Autor Wątek: LELIT - BIANCA, Super Star :)  (Przeczytany 166909 razy)

skansen

  • Gość
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #615 dnia: 04 Marzec 2022, 16:11:12 »
Proszę:
Słyszałem o tych zmianach, ale jeszcze nic nie testowałem więc się nie wypowiem. Czekamy na dostawę, która wjedzie do nas końcem tygodnia, na 99% będzie to v3 - taką mam nadzieje. Jak będę miał potwierdzone info to dam znać  8)
oraz
Potwierdzona na 100% informacja, ekspresy które do nas jadą to V3  8)

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1445
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #616 dnia: 04 Marzec 2022, 16:13:06 »
albo coś ze mną nie tak:), natomiast nie widzę tu podanej żadnej ceny ??

skansen

  • Gość
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #617 dnia: 04 Marzec 2022, 16:14:55 »
Cena z nowej dostawy jest na stronie Konesso... Niech się może @Michał wypowie ;)

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1445
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #618 dnia: 04 Marzec 2022, 16:17:06 »
cenę zobaczymy jak ekspresy dojadą jeśli będzie 10.000 to będzie najtaniej w Europie :):)ale Fakt może Michał jest w stanie potwierdzić , nieoficjalnie upgrade kit do V3 ma kosztować 399 EU

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1067
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #619 dnia: 04 Marzec 2022, 19:33:37 »
@rollo45  nie wprowadzaj zamętu ;p Cena na Konesso w obecnej chwili 10 350 za wersję V3 - dostawa wjedzie do nas końcem przyszłego tygodnia.
Z tej dostawy i w tej cenie mam jeszcze tylko kilka sztuk, jeśli kurs euro będzie się tak utrzymywał niestety, ale cena pójdzie do góry :( Obecna dostawa jest realizowana po jeszcze całkiem korzystnym kursie, co będzie dalej to czas pokaże.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1445
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #620 dnia: 04 Marzec 2022, 19:39:33 »
Jaki zamęt ,raczej fakty :(forum służy do dzielenia się informacjami o to tez uczyniłem ,czas pokaże czy siałem zamęt :):)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1067
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #621 dnia: 04 Marzec 2022, 22:45:33 »
Fakt jest taki że można kupić biankę w cenie  10 350 a z kodem rabatowym ekspresdodomu nieco taniej :)
Przy kolejnej dostawie jeśli kurs euro utrzyma się na bieżącym poziomie 4,8 - 4,9 niestety cena trochę podskoczy.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1445
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #622 dnia: 05 Marzec 2022, 09:08:56 »
przyznaje za V3 to bardzo dobra cena na dzień dzisiejszy

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1067
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #623 dnia: 08 Marzec 2022, 08:21:21 »
Dostawa z firmy transportowej do nas zaplanowana jest na 17.03 :( nie mam pojęcia czemu to wszystko tak się przedłuża przy tej dostawie :( Oczywiście z cenami zostaje jak było, a w ramach przeprosin za wydłużony czas oczekiwania dorzucam kawę  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline kabzior

  • Wiadomości: 835
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #624 dnia: 08 Marzec 2022, 13:32:59 »
Kurczaczki, niefajnie z tymi dostawami.
To już 3 przesunięcie terminu i z miesiąca oczekiwania już zrobiły się dwa  :nienie:

Offline emil88d Mężczyzna

  • Wiadomości: 25
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T v3, Bialetti Venus
  • Młynek: Fiamma MCF 9A (moded to single dose)
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #625 dnia: 08 Marzec 2022, 16:49:24 »
Ja dla pocieszenia czekam już prawie 3 miesiąc bo kupowałem jeszcze w grudniu😬. Niestety dzisiaj takie czasy, że wszystko jest mocno opóźnione😵‍💫 Pozostaje się tylko uzbroić w cierpliwość😉 Dopytam czyli ta data 17.03 to już pewniak na 100% czy nie do końca?😃

Offline kabzior

  • Wiadomości: 835
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #626 dnia: 08 Marzec 2022, 18:10:52 »
Dopytam czyli ta data 17.03 to już pewniak na 100% czy nie do końca?

Pewnie sami tak na 100% nie wiedzą, bo jak producent mówi, że wyśle a potem nie wysyła, to dla nich też to jest niemiła niespodzianka.
Takie czasy, wiadomo że człowiek się złości, ale do Konesso pretensji nie mam, bo żadna ich wina, to przecież nie jest tak, że zapomnieli zamówić ;)
Pocieszam się, że plusem tego całego opóźnienia jest to, że nową wersję dostaniemy, bo w międzyczasie wyszło V3 :)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1067
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #627 dnia: 09 Marzec 2022, 08:24:56 »
NA 100% to Wam powiem jak ekspresy będą w magazynie  [emoji38] Mam nadzieje, że termin 17.03 dostawy do nas jest już ostateczny, bo aż mi głupio pisać stale o przesunięciu terminu ale naprawdę to nie z naszej winy :(
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1445
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON

Offline pawelc222

  • Wiadomości: 54
  • Ekspres: Lelit Bianca, (było) Gaggia Classic + PID, Mocamaster, v60-2
  • Młynek: ZF64, JX-Pro
Odp: LELIT - BIANCA, Super Star :)
« Odpowiedź #629 dnia: 11 Marzec 2022, 11:34:46 »
Bardzo interesująca wiadomość, ciekawe, jakie to będzie miało konsekwencje.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi