Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836703 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1305 dnia: 13 Luty 2017, 12:55:13 »
Czy opcja raty payu jest dostępna poprzez allegro bądź www?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka



Hej, przez WWW mamy obecnie dostępne raty od Santandera. Natomiast możesz kupić poprzez allegro i raty PayU. Jeśli produkt, który Cię interesuje nie jest dostępny na aukcji, to daj znać, wystawię go bez problemu :)
Ok, w wersji mobilnej nie było dostępnych na allegro, teraz pytanie czy Commendante czy Lido? :)



O to już trudne pytanie :) Mi osobiście bardzo podoba się Lido, plus wydaje się bardziej mobilny (składane pokrętło, elegancki woreczek, pędzelek w zestawie). Ale jeśli chodzi o design i estetykę to Comandante górą :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Cannabis Arabica

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Aeropress w IMS Superfine, Phin 200, Hario Woodneck 480, Hario TCA-5
  • Młynek: Comandante MK3, Concept KM5120, Hario Mini Mill
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1306 dnia: 13 Luty 2017, 12:57:38 »
A co z wygodą mielenia, łatwością regulacji i jakością przemiału?


Offline lucasd

  • Wiadomości: 1251
  • Ekspres: Londinium R, exVAM v1.1, exBezzera Giulia
  • Młynek: Pharos 2.0, Feldwood, exQuamar M80e Mk I
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1307 dnia: 13 Luty 2017, 14:22:14 »
LIDO bardziej mobilny?
Pharos dla mnie jest bardzie mobilny niż LIDO (szerszy ale niższy)
LIDO jest ogromny w porónaniu do feldgrinda bądź mk3, jakoś dwa razy wyższy

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1308 dnia: 13 Luty 2017, 15:04:51 »
LIDO bardziej mobilny?
Pharos dla mnie jest bardzie mobilny niż LIDO (szerszy ale niższy)
LIDO jest ogromny w porónaniu do feldgrinda bądź mk3, jakoś dwa razy wyższy

Tzn lido 3 moim zdaniem jest wygodniejszy do spakowania w torbie niż comandante. Rączka się składa więc nie trzeba nic demontować, co może być ważne dla osób które lubią czasem coś zgubić (patrz np. ja) :).
Fakt faktem, jest wysoki.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Adam86W Mężczyzna

  • Wiadomości: 32
  • Ekspres: Lelit Anna, AP, Clever, V60, Kawiarka
  • Młynek: Gaggia MDF, Handground
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1309 dnia: 13 Luty 2017, 23:10:06 »
Kiedy będzie można spodziewać się u was clever dripperów.
Ewentualnie jakiś inny z kontrolą nad otworem wylewowym  możecie polecić ?

Offline sobota

  • Wiadomości: 278
  • Ekspres: basic / brasilia / linea
  • Młynek: compak k3 / RR55OD / ikej / k30 / guatemala / tm nano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1310 dnia: 14 Luty 2017, 22:05:19 »
Cześ,
będziecie mieli Standart Magazyn nr 7? jak tak to kiedy?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1311 dnia: 15 Luty 2017, 10:33:21 »
Cześ,
będziecie mieli Standart Magazyn nr 7? jak tak to kiedy?

Hej,
z tego co wiem, już do nas jedzie, więc na dniach powinien się pojawić :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline sobota

  • Wiadomości: 278
  • Ekspres: basic / brasilia / linea
  • Młynek: compak k3 / RR55OD / ikej / k30 / guatemala / tm nano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1312 dnia: 15 Luty 2017, 10:46:03 »
o super, to czekam 

Offline krzyyh

  • Wiadomości: 35
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1313 dnia: 15 Luty 2017, 12:35:42 »
Ten dodatkowo ma automatyczne powiadamianie o potrzebie czyszczenia. Przydatna rzecz moim zdaniem, bo przelewowce też potrzebują czułości a nie zawsze się o tym pamięta.

Ekspres od wczoraj w domu, super fajnie wygląda a i kawa smaczna wychodzi. Mam tylko kilka pytań co do czyszczenia bo instrukcji PL niema:
1. Jak prawidłowo powinien być przeprowadzony proces odkamieniania? (zakładam że nie ma tam żadnego programu czyszczącego)
2. Czy można użyć wody z kwaskiem (60gr/litr) zamiast specjalnych środków?




Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1314 dnia: 15 Luty 2017, 12:54:53 »
Nie wiem czy tu jest jakaś specjalna procedura, ale standardowo przelewy odkamieniasz tak: woda z odkamieniaczem do pojemnika na wodę, odpalasz program, potem dwa razy czysta woda i już.

30g kwasku na litr wystarczy.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1315 dnia: 15 Luty 2017, 13:28:49 »
Ten dodatkowo ma automatyczne powiadamianie o potrzebie czyszczenia. Przydatna rzecz moim zdaniem, bo przelewowce też potrzebują czułości a nie zawsze się o tym pamięta.

Ekspres od wczoraj w domu, super fajnie wygląda a i kawa smaczna wychodzi. Mam tylko kilka pytań co do czyszczenia bo instrukcji PL niema:
1. Jak prawidłowo powinien być przeprowadzony proces odkamieniania? (zakładam że nie ma tam żadnego programu czyszczącego)
2. Czy można użyć wody z kwaskiem (60gr/litr) zamiast specjalnych środków?

Nie wiem czy 60gr nie będzie za dużo. Ja przeważnie używam Urnex Dezcal do odkamieniania, kupuję w saszetkach i z tego akurat wychodzi mi te nieco ponad litr roztworu.

Procedura nie jest jakaś magiczna, po prostu ten roztwór przepuszczasz przez ekspres, a potem trzeba kilka razy przepuścić czystą wodę przez maszynę. Z mojego doświadczenia z 5-6 razy żeby mieć pewność że nic nie zostanie.
Jeśli używasz odkamieniacza w proszku to warto najpierw rozmieszać sobie odpowiednio wszystko w innym naczyniu, zauważylem ze Urnex np dość trudno sie rozpuszcza i musialem potem kombinowac z mieszaniem bezpośrednio w ekspresie.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1316 dnia: 16 Luty 2017, 11:15:11 »
Hej!

Strumyk nowych produktów nie usycha u nas i mam kolejną nowość, tym razem kawa! :) Ziarenka prosto z palarni KEEN COFFEE , już do kupienia u nas http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/keen-coffee/

Zapraszam!:)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline michal.skawina

  • Wiadomości: 32
  • Ekspres: v60, aeropress, chemex
  • Młynek: comandante mk3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1317 dnia: 16 Luty 2017, 18:38:49 »
Hej, czy jeśli mam uzbierane 3400 pkt w Waszym programie coffeeprofit, ale nie da się autentycznie na nic ich wymienić, bo wszystko jest niedostępne, to mogę je wymienić na jakiś lepszy rabat na comandante ? :>

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1318 dnia: 17 Luty 2017, 09:24:55 »
Hej, czy jeśli mam uzbierane 3400 pkt w Waszym programie coffeeprofit, ale nie da się autentycznie na nic ich wymienić, bo wszystko jest niedostępne, to mogę je wymienić na jakiś lepszy rabat na comandante ? :>

Michał, wysłałem Ci wiadomośc prywatną ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1319 dnia: 20 Luty 2017, 09:10:10 »
Hej!
Tłusty czwartek już za kilka dni, więc i my nieco dosładzamy z tej okazji. Od dziś do czwartku włącznie herbaty i słodkości do 40% taniej.
Wiem, że jest tutaj kilku/nastu fanów herbatek od Johan&Nystrom (-25/-35%), a także Drink Me Chai (-25%), więc to niezła okazja żeby uzupełnić zapasy :) Są też herbatki teapigs, Solberg&Hansen, Paper&Tea, czekolady Willie's :)

Zapraszam!

http://www.coffeedesk.pl/promotion/osladzamy-luty/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi