Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836764 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1155 dnia: 25 Listopad 2016, 09:47:56 »
Cześć :)
I tak jak wczoraj zapowiadałem, stało się, mamy black weekend i mnóstwo przecen. :)

http://www.coffeedesk.pl/promotion/black-weekend/

Znajdziecie m.in. przecenione młynki WILFA http://www.coffeedesk.pl/product/3564/Wilfa-Svart-Cgws-130B-Mlynek-Automatyczny
Młynki Commandante http://www.coffeedesk.pl/product/3013/Mlynek-Comandante-C40-Mk3-Nitro-Blade-Wood
Wagi Hario: http://www.coffeedesk.pl/product/350/Hario-Drip-Scale-Waga-Do-Metod-Alternatywnych
Młynki Rhinowares: http://www.coffeedesk.pl/product/1385/Rhinowares-Hand-Coffee-Grinder-Mlynek-Reczny
Chemexy: http://www.coffeedesk.pl/product/214/Chemex-Classic-Coffee-Maker-6-Filizanek

I mnóstwo, mnóstwo innych rzeczy (herbaty, kawy, akcesoria małe i duże, słodkości)...
Tak więc zapraszam raz jeszcze, aż do końca poniedziałku (28.11) trwa promocja, ale warto się pospieszyć bo wszystko znika dość szybko :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

essewissa

  • Gość
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1156 dnia: 25 Listopad 2016, 09:54:36 »
Kiedy będą młynki Eureka Zenith 65E czarne w ofercie?

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1157 dnia: 25 Listopad 2016, 10:30:38 »
Niestety DrinkMe spicy i skinny blend nie ma ;-(
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2016, 10:34:10 wysłana przez Spinacz »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1158 dnia: 25 Listopad 2016, 10:40:39 »
Kiedy będą młynki Eureka Zenith 65E czarne w ofercie?

Dostawa z Eureki powinna dojechać do nas na samym początku grudnia. Dopisz się do powiadomienia o dostępności a następnie najlepiej uderz do mnie bezpośrednio to coś wymyślimy jeszcze :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1159 dnia: 25 Listopad 2016, 10:55:30 »
Niestety DrinkMe spicy i skinny blend nie ma ;-(

Jeśli ktoś nie widzi swojego wymarzonego produktu w promocji to nie ma się co krępować, zawsze można napisać na PW i coś wymyślimy :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Wojtek Mężczyzna

  • Wiadomości: 83
  • Ekspres: V60, Kalita
  • Młynek: Tiamo Slim
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1160 dnia: 25 Listopad 2016, 10:58:05 »
A kod 'wszystkookawie' nie działa na akcesoria yerba mate?  :'(

edit: Dziękuję ^^
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2016, 11:11:44 wysłana przez Wojtek »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1161 dnia: 25 Listopad 2016, 11:06:05 »
A kod 'wszystkookawie' nie działa na akcesoria yerba mate?  :'(

Juz zaktualizowałem ustawienia, można odebrać rabat :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pawelele

  • Wiadomości: 30
  • Ekspres: Rocket Cellini Plus V3 PID
  • Młynek: Fiorenzato F64 evo/macap m2m do alternatyw
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1162 dnia: 25 Listopad 2016, 14:20:02 »
szkoda, że na ekspresy Jura nikt nie oferuje rabatu bo przydał by się jako prezent świąteczny :)

Offline lucasville

  • Wiadomości: 62
  • Ekspres: przelew Philips HD5405, Mr Clever Dripper, Aeropress, kawiarka Bialetti
  • Młynek: Wilfa WSCG-2, Graef CM702
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1163 dnia: 26 Listopad 2016, 08:48:11 »
Co tu dużo pisać... Polecam polecam POLECAM. :)
Czwartek 11:28 dostałem przez PW informację o rabacie.
Czwartek 11:30 złożyłem zamówienie.
Czwartek 11:35 przygotowano paczkę do paczkomatu.
Czwartek 14:29 paczka wyruszyła do mnie.
Piątek 14:49 paczka czekała na mnie w paczkomacie.
Piątek wieczorem cieszyłem się kawą z nowego drippera. :)

Dziękuję za rabat i błyskawiczną obsługę! Jeszcze raz polecam.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1164 dnia: 26 Listopad 2016, 10:11:59 »
Co tu dużo pisać... Polecam polecam POLECAM. :)
Czwartek 11:28 dostałem przez PW informację o rabacie.
Czwartek 11:30 złożyłem zamówienie.
Czwartek 11:35 przygotowano paczkę do paczkomatu.
Czwartek 14:29 paczka wyruszyła do mnie.
Piątek 14:49 paczka czekała na mnie w paczkomacie.
Piątek wieczorem cieszyłem się kawą z nowego drippera. :)

Dziękuję za rabat i błyskawiczną obsługę! Jeszcze raz polecam.

Nie ma za co :)) Po opuszczeniu paczki od nas (co staramy się robic jak najszybciej i dokładnie) niewiele od nas zależy :).

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1165 dnia: 26 Listopad 2016, 12:46:17 »


... Po opuszczeniu paczki od nas (co staramy się robic jak najszybciej i dokładnie) niewiele od nas zależy :).

Ale Ci wyszedł potworek językowy ☺. W pierwszej chwili pomyślałem, że upuszczacie jakieś paczki i wtedy już nie wiele od was zależy i to ma nawet sens, ale później doczytałem, że robicie to dokładnie, więc chyba opuszczacie je na jakimś dźwigu/windzie i wtedy to już przepadło i wszystko zależy od windy. Dobrze zrozumiałem?😉☕


Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1166 dnia: 26 Listopad 2016, 12:52:09 »


... Po opuszczeniu paczki od nas (co staramy się robic jak najszybciej i dokładnie) niewiele od nas zależy :).

Ale Ci wyszedł potworek językowy ☺. W pierwszej chwili pomyślałem, że upuszczacie jakieś paczki i wtedy już nie wiele od was zależy i to ma nawet sens, ale później doczytałem, że robicie to dokładnie, więc chyba opuszczacie je na jakimś dźwigu/windzie i wtedy to już przepadło i wszystko zależy od windy. Dobrze zrozumiałem?😉☕


Marek.



Hahah, przepraszam, jest sobota :D a na dodatek było wcześnie jak na weekend :)
Miałem na myśli, że jak już paczka od nas wyjeżdża to mamy mały wplyw na to kiedy ona dotrze, ale cieszymy się, że dojechała tak szybko :) Dźwigami nie operujemy (jeszcze). :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1167 dnia: 29 Listopad 2016, 08:05:21 »
Cześć :)
Oczywiście DDD u nas też obowiązuje, bo jakże by inaczej :) Dziś i jutro (29-30 listopada) wszystkie paczki wysyłamy bez dodatkowych kosztów dostawy, więc jest dobra okazja żeby się zaopatrzyć w dobrą kawę.

Np. można wrzucić do koszyka ziarno od Tima Wendelboe! http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/tim-wendelboe/ , tak jest mamy je i mieć już będziemy. Pyszne kawy dla koneserów, myślę że jeśli ktoś już dość mocno wsiąkł w kawy speciality wie, że ziarna "od Tima" to coś co na prawdę warto spróbować.

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1168 dnia: 29 Listopad 2016, 15:57:19 »
I jeszcze raz ja, nie ma to jak odpowiadanie sobie na posty ;)

Mianowicie dojechały do nas super nowości od Hario, w tym 3 nowiutkie rodzaje młynków: Hario Mini Mill Plus , Hario Skerton Plus i Hario Skerton Pro! :) http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/hario/8/0/

Młynki mają poprawione to co od dawna im doskwierało, mianowicie STABILIZACJA ŻAREN! :) Tak jest, Hario po cichu i bez rozgłosu przygotowało nowe wersje swoich młynków, które mają stabilniejsze żarna. Natomiast Skerton Pro ma ponadto znacznie poprawioną ergonomię (regulacja mielenia w stylu znanym z Mini Mill czy młynków Rhinowares). Wszystkie młynki mają też poprawione połączenie między młynkiem a rączką, dzięki czemu producent zapewnia, że ten element będzie znacznie bardziej wytrzymały.

Dużo się poprawiło, a cena młynka wcale mocno się nie zmieniła, więc myślę że warto wziąć pod uwagę nowe modele przy zakupach tanich młynków ręcznych do domu i na wycieczki :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1169 dnia: 29 Listopad 2016, 16:00:51 »
To może zróbcie szybkie porównanie starego Slima z nowym Plusem. Pewnie wiele osób będzie ciekawe jak zmiany wpłynęły na przemiał.
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi