Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842245 razy)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1080 dnia: 14 Wrzesień 2016, 12:48:18 »
Dobrze że towar masz ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1081 dnia: 14 Wrzesień 2016, 13:39:32 »


A i jeszcze jedno, mamy od dzisiaj BLOGA! Czyli miejsce troszkę podobne do naszej dotychczasowej Bazy Wiedzy, ale lepsze, a dlaczego? Dlatego, że będziemy tam publikować poza poważnymi artykułami, testami i poradnikami również teksty luźne i luźniejsze. Traktujące o naszej pracy, o pracy baristy, o tym co kryje się za kulisami Coffeedesk.
Będzie na pewno dobrze i ciekawie, to obiecujemy, więc już teraz zapraszam w imieniu całej ekipy!
www.coffeedesk.pl/blog

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1082 dnia: 22 Wrzesień 2016, 09:34:50 »
Hej cześć!
Ktoś dopytywał o kawę miesiąca do przelewów zdaje się, tak więc informuję tych którzy nie zaglądają do nas zbyt często, że kawa jest. Świeża i pachnąca fajnymi owocami Kenia :)

http://www.coffeedesk.pl/product/3218/Kawa-Miesiaca-La-Cabra-Kenya-Karimikui

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1083 dnia: 27 Wrzesień 2016, 08:52:46 »
Cześć!
Dziś z rana dobra wiadomość, mianowicie od dziś 27.09 do czwartku 29.09 mamy DNI DARMOWEJ DOSTAWY !:)

Wszystkie zamówienia tradycyjnie w tych dniach wysyłamy bez dodatkowych kosztów wysyłki, bez względu na wartość zamówienia czy sposób wysyłki.
Do tego wszystkiego nasze przeróżne kody rabatowe nadal działają, jest też promocja ekspresów ciśnieniowych Wilfa (aż o 30%, nie prędko się powtórzy). http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/wilfa/

Zapraszamy wszystkich! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline grabarz Mężczyzna

  • Wiadomości: 55
  • Młynek: Severin KM3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1084 dnia: 27 Wrzesień 2016, 09:31:51 »
Doradzicie mi coś mocno cytrusowego pod dripa i w miarę taniego z waszej obecnej oferty?  ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1085 dnia: 27 Wrzesień 2016, 09:55:48 »
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline tored Mężczyzna

  • Wiadomości: 260
  • Ekspres: V60-2, Melitta, Phin, Aeropress, G.A.T 2tc, G.A.T 6tc
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1086 dnia: 30 Wrzesień 2016, 16:31:45 »
W dniu dzisiejszym zostałem szczęsliwym posiadaczem maszynki zwanej Aeropress. O ile jeżeli chodzi o usługę z waszej strony, to nie mam żadnych zastrzeżeń (superszybko, supermiło :-) ) o tyle paczkomaty przeginają ...
Drugi raz z rzędu dostałem otwartą paczkę. W środku wszystko było ok, ale takie rzeczy nie powinny się dziać :(
Porozmawiajcie sobie z nimi, żeby delikatniej traktowali wasze przesyłki

Gdyby nie to, że mnie wieczenie nie ma w domu i paczkomat to jedyna opcja dawno już zamawiałbym kurierem  :-[

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 711
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1087 dnia: 30 Wrzesień 2016, 20:35:20 »
A ja dziś dostałem ziarenka na przelewki. Będzie jak znalazł na tygodniowy wyjazd konferencyjny, żeby zastąpić (zazwyczaj) słaba kawę, jaką serwują na zlotach fizyków :)
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1088 dnia: 01 Październik 2016, 15:04:54 »
W dniu dzisiejszym zostałem szczęsliwym posiadaczem maszynki zwanej Aeropress. O ile jeżeli chodzi o usługę z waszej strony, to nie mam żadnych zastrzeżeń (superszybko, supermiło :-) ) o tyle paczkomaty przeginają ...
Drugi raz z rzędu dostałem otwartą paczkę. W środku wszystko było ok, ale takie rzeczy nie powinny się dziać :(
Porozmawiajcie sobie z nimi, żeby delikatniej traktowali wasze przesyłki

Gdyby nie to, że mnie wieczenie nie ma w domu i paczkomat to jedyna opcja dawno już zamawiałbym kurierem  :-[

Okej, dzieki za cynk, zbadamy sprawę. Od jakiegoś czasu mielismy względny spokój i mniej znaków, że z paczkami dzieje się coś złego.



A ja dziś dostałem ziarenka na przelewki. Będzie jak znalazł na tygodniowy wyjazd konferencyjny, żeby zastąpić (zazwyczaj) słaba kawę, jaką serwują na zlotach fizyków :)

I super, smacznego! :) na zlotach fizyków to pewnie metody grawitacyjne tylko ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1089 dnia: 01 Październik 2016, 15:06:52 »
I jeszcze informacja dla wszystkich, dość istotna moim zdaniem :)
Mianowicie na cały październik zmieniliśmy minimalną kwotę zamówienia z darmową dostawą! Od dziś do końca miesiąca wysyłamy bez dodatkowych kosztów wszystkie zamówienia na powyżej 49 zł !

To mówiłem ja, Deskowy i życzę miłego weekendu! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1090 dnia: 01 Październik 2016, 15:33:15 »
Jest szansa na RSS-y na blogu?

Offline intersekt Mężczyzna

  • Wiadomości: 374
    • Blog o kawie CoffeeTribune
  • Ekspres: Rocket CELLINI V3 PID || Alternatywy: Chemex, Hario V60-01&02, Kalita 155, Melitta, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3tz, Bonavita
  • Młynek: EUREKA Mignon, BARATZA Encore, COMANDANTE MK3, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1091 dnia: 01 Październik 2016, 16:07:03 »
Jest RSS na blogu. Do czytnika RSS wklej link: http://www.coffeedesk.pl/blog/feed/.
Blog o kawie: coffeetribune.pl || Moje zdjęcia: https://500px.com/michaldmorawski

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1092 dnia: 01 Październik 2016, 16:29:08 »
O, dzięki, przycisku nie widzę nadal, ale linka działa.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1093 dnia: 01 Październik 2016, 18:31:19 »
Bez linki feedly znajduje szukajką.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1094 dnia: 01 Październik 2016, 22:33:28 »
Bez linki feedly znajduje szukajką.

Ok już wiem, feed oczywiście jest, tylko podczas projektowania zaginął przycisk z odnośnikiem :( tutaj link do feedu http://www.coffeedesk.pl/blog/feed/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi