Autor Wątek: przelew bez owocowości  (Przeczytany 3088 razy)

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: przelew bez owocowości
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpień 2020, 20:07:42 »
no i stało się ..... dziś rano zawiozłem mamie kolejną próbkę kawy na testy........właśnie napisała mi obszernego smsa, w którym rozpływała się nad smakiem tej kawy twierdząc, że to strzał w 10 i już tylko tą kawe mam jej dystrybuować ........ niestety ani matce ani nikomu innemu nie moge zdradzić co to za kawa, a to z jednej prostej przyczyny ....sam nie wiem co to jest :D, zamawiając  Ariadnę dostałem mały gratis od @Antonio , który nie był opisany  :doh:, @Antonio chyba bede musiał Cii troche odesłać żebyś mi to ustalił  ;)
...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

avidrock

  • Gość
Odp: przelew bez owocowości
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpień 2020, 20:30:53 »
dostałem mały gratis od @Antonio , który nie był opisany 
Gratisy od Antonio zawsze są opisane, dlatego sam jestem ciekaw co to może być 🤔

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: przelew bez owocowości
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpień 2020, 20:42:58 »
Gratisy od Antonio zawsze są opisane,

mój niestety nie był - czarne opakowanie 100gr, zaraz po otrzymaniu pisałem do Antonia z zapytaniem z czystej ciekawości ale niestety nie był w stanie mi udzielić odpowiedzi a ja nie sądziłem, że to będzie takie ważne :)...... tak się zastanawiam czy on tej sytuacji czasem nie przewidział, i zrobił to specjalnie, żebym teraz tak długo u niego zamawiał aż ją odnajdę 😁 wrzucił mi króliczka, którego muszę gonić ;)
...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

avidrock

  • Gość
Odp: przelew bez owocowości
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpień 2020, 20:46:56 »
żebym teraz tak długo u niego zamawiał aż ją odnajdę 😁 wrzucił mi króliczka, którego muszę gonić
To teraz masz zadanie ciężkie (bo czasowe) ale jakie przyjemne😉 Jak odnajdziesz smak to daj znać.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi