Autor Wątek: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino  (Przeczytany 35785 razy)

Offline grex

  • Wiadomości: 1031
  • Ekspres: Aeropress+FlaVin sRGB, Phin, Moka 2tz inox, Slowpresso
  • Młynek: Eureka+mikro hopper
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Sierpień 2016, 15:27:46 »
miałem naczynka termiczne - co prawda 2 innych marek. I ich funkcjonalność jest ok, trzymają ciepło długo, ale są to delikatne produkty i trzeba mocno uważać. Obecnie preferuję... tradycyjne naczynka z grubego szkła. Są trwałe i wytrzymałe a po nagrzaniu też nienajgorzej trzymają temperaturę.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Wrzesień 2016, 11:17:31 »
Ja kupiłem 6 tych szklanek o pojemności około 250ml. Mam podobne Bodum (opisywałem na forum dawno). Do Bodum im brakuje ale biorąc pod uwagę cenę to nie ma opcji żebym jeszcze kiedykolwiek Bodum kupił. Bodum po roku użytkowania ciągle wyglądają jak nowe jeśli z tymi tak będzie to super. Szklaneczki są warte swojej ceny i tyle. Szkoda, że nie ma takich do piwa żeby cała butelka 0,5 litra weszła bo nie lubię dolewać. Zamykając tę durną dyskusję polecam te szklaneczki i oświadczam, że rabatu nie dostałem  :lol2:

Maro, kufle termiczne o pojemności 500ml już dostępne w Naszym e-sklepie: sethome.pl
Odpowiadamy na potrzeby Naszych klientów

Pozdrawiam, biuro

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Wrzesień 2016, 12:00:00 »
Odpowiadamy na potrzeby Naszych klientów

Kurczę, skoro odpowiadacie na potrzeby klientów i są to wyroby ręczne, to może bojlery do La Peppiny byście zrobili ? :)

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #63 dnia: 06 Wrzesień 2016, 22:38:20 »
Odpowiadamy na potrzeby Naszych klientów

Kurczę, skoro odpowiadacie na potrzeby klientów i są to wyroby ręczne, to może bojlery do La Peppiny byście zrobili ? :)
Jest nas już dwóch.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Wrzesień 2016, 13:21:07 »
Ilu byłoby zainteresowanych ;)? Na dzień dzisiejszy skupmy się na szklankach termicznych  :kawa:
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2016, 13:23:42 wysłana przez biuro »

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Wrzesień 2016, 17:33:05 »
Ilu byłoby zainteresowanych ? Na dzień dzisiejszy skupmy się na szklankach termicznych 

W Polsce ze 3-4 osoby. Na świecie setki :uklony:

Offline Nowa_kawomanka

  • Wiadomości: 9
Dzień dobry,
 
prośba o poradę :)

Niecałe pół roku temu kupiłam 6 szklanek do latte z tej firmy i ... 4 z nich już nie nadają się do użytku, przeciekają. Czekam aż pozostałe 2 się zepsują :/ Dodam, że naprawdę starałam się z nimi obchodzić jak z jajkiem i używać ich stosunkowo dosyć rzadko, co wiem, że jest totalnym absurdem :/

Wczoraj zgłosiłam chęć reklamacji w sklepie, ale na razie kręcą nosem. Mam odesłać zepuste szklanki i będą myśleć.

Możecie coś poradzić albo polecić takie szklaneczki termiczne innej firmy?
Dam znać, co z reklamacją.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6207
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
szklanki które przeciekają bez fizycznego uszkodzenia ? hmm, a możesz wrzucić jakieś zdjęcia jak to wygląda ?

Offline Nowa_kawomanka

  • Wiadomości: 9
Myję je w zmywarce na trybie eco. Nie było puknięcia ani żadnego fizycznego uszkodzenia. Poza tym każda z nich "umierała" w innym czasie.
Przy pierwszej ok, przy drugiej byłam zła, ale jak poszła czwarta, to stwierdziłam, że to lekka przesada :/
Mam od nich tez pokale do piwa i aż się boję pomyśleć, że... też pójdą :/
Prawie 400 zł w błoto wyrzucone :/

Przesyłam te zdjęcia, które mam na tel. Wieczorem mogę zrobić jeszcze samych bąbelków.


Offline Nowa_kawomanka

  • Wiadomości: 9
dosyłam to drugie foto.

Offline altharr Mężczyzna

  • Wiadomości: 39
  • Ekspres: Kazak Rota, Aeropress, V60-02
  • Młynek: Eureka Mignon Turbo, Fiorenzato F4 Filter, Comandante C40 IH
Miałem to samo, na dnie jest zaślepiony (zaklejony?) otwór, po jakimś czasie stracił on szczelność i w zmywarce do wnętrza dostała się woda.

Offline Nowa_kawomanka

  • Wiadomości: 9
Miałem to samo, na dnie jest zaślepiony (zaklejony?) otwór, po jakimś czasie stracił on szczelność i w zmywarce do wnętrza dostała się woda.

a udało Ci się to reklamować, jakoś rozwiązać?
Świetna użyteczność produktów :/ szklanki na kilka miesięcy :/

Offline altharr Mężczyzna

  • Wiadomości: 39
  • Ekspres: Kazak Rota, Aeropress, V60-02
  • Młynek: Eureka Mignon Turbo, Fiorenzato F4 Filter, Comandante C40 IH
Nie próbowałem, miałem tylko 2 do espresso. Więcej nie kupię.

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Kilka dni temu takie szklanki w Lidlu były po 35 zł za dwie lub trzy sztuki o różnej pojemności. Oglądałem ale stwierdziłem, że właściwie to mi one nie potrzebne. Natomiast w Lidlu mają fajnie rozwiązane reklamacje z tego co pamiętam przy okazji innego zakupu. Zgłaszasz na infolinię i za dzień lub dwa masz wiadomość żeby się udać do kasy sklepowej z paragonem po odbiór gotówki. Nikt nawet towaru nie ogląda i nie robi problemu. Żeby wszystkie firmy miały takie podejście do klienta...

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6207
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Jeśli problem wynika z wady fabrycznej towaru, to oczywiście, że powinnaś domagać się zwrotu pieniędzy. 

Tutaj był użytkownik z firmy sethome zarejestrowany, próbowałaś skontaktować się ?


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi