Autor Wątek: Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz  (Przeczytany 1079 razy)

Offline marbab

  • Wiadomości: 3
Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz
« dnia: 19 Październik 2018, 15:43:34 »
Witam. Zakupilem niedawno ekspress cisnieniowy delonghi autentica. Moje pytanie dotyczy procesu plukania dysz, kiedy to sciekajaca ciecz nie trafia dokladnie w otwory w tacce, tworzac przez to swego rodzaju "kaluze", co jest dosc irytujace, poniewaz potem tacka pozostaje brudna, a jesli robie kawe, naczynie jest zawsze mokre od spodu.
Dziwi mnie fakt, ze owalne otwory w tacce sa naprawde sporych rozmiarow, a strumien z dysz trafia jakby na sama krawedz. Moi znajomi nie maja tego problemu z ekspresem jura, mimo ze tam otwory w tacce sa o wiele mniejsze.
Od razu dodam, ze nie mazliwosci przesuniecia lub obrocenia tacki, a dysz nie moglem nawet minimalnie przeciagnac we wlasciwym kierunku, aby steumien lal sie w otwory.
Czy moge to zareklamowac?

dziekuje i pozdrawiam
 [ Invalid Attachment ]

Offline sccoty Mężczyzna

  • Wiadomości: 313
  • Ekspres: Nuova Personal 1
  • Młynek: Mahlkonig ek43, mazzer SJ Timer Mod, Mazzer Major Timer Mod
Odp: Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2018, 15:49:24 »
CCC ;)

Offline marbab

  • Wiadomości: 3
Odp: Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2018, 09:52:46 »
Zalaczam zdjecie.20181007_103755.jpg

Offline grex

  • Wiadomości: 1031
  • Ekspres: Aeropress+FlaVin sRGB, Phin, Moka 2tz inox, Slowpresso
  • Młynek: Eureka+mikro hopper
Odp: Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2018, 16:49:13 »
myślę, żę to dopiero początek niespodzianek z automatem, mam podobny w pracy i już pół roku po zakupie odwiedzał serwis...

Offline marbab

  • Wiadomości: 3
Odp: Delonghi - mokra tacka po plukaniu dysz
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik 2018, 22:33:19 »
Dzieki za odpowiedz. Podobny to znaczy jaki? Tez delonghi tylko inny model? Ja dopiero uzywam swoj od 2 miesiecy, problem z mokra tacka ostnial od poczatku. Oprocz tego nie mam w ogole zastrzezen, poki co spelnia wszystkie moje oczekiwania. Po prostu chialbym wiedziec czy "ten typ tak ma", czy trafil mi sie model z wada fabryczna. Ekspres jest ciagle na gwarancji.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi