Autor Wątek: Kawa i Samochody by DaftCafe #5  (Przeczytany 3372 razy)

Offline DaftCoder

  • Wiadomości: 1
Kawa i Samochody by DaftCafe #5
« dnia: 30 Maj 2018, 10:27:56 »

W sobotę 9 czerwca, na Placu Europejskim w Warszawie odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Kawa i Samochody.

Cykliczne wydarzenie organizowane przez sieć kawiarni DaftCafe już po raz piąty przyciągnie warszawskich miłośników motoryzacji. Jego uczestnicy będą mogli z bliska obejrzeć sportowe i zabytkowe auta, a także porozmawiać z ich właścicielami przy kubku pysznej kawy.

Wyjątkowe samochody, kawa jakości speciality i nowoczesna przestrzeń Placu Europejskiego – to wyróżniki spotkania, które odbędzie się w sobotę na warszawskiej Woli. Już od godz. 10.00, uczestnicy Kawy i Samochodów będą mogli podziwiać auta takich marek jak: BMW, Lexus, Ferrari, Porsche, Aston Martin, Mercedes-Benz czy Audi. Motoryzacyjne perełki będą prezentowane zarówno przez największych dealerów samochodowych, jak i indywidualnych pasjonatów czterech kółek. Ponadto uczestnicy Kawy i Samochodów będą mieli szansę obejrzeć wnętrza wyścigowych i rajdowych aut Daftracing, a także zajrzeć pod maski unikatowych, kolekcjonerskich pojazdów.

Na imprezie Kawa i Samochody zamykającej poprzedni sezon pojawiło się ponad 100 niezwykłych aut, a niektóre modele można było zobaczyć u nas po raz pierwszy poza salonem. DaftCafe chce dzielić się swoją pasją do najlepszej kawy i szybkich samochodów, dlatego w tym sezonie po raz piąty spotykamy się w pobliżu sztandarowego lokalu DaftCafe zlokalizowanego w Warsaw Spire – mówi Michał Ratajczyk, współwłaściciel DaftCafe, kierowca zespołu Daftracing.

Wydarzenie Kawa i Samochody odbędzie się w sobotę, 9 czerwca i potrwa od godz. 10.00 do 14.00. Zarządcy kompleksu Warsaw Spire, należącego do Ghelamco Polska, udostępnili na czas wydarzenia cały teren Placu Europejskiego.

Wstęp jest bezpłatny, a swoje auto może zaprezentować każdy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: WP Autokult, Esquire Polska, Motowizja, portal Nasze Miasto oraz Car Spotting Polska. Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku: Kawa i Samochody by DaftCafe #5.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Kawa i Samochody by DaftCafe #5
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2018, 14:08:16 »
@DaftCoder zwrócił się do mnie wczoraj z prośbą o wyrażenie zgody na zareklamowanie imprezy i ją uzyskał. Przepraszam, że nie poinformowałem Was wcześniej.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Kawa i Samochody by DaftCafe #5
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwiec 2018, 21:10:47 »


Jego uczestnicy będą mogli z bliska obejrzeć sportowe i zabytkowe auta, a także porozmawiać z ich właścicielami przy kubku pysznej kawy.

Wyjątkowe samochody, kawa jakości speciality i nowoczesna przestrzeń Placu Europejskiego – to wyróżniki spotkania, które odbędzie się w sobotę na warszawskiej Woli.

Hmm, od kiedy to Daft serwuje kawę speciality? No chyba, że tylko na tym evencie. Pracuję tam od dwóch lat i nawet się dopraszałem o drugi młynek z czymś ciekawszym, a ziarno od 2 lat wciąż to samo. Dostałem odpowiedź, że w Daft Cafe speciality nie będzie.
To jak? Na evencie będzie?

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Kawa i Samochody by DaftCafe #5
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwiec 2018, 21:29:49 »
Hmm, od kiedy to Daft serwuje kawę speciality? No chyba, że tylko na tym evencie. Pracuję tam od dwóch lat i nawet się dopraszałem o drugi młynek z czymś ciekawszym, a ziarno od 2 lat wciąż to samo. Dostałem odpowiedź, że w Daft Cafe speciality nie będzie.
To jak? Na evencie będzie?

Trochę pojechałeś, bo już wiedzą który pracownik robi czarny PR w internecie...

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Kawa i Samochody by DaftCafe #5
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Czerwiec 2018, 21:53:35 »
Hmm, od kiedy to Daft serwuje kawę speciality? No chyba, że tylko na tym evencie. Pracuję tam od dwóch lat i nawet się dopraszałem o drugi młynek z czymś ciekawszym, a ziarno od 2 lat wciąż to samo. Dostałem odpowiedź, że w Daft Cafe speciality nie będzie.
To jak? Na evencie będzie?

Trochę pojechałeś, bo już wiedzą który pracownik robi czarny PR w internecie...

Żeby była jasność - nie jestem pracownikiem DaftCode, a poza tym DaftCode to niejedyny najemca w Warsaw Spire.Żeby wyjaśnić niebywającym w okolicy - DaftCafe to kawiarnia w publicznej przestrzeni biurowca Warsaw Spire należąca do firmy DaftCode. Swoją drogą fajnie, że tam jest bo nie byłoby gdzie kawy pić w okolicy.

Nie powiedziałem nic niezgodnego z moim stanem wiedzy, który uzyskałem pijąc tam codziennie kawę i rozmawiając z kadrą DaftCafe.

Teraz jak czytam mój post to faktycznie można pomyśleć, że to pracownik kawiarni napisał :). Jestem klientem.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi