domowych.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2020, 11:09:27 wysłana przez Tasak69 »
Zdrówka!
Tasak

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #102 dnia: 03 Kwiecień 2020, 11:46:51 »
Czorna po wstępnych testach. W swojej klasie bdb produkt - warto to ciągnąć.

Espresso da się wypić - z pavoni, z roty (ale w tym się żwir z bieżni a nawet czibo da zaparzyć), z automatu nivony też jeszcze ok.
Przy dobrym zmieleniu (comeś) aeropress zaparzony kawiarkowo też całkiem poprawny - czuć dym ale przyjemny, ze śliwką suszoną a nie ze spalonej opony.
Kwasy na całkiem dobrym poziomie (nie warto ich eliminować czy to w paleniu czy przy parzeniu - są ok).

Przy konkurencji typu czarnakawka czy selekt od Gorana Czorna wypada bdb - jeśli udało by się zachować poziom mieszanki przy jej cenie to będzie świetny produkt - zarówno do masówki 'hotelowej' jak i np. do mlecznych kaw domowych.
Dzięki wielkie za tak obszerny test, bardzo bardzo mnie cieszy. Cena ok. 65/kg na bank zostanie, ale jeszcze muszę dopracować kilka rzeczy i mam już na nie pomysł.

Dostałem też już kilka innych opinii i wszystkie były bardzo pomocne.

Czorna może wejść za 3-4 tygodnie, bo zmiany oznaczają tygodniowe odgazowanie + nowe testy. Jeśli wejdzie - to tylko lepsza ☕️

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Kwiecień 2020, 15:35:16 »
Dzięki za błyskawiczną wysyłkę, miły list i próbkę- paczka była do odebrania w paczkomacie na drugi dzień o 6 rano ;)

Na pierwszy ogień poszła Peru- wyjątkowy kompot, jedna z lepszych kaw jakie piłem w tym roku. W ogóle bardzo dobrze odnajduję się z Twoimi paleniami- u szerokiej konkurencji mam wrażenie, że ziarna są palone oczko za ciemno, przez co przed szereg wysuwają się nuty goryczki i psują balans smaku.

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Kwiecień 2020, 16:54:37 »
Dzięki za błyskawiczną wysyłkę, miły list i próbkę- paczka była do odebrania w paczkomacie na drugi dzień o 6 rano ;)

Na pierwszy ogień poszła Peru- wyjątkowy kompot, jedna z lepszych kaw jakie piłem w tym roku. W ogóle bardzo dobrze odnajduję się z Twoimi paleniami- u szerokiej konkurencji mam wrażenie, że ziarna są palone oczko za ciemno, przez co przed szereg wysuwają się nuty goryczki i psują balans smaku.
Dzięki za dobre słowa

Peru to chyba najlepsze co było/jest na w ofercie przelewowej szczególnie mi smakuje z french pressu/cupping lub przez metalowy filtr. Papier zatrzymuje trochę smaku i 'ugrzecznia' napar.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi