Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836774 razy)

essewissa

  • Gość
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1110 dnia: 11 Październik 2016, 13:11:34 »
Paczka z akcesoriami dotarła następnego dnia mimo tego, że dość późno złożyłem zamówienie. Cieszy taki poziom obsługi, profeska. Dziękuję.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1111 dnia: 11 Październik 2016, 14:53:04 »
Paczka z akcesoriami dotarła następnego dnia mimo tego, że dość późno złożyłem zamówienie. Cieszy taki poziom obsługi, profeska. Dziękuję.

Staramy się wysyłać tak sprawnie i szybko jak to możliwe. :) Dzięki za słowa uznania!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

essewissa

  • Gość
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1112 dnia: 12 Październik 2016, 18:24:13 »
Dzisiaj zamówienie wysłane rano o 9, ale na jutro nie będzie raczej. Przechwaliłem... a kawa się kończy  :ogien:

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1113 dnia: 12 Październik 2016, 20:22:17 »
Deskowy, macie może w planach wprowadzenie do swej ofery czekolad Jakuba Piątkowskiego? Tego, który wygrywa ze swoimi czekoladami z najlepszymi na czekoladowych konkursach? :-) Bardzo chętnie bym się zaopatrzyl w jakieś czekolady od Jakuba gdybyście mieli je w swej ofercie;-)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1114 dnia: 12 Październik 2016, 21:42:55 »
Yyy, a czemu nie możesz się zaopatrzyć tam gdzie jest w ofercie?

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1115 dnia: 12 Październik 2016, 21:45:23 »
Z tej prostej przyczyny, że preferuję robić większe zakupy w jednym miejscu niż mniejsze w kilku miejscach;-) A zakup samej czekolady to dla mnie mały zakup :-)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1116 dnia: 12 Październik 2016, 21:56:42 »
W takim razie współczuję.

Offline Felix Mężczyzna

  • Wiadomości: 288
  • Ekspres: Melitta Excellent 3.0, AeroPress, V60, Largo, Gabi, Wilfa Pour Over
  • Młynek: Feldgrind, Tchibo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1117 dnia: 14 Październik 2016, 14:46:53 »
Tak, postaramy się zrobic porównanie, albo chociaż nieoficjalny test, żeby mieć wiedzę co i jak.

To może jeszcze jakieś porównanie młynka Hario i Graefa? :) Młynek Hario moim zdaniem o wiele ładniejszy. Jeśli jednak faktycznie jest to ta sama konstrukcja, pytanie czy warto dopłacać.
Życie to ciągła walka. Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1118 dnia: 17 Październik 2016, 08:29:33 »
Tak, postaramy się zrobic porównanie, albo chociaż nieoficjalny test, żeby mieć wiedzę co i jak.

To może jeszcze jakieś porównanie młynka Hario i Graefa? :) Młynek Hario moim zdaniem o wiele ładniejszy. Jeśli jednak faktycznie jest to ta sama konstrukcja, pytanie czy warto dopłacać.


Jest to jakaś myśl, jak znajdziemy moce przerobowe to zabierzemy się za testy :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1119 dnia: 18 Październik 2016, 11:25:46 »
Nie potrafię rozczytać symboli na stronie, zapytam tu:
Czy macie w wersji ridgeless sitka do e61:
Vst 18g
lub
Ims 12/18

?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1120 dnia: 19 Październik 2016, 09:28:19 »
Nie potrafię rozczytać symboli na stronie, zapytam tu:
Czy macie w wersji ridgeless sitka do e61:
Vst 18g
lub
Ims 12/18

?

Chodzi Ci o to sitko? http://www.coffeedesk.pl/product/2587/Ims-Filtr-Grupy-Kalibrowany-B70-2Tc-H24-E , doza 14-18 g , więc zdaje się zgadzać mniej więcej z tym o co pytasz. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1121 dnia: 19 Październik 2016, 09:29:45 »
I jeszcze informacja dla wszystkich :) Mianowicie ostatnio przewinęła się tutaj rozmowa na temat czekolad i zakupach wszystkiego w jednym sklepie. Teraz można dopisać do listy zakupów w Coffeedesk.pl czekolady Pana Jakuba Piątkowskiego :)

http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/jakub-piatkowski-czekolada/

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1122 dnia: 19 Październik 2016, 13:03:08 »


Chodzi Ci o to sitko? http://www.coffeedesk.pl/product/2587/Ims-Filtr-Grupy-Kalibrowany-B70-2Tc-H24-E, doza 14-18 g , więc zdaje się zgadzać mniej więcej z tym o co pytasz. :)

Symbole się różnią. Chciałbym taki jak mam, tylko bez rowka. W opisie u Was jest tamper 58 to nie jest średnica do tamperów pod vst?


Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1123 dnia: 19 Październik 2016, 13:27:14 »
Te dwa sitka IMS różnią się wysokością pomimo, że na obydwu jest 24. Sitko bez przetłoczeń opisane 14-18 g jest z wypukłym dnem i mieści tak naprawdę max 15g kawy. Wiem, bo miałem wypukłe i mam też te ze zdjęcia @dopemana.
W młynie: ziarna

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1124 dnia: 19 Październik 2016, 15:11:09 »
Te dwa sitka IMS różnią się wysokością pomimo, że na obydwu jest 24. Sitko bez przetłoczeń opisane 14-18 g jest z wypukłym dnem i mieści tak naprawdę max 15g kawy. Wiem, bo miałem wypukłe i mam też te ze zdjęcia @dopemana.
I zdaje się że to Twoje słowa że ims 12/18 "to sitko idealne"? ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi