Autor Wątek: Proper Palarnia Kawy  (Przeczytany 51861 razy)

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 678
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Kwiecień 2017, 20:33:44 »
Też dziś otworzyłem Brazylia Sertaozinho. Trafiłem z przemiałem za pierwszym razem  :szampan:. Espresso naprawdę mega, orzeźwiające, owocowe i smakuje do końca. Takie hmm lekkie :) Powiem, że jestem pod wrażeniem. Jeszcze muszę się oczywiście wgryźć w body i odkryć więcej smaków ale mam na to całe 250g.

Offline chmurqab Mężczyzna

  • Wiadomości: 31
  • Ekspres: Moka 2, Moka 6, V60, Kalita 155, Aeropress, Chemex 3-cup, Phin, French press
  • Młynek: Baratza Preciso, Comandante C40 MKIII
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Kwiecień 2017, 00:50:50 »
Hm.. złożyłem zamówienie, wybrałem paczkomaty i opłaciłem.. po czym olśniło mnie, że nigdzie nie było wyboru paczkomatu, do którego ma być dostarczona kawa?

Offline pistolero

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Mr.Clever, Aeropress, Phin, V60, Moka, FP.
  • Młynek: Comandante MK3 IRONHEART, Wilfa 130B, Rhinowares
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Kwiecień 2017, 02:38:37 »
Wybrało Ci paczkomat na chybil trafił.
Zrobisz sobie wycieczkę  ;).

Tak na poważnie, to dostałeś emaila. Tam masz symbol paczkomatu.
Wiem, bo wczoraj robiłem w tym sklepie zakupy i wybierałem paczkomat.

Offline chmurqab Mężczyzna

  • Wiadomości: 31
  • Ekspres: Moka 2, Moka 6, V60, Kalita 155, Aeropress, Chemex 3-cup, Phin, French press
  • Młynek: Baratza Preciso, Comandante C40 MKIII
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Kwiecień 2017, 09:00:33 »
Wybrało Ci paczkomat na chybil trafił.
Zrobisz sobie wycieczkę  ;).

Śmieszki śmieszkami, ale po latach zamówień w różnych sklepach internetowych wcale by mnie taka sytuacja nie zdziwiła :)

Tak na poważnie, to dostałeś emaila. Tam masz symbol paczkomatu.
Wiem, bo wczoraj robiłem w tym sklepie zakupy i wybierałem paczkomat.

Hm dostałem tylko potwierdzenie złożenia zamówienia, w zasadzie sam tekst bez żadnych linków czy symboli. Sprawdziłem na wszelki wypadek spam, ale tam też pusto. Zakładam, że jeszcze coś dostanę.

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 710
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Kwiecień 2017, 11:00:49 »
Koniecznie odezwij się do Propera telefonicznie. Mają problem z obsługą paczkomatów na stronie (wiem, zamawiałem, dzwoniłem). Człowiek po drugiej stronie słuchawki jest uprzejmy i na pewno pomoże ;)

Ja, w ramach m.in. podziękowania za próbki, zamówiłem 2x500. Jedną z paczek jest Gwatemala tenango. Jakże to się dobrze kompouje z mlekiem! Ta czekolada, ta intensywność! Muszę jeszcze spróbować z niższą temperaturą, może wyjdą śliwki z opisu.
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline Proper

    • Proper Palarnia Kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 75
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Kwiecień 2017, 23:06:29 »
To prawda, czasem występują jeszcze pewne programistyczne problemy, ja oczywiście każdy przypadek od razu zgłaszam firmie opiekującej się sklepem on-line. Oczywiście każdego z was przepraszam i obiecuję że przypilnuję by takich przypadków było coraz mniej. :poklon:
Jeśli ktokolwiek miałby problem z wyborem paczkomatu uprzejmie was proszę o wpisanie jego nr ręcznie w polu ,,uwagi"

W ramach małej rekompensaty i zadośćuczynienia ogłaszam akcję Brazylia : do końca weekendu majowego tj. 03.05.2017 włącznie  Brazylia Yellow Bourbon - z regionalnego, świeżego zbioru - świeżutkie ziarno, pod espresso czy do kawiarki.

Do każdego zamówionegoo kilograma - dokładam  250g w prezencie !!!   :taniec: :taktak: prosze Was tylko o wpisanie w w/w polu ,, uwagi" -WOK akcja Brazylia i wszystko będę wiedział odnośnie przygotowania zamówienia :D
Dziękuję i zapraszam, oprócz testowania kaw czas ostatecznie wytestować te ,,paczkomaty" ;-)

Pozdrawiam.
Mateusz

Offline Wojciech Mężczyzna

  • Wiadomości: 78
  • Ekspres: Gabi, Aeropress, Phin, Melitta CI Touch, ex. Ascaso Dream
  • Młynek: Rhinowares, ex. Ascaso i2
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Kwiecień 2017, 09:46:43 »
To prawda, czasem występują jeszcze pewne programistyczne problemy, ja oczywiście każdy przypadek od razu zgłaszam firmie opiekującej się sklepem on-line. Oczywiście każdego z was przepraszam i obiecuję że przypilnuję by takich przypadków było coraz mniej. :poklon:
Jeśli ktokolwiek miałby problem z wyborem paczkomatu uprzejmie was proszę o wpisanie jego nr ręcznie w polu ,,uwagi"

W ramach małej rekompensaty i zadośćuczynienia ogłaszam akcję Brazylia : do końca weekendu majowego tj. 03.05.2017 włącznie  Brazylia Yellow Bourbon - z regionalnego, świeżego zbioru - świeżutkie ziarno, pod espresso czy do kawiarki.

Do każdego zamówionegoo kilograma - dokładam  250g w prezencie !!!   :taniec: :taktak: prosze Was tylko o wpisanie w w/w polu ,, uwagi" -WOK akcja Brazylia i wszystko będę wiedział odnośnie przygotowania zamówienia :D
Dziękuję i zapraszam, oprócz testowania kaw czas ostatecznie wytestować te ,,paczkomaty" ;-)

Pozdrawiam.
Mateusz

Właśnie skorzystałem z akcji :kwiat: i "testuję" paczkomat.

Problem z wyborem paczkomatu może być spowodowany faktem blokady odwołań do strony easypack24.net jeśli korzystamy z plugin'u NoScript w przeglądarce Firefox. Wtedy po zaznaczeniu opcji dostawy do paczkomatu, nie wyświetla się lista paczkomatów do wyboru. Można za to kliknąć dalej i przejść do płatności. To zauważyłem u siebie, dodałem wyjątek, przeładowałem stronę i zadziałało.
Pozdr., W.

Offline MacDermot Mężczyzna

  • Wiadomości: 31
  • Ekspres: Aeropress, V60, Bialetti Moka Express, tygielek
  • Młynek: Armin Trösser, Rhinowares
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Kwiecień 2017, 11:23:30 »
Meksyk, Brazylia odebrane. Dziękuję za mały gratis i ekspresową przesyłkę!

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 710
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Kwiecień 2017, 16:24:32 »
Problem z wyborem paczkomatu może być spowodowany faktem blokady odwołań do strony easypack24.net jeśli korzystamy z plugin'u NoScript w przeglądarce Firefox.
Nie korzystam z NoScripta i też miałem problem.
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline crik Mężczyzna

  • Wiadomości: 135
  • Ekspres: G.A.T. 3tc, Phin, Kalita 155 SS, AP, V60-02, Gabi, La Peppina - renowacja
  • Młynek: Kinu M38
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Kwiecień 2017, 20:24:04 »
Pierwsze co to wielkie dzięki za paczuchę :) Pierwsza poszła Etiopia w phina, jak dla mnie super, herbata z lekkim, bardzo przyjemnym kwaskiem, dopiero zacząłem próby z racji, na wcześniejszy brak młynka. Co do Kolumbii to dopiero otworzyłem, więc za wiele nie powiem poza tym że czuje jakieś owoce  :mhh: sam nie wiem  [emoji38]. jednakże, zachęcony smakami, poszło dziś zamówienie na Brazylię SS i trzy herbaty, mam nadzieję że herbaty będą równie dobre :)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Kwiecień 2017, 13:14:52 »
Przed chwilą odebrałem przesyłkę, bardzo dziękuję za gratis! Zapowiada się degustacyjny, majowy weekend :pycha:

Offline waldun

  • Wiadomości: 12
  • Ekspres: Vibiemme Junior
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Kwiecień 2017, 17:00:23 »
Ja już swoje 4x150g wypiłem :-)
Potwierdziło się tylko, że zdecydowanie Brazylia trafia w mój gust.
Tylko nie wiem co wybrać :-) Czy BRAZYLIA SITIO COLINAS czy BRAZYLIA SITIO SERTAOZINHO? :-)
Teraz testuję kawę od Mastro Antonio ale na 100% jeszcze wrócę  po Brazylię od PROPERa.



Offline Proper

    • Proper Palarnia Kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 75
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Kwiecień 2017, 23:21:58 »
Baaaardzo Wam dziękuję za każde miłe słowo, naprawdę ! Jest motywacja do dalszej pracy  :) Wszystkim forumowiczom życzę udanego, długiego weekendu  :szampan:  :)

Pozdrawiam.
Mateusz

Offline Przemysław

  • Wiadomości: 162
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Chemex, V60; Hario Mizudashi Cold Brew Coffe Pot
  • Młynek: Ascaso i-bar 15; Comandante C40 MK3; Xeoleo 45mm
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Kwiecień 2017, 16:37:35 »
Dziękuję za błyskawiczną wysyłkę - zestaw 4x150gr+bonusowa paczuszka czekają jeszcze na zestaw uszczelek do mojego ekspresu od Pana Janusza (tutaj również bardzo dziękuję za szybkość działania i porcję zdobytej wiedzy) i już nie mogę doczekać się testowania :)

Offline pistolero

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Mr.Clever, Aeropress, Phin, V60, Moka, FP.
  • Młynek: Comandante MK3 IRONHEART, Wilfa 130B, Rhinowares
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Kwiecień 2017, 21:43:42 »
Po trzydniowym testowaniu kaw: Brazylia  Sitio Sertaozinho i Etiopia Chelelektu, muszę z przykroscią stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowany.
I piszę to, jako zwolennik Śląskości, który stawia na pierwszym miejscu, wszystko co śląskie!

Niestety, jeśli chodzi o metody przelewowe i zaparzanie w phinie, kawy wymienione przeze mnie, są zbyt ciemno palone. Kawy te, są za mało owocowe i za mało słodkie.
Mam jeszcze do wypróbowania kawy Brazylia Yellow Bourbon i Kolumbia San Albert La Alsacia.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi