Autor Wątek: Jura, Nivona 4k PLN  (Przeczytany 6705 razy)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Jura, Nivona 4k PLN
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Lipiec 2016, 22:02:20 »
roger mój post nie do końca był marketingowo sprzedażowy bo w naszej ofercie jest i Jura i Nivona i tak naprawdę dla mnie jest bez różnicy co ewentualnie sprzedam klientowi  [emoji38] - to musi być Jego decyzja.
Poleciłem Jure bo sam robiłem próbę w ciemno i w większości przypadków bardziej mi smakowała kawa z E60 (ale to akurat to samo co E6) niż z Nivony serii 8xx.
Moim zdaniem nowy młynek i PEP dają przewagę ekspresom Jura, ta sama kawa wychodzi po prostu smaczniejsza - i to mój konkretny  argument.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Glorusek

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: Krups
Odp: Jura, Nivona 4k PLN
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lipiec 2016, 08:30:03 »
Zamowiony nivona 838, w sklepie tez nie mieli zadnych ale co do wyboru i dluzej sie nie zastanawialem zobaczymy :))

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1045
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Jura, Nivona 4k PLN
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lipiec 2016, 10:51:38 »
Zachęcam do kupowania u naszych komercyjnych użytkowników, zawsze można coś utargować i w razie problemów na pomoc liczyć.

Offline Glorusek

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: Krups
Odp: Jura, Nivona 4k PLN
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lipiec 2016, 16:32:16 »
Jestem pod wrażeniem nivona 838, widać ze konkretny sprzęt, dzięki ze mnie namowiliscie

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi