Autor Wątek: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje  (Przeczytany 247359 razy)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Marzec 2020, 22:37:05 »
Generalnie mam ok 5-6kg mieszanki testowej do espresso, z której jestem bardzo zadowolony.

Miała wejść szybciej do sprzedaży, ale zostanie opóźniona o kilka tygodni.

Cena specjalnie dla Was - totalnie po kosztach 58zł/kg, 500g--> 3 dyszki. Mam tego ok. 6kg. Wysyłka powyżej 90zł za darmo.

Jest to mieszanka 70/30. Można byłoby powiedzieć, że proporcja jakich wiele i nic specjalnego... Cały szkopuł w tym, że jest tam robusta a jej nie czuć i chodzi tutaj o profil palenia. Chciałem zrobić tanią i dobrą kawę - chyba misja zakończona.

Profil smakowy: kakao - orzechy ziemne - wiśnie

Data palenia: 9.03.20
Skład: 25% Brazylia Santos, 25% Brazylia Cerrado, 20% Honduras SHG, 30% Robusta Wietnam

Kawy jak kawy, ja tylko napiszę że robucha nie smakuje nic a nic paloną gumą i tytoniem - a wręcz przeciwnie, nadaje mieszance przyjemnej kwasowości.

Produkt jest pełnoprawny, daję Wam możliwość sprawdzenia u siebie.

Jak ktoś byłby zainteresowany, to wyślijcie info w prywatnej wiadomości.

Pozdrowienia
Paweł!

Offline MarcinK Mężczyzna

  • Wiadomości: 248
  • Ekspres: Quick Mill Carola PID, V60, AP, FP
  • Młynek: Aergrind, Kazak Tura, Niche Zero
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #76 dnia: 20 Marzec 2020, 11:31:04 »
Prv :)

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #77 dnia: 20 Marzec 2020, 12:06:57 »
Z rana wysłałem priv

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #78 dnia: 20 Marzec 2020, 14:24:58 »
Cieszę się z tak licznego zainteresowania. Czorna Pantera zamknięta w przedsprzedaży, będę czekać z niecierpliwością jak to smakuje na Waszej wodzie i Waszym sprzęcie.

Bardzo chciałbym, żeby była torpeda w swojej cenie i każda opinia jest bardzo ważna ☕️

Pozdrawiam,
Paweł

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Marzec 2020, 17:12:45 »
Kawki już dotarły. Dzięki. Skończę otwartą paczkę i skosztuję tej Czornej. Dam znać jak doznania. Pozdrawiam

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #80 dnia: 22 Marzec 2020, 20:33:50 »
Myślę, że to jest zawsze dobry pomysł, aby mieć taką kawę w swojej ofercie. Ktoś czasem kupi z ciekawości, ale najbardziej to chyba kupią osoby, które na codzień piją czibo/Jacobs, jako pierwszy krok ku lepszemu. Dla nich to będzie petarda, taka zmiana na świeża, dobrej jakości kawę. No i mimo wszystko, czasami nawet ludzie pijący na codzień speciality też lubią taką bardziej klasyczna kawę.

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #81 dnia: 23 Marzec 2020, 22:18:50 »
Myślę, że to jest zawsze dobry pomysł, aby mieć taką kawę w swojej ofercie. Ktoś czasem kupi z ciekawości, ale najbardziej to chyba kupią osoby, które na codzień piją czibo/Jacobs, jako pierwszy krok ku lepszemu. Dla nich to będzie petarda, taka zmiana na świeża, dobrej jakości kawę. No i mimo wszystko, czasami nawet ludzie pijący na codzień speciality też lubią taką bardziej klasyczna kawę.
Myślę, że czasem świat kawy specialty może być czasem zbyt mało przystępny dla Kowalskiego. Widzę to bardzo często odpowiadając na różne pytania lokalsów nie mających styczności ze świeżą kawą. Ten Kowalski w Pszennie (gdzie jest palarnia) chciałby po prostu kubka aromatycznej kawy, ale żeby była taka wie Pan... Czorna. Chodzi o dobry produkt w swojej cenie zachęcający do wyjścia z marketu przy wyborze paczki kawy.

Tutaj się zaczęły schody, bo nie lubię smaku robusty i jak to zrobić, żeby tam była a w kubku jej nie było - wyszło bardzo niekonwencjonalnie, liczy się dla mnie to co w kubku.

To jest etap pracy, który już jest bliżej, niż dalej. Bardzo się cieszę na tę kawę i chciałbym ją wrzucić do regularnej oferty za max 3 tygodnie. Dlatego wszelkie opinie smakowe na wagę złota Tym bardziej jestem bardzo wdzięczny, że rasowi kawosze mają ją do surowej oceny na różnych sprzętach.

Offline gArtur

  • Wiadomości: 91
  • Młynek: Arco, Xeoleo 50
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #82 dnia: 24 Marzec 2020, 22:21:16 »
Cześć,
Mam w sumie dwa pytania:
Czy przy zakupie 1kg kawy, wysyłasz jedną dużą paczkę czy np. 2x 500g?
Jaka klasyczna słodka kawę polecisz do automatycznego ekspresu przelewowego?

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #83 dnia: 24 Marzec 2020, 23:31:42 »
Cześć,
Mam w sumie dwa pytania:
Czy przy zakupie 1kg kawy, wysyłasz jedną dużą paczkę czy np. 2x 500g?
Jaka klasyczna słodka kawę polecisz do automatycznego ekspresu przelewowego?
Hej!

Z gramaturą nie napiszę nic odkrywczego 1000g to kilo w jednej paczce. Wszystkie przelewy są dostępne po 250g i 500g.

Kwaśniejsza jest Rwanda, słodkie-owocowe to Tanzania, Kostaryka i Gwatemala. Najniższą kwasowość mają Brazylki, czyli Przelew Sezonu i Blossom. Peru to osobna kategoria, coś bardzo specjalnego [emoji106] Do przelewówki sprawdzi się właściwie wszystko. Poleciłbym jedną z Brazylii na start i dla kontrastu coś z trójki Tanzania, Kostaryka, Gwatemala.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️

Offline gArtur

  • Wiadomości: 91
  • Młynek: Arco, Xeoleo 50
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Marzec 2020, 11:59:34 »
Dzięki za odpowiedź, zamówienie poszło. Pytałem się bo jak np. u Gorana zamawiam 500g to dostaję 2 paczki po 250g :)
Ale nadal poszukuje czegoś z wyczuwalną wiśnią jak w Johan & Nyström - Brazil Fortaleza :)

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Marzec 2020, 18:04:13 »
Dotąd jeszcze nie próbowałem kaw od was ale postanowiłem spróbować. Na początek wziąłem Brazylię, Peru i Gwatemalę i czekam z niecierpliwością.  :) Jak długo trwa u was realizacja zamówienia?

Offline gArtur

  • Wiadomości: 91
  • Młynek: Arco, Xeoleo 50
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #86 dnia: 25 Marzec 2020, 18:50:11 »
Dotąd jeszcze nie próbowałem kaw od was ale postanowiłem spróbować. Na początek wziąłem Brazylię, Peru i Gwatemalę i czekam z niecierpliwością.  :) Jak długo trwa u was realizacja zamówienia?
Dzisiaj zamówiłem, dzisiaj wysłali 😀

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #87 dnia: 25 Marzec 2020, 20:56:50 »
Dotąd jeszcze nie próbowałem kaw od was ale postanowiłem spróbować. Na początek wziąłem Brazylię, Peru i Gwatemalę i czekam z niecierpliwością.  :) Jak długo trwa u was realizacja zamówienia?
Jak najszybciej Z reguły do 48h, ale jak tylko mogę, to leci tak szybko jak to możliwe. Paczka już jest w paczkomacie z dzisiejszymi wypiekami ☕️

Pozdrawiam,
Paweł

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #88 dnia: 26 Marzec 2020, 10:30:00 »
Super  :poklon: :brawa:

Offline gacekthebat

  • Wiadomości: 147
  • Ekspres: Kazak Rota, Bialetti Venus 2tz, AP, V60, FP
  • Młynek: Ceado E37s, Kazak Tura Alt.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #89 dnia: 26 Marzec 2020, 12:42:39 »
Czekam na paczkę z nowościami, wszystko co do tej pory piłem było bardzo dobre, ze szczególnym wskazaniem na Rwande Kinini Rebero i Brazylię Daterra Blossom. Drobna sugestia odnośnie asortymentu, planujesz dodać do sklepu filtry? Stosunkowo rzadko robię zakupy poza palarniami i fajnie jest mieć możliwość dorzucenia do koszyka filtrów do V60, AP czy innej Kality.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi