Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836867 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1035 dnia: 27 Czerwiec 2016, 09:53:18 »
 :bry: przy poniedziałku,

Nasza oferta każdego dnia się powiększa i zasypujecie nas pytaniami o rabaty dla forumowiczów, chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy uniwersalny kod na W S Z Y S T K O:pycha:
Każda kawa, herbata, łakocie i kawowa zabawka po wpisaniu magicznego hasła "wszystkookawie" pomniejszy swoją cenę o 5%



*oczywiście poza produktami Nivona oraz Jura. No ale prawdziwi bariści i znawcy kawy z automatów nie korzystają...  :blue:
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1036 dnia: 05 Lipiec 2016, 13:01:22 »
Cześć!
Wystartowaliśmy z nowym "projektem" u nas, a mianowicie z Kawą miesiąca, od teraz co miesiąc będziemy prezentować jedną z kaw i rzecz jasna nieco obniżać jej cenę :) Na pierwszy ogień poszła Etiopia Welena od Johan&Nystrom, zapewne to nie jest wielka nowość dla niektórych forumowych wyjadaczy, ale jeśli ktoś tej kawy jeszcze nie zna to warto się zapoznać i przede wszystkim spróbować!

http://www.coffeedesk.pl/product/626/Kawa-Miesiaca-Johan-And-Nystrom-Ethiopia-Welena

Pozdrawiam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Victus

  • Wiadomości: 29
  • Ekspres: Melitta Aroma Signature Deluxe, Aeropress, Bialetti Venus 6 cup, Tygielek
  • Młynek: Concept KM5120
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1037 dnia: 06 Lipiec 2016, 17:10:16 »
Ogromne podziękowania dla całej ekipy Coffeedesku za ekspresową realizację zamówienia oraz rabacik. Wczoraj około 10 rano złożyłem zamówienie na Hario Buono Kettle 1.2l, a dziś po pracy już miałem to  cudeńko w rękach.

Offline Deelu Kobieta

  • Wiadomości: 1
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1038 dnia: 06 Lipiec 2016, 17:40:03 »
Ja też dziękuję za szybka przesyłkę. Od zamówienia do telefonu od kuriera nie upłynęło nawet 20 godz. Nowy młynek śmiga jak trzeba 😊

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1039 dnia: 08 Lipiec 2016, 13:08:38 »
Ogromne podziękowania dla całej ekipy Coffeedesku za ekspresową realizację zamówienia oraz rabacik. Wczoraj około 10 rano złożyłem zamówienie na Hario Buono Kettle 1.2l, a dziś po pracy już miałem to  cudeńko w rękach.
Ja też dziękuję za szybka przesyłkę. Od zamówienia do telefonu od kuriera nie upłynęło nawet 20 godz. Nowy młynek śmiga jak trzeba 😊

Nie ma za co Panowie! :) I czujcie się zaproszeni na kolejne zakupy :D


A ja natomiast z jeszcze jedną sprawą, mianowicie poszukujemy SPECA OD YERBA MATE, tzn kogoś kogo ten napój fascynuje i interesuje na co dzień. Sami wiemy wszystko (prawie) o kawie i sporo o tradycyjnej herbacie, ale nie ukrywamy, że Yerba mate jest dla nas nieco obca. Potrzebujemy kogoś kto nam nieco rozjaśni temat i pomoże w doborze odpowiednich Yerb itd itp., oczywiście nie bezinteresownie :).
W związku z tym, jeśli to czytasz i uważasz że własnie napisałem coś o Tobie to napisz tutaj, albo na PW albo na maila [email protected]  :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1040 dnia: 14 Lipiec 2016, 11:31:48 »
Cześć i czołem!

Przyjechała do nas długo wyczekiwana dostawa kawy z duńskiej palarni LaCabra  😊



➡️ http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/la-cabra/

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1041 dnia: 21 Lipiec 2016, 10:09:49 »
Od początku naszej forumowej działalności pytaliście kiedy ta kawa pojawi się w naszej ofercie.
W końcu udało nam się ściągnąć ją aż z Krakowa.

Szanowni Państwo, oto przed Wami palarnia kawy o najwyższej, niepodlegającej kompromisom jakości.  :brawa: Coffee Proficiency  8)



A do końca dzisiejszego dnia darmowa dostawa niezależnie od wybranej formy dostawy  :taktak:
 
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Pedronazar

  • Wiadomości: 5
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1042 dnia: 26 Lipiec 2016, 17:19:12 »
Kupiłem piękny młynek Comandante. Przybył do mnie dzisiaj. Kupiłem także pyszną wczoraj wypalona kawę, która pachnie przepięknie. Czekam na kafetierkę, która pewnie przybędzie w tym tygodniu.
Kochani, czy możecie mi pomoc jak ustawić przyzwoity poziom przemiału za pomocą słuchania kliknięć w młynku Comandante tak bym mógł rozpocząć od wstępnego ustawienia do parzenia espresso w kafetierze?
Z góry dziękuję za pomoc gdyż jestem nowy w tym świecie rozsmarowanym w zmysłowych kawkach :)

Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1043 dnia: 26 Lipiec 2016, 18:00:30 »
jestem nowy w tym świecie rozsmarowanym w zmysłowych kawkach

Uważaj na słowa, @Piomic zaraz Ci coś nasmaruje :).

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1044 dnia: 26 Lipiec 2016, 18:02:24 »
No sami się proszą...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1045 dnia: 27 Lipiec 2016, 09:14:34 »
Kupiłem piękny młynek Comandante. Przybył do mnie dzisiaj. Kupiłem także pyszną wczoraj wypalona kawę, która pachnie przepięknie. Czekam na kafetierkę, która pewnie przybędzie w tym tygodniu.
Kochani, czy możecie mi pomoc jak ustawić przyzwoity poziom przemiału za pomocą słuchania kliknięć w młynku Comandante tak bym mógł rozpocząć od wstępnego ustawienia do parzenia espresso w kafetierze?
Z góry dziękuję za pomoc gdyż jestem nowy w tym świecie rozsmarowanym w zmysłowych kawkach :)

Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Gratulujemy zakupu! To wspaniały młynek 😎
Tak naprawdę nie istnieje żaden sposób na ustawienie młynka na „kliknięcia”, ponieważ każdy młynek jest inny, nawet w przypadku masowej produkcji.
Zatem jedyną opcją na jego ustawienie jest mielenie coraz drobniej, aż do uzyskania powolnej, stabilnej ekstrakcji, z oleistymi strużkami na początku. Czas ekstrakcji od pojawienia się kawy w wylewkach, do momentu kiedy należy zdjąć ją z gazu to ok. 30 sekund. Ekstrakcję należy przerwać kiedy kawa staje się wodnista i w wylewkach zaczyna się pienić. Jeśli do tego momentu kawa parzy się za szybko, to należy mielić drobniej. Jeśli za wolno, mielimy grubiej. No i najważniejsza jest kwestia smaku: mielimy najdrobniej jak się da do momentu kiedy kawa staje się gorzka, cierpka i zostawia suchy posmak w ustach.
Jeśli tak się dzieje, to znaczy, że musimy się odrobinę cofnąć w stronę grubszego mielenia i jesteśmy w optymalnym punkcie. 😊 ☕️
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1046 dnia: 27 Lipiec 2016, 11:24:12 »
I korzystając z okazji chcielibyśmy wspomnieć o promocji na akcesoria Hario do coldbrew!  :)
To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z takim parzeniem, tym bardziej, że ostatnio upały serio dają w kość.
Orzeźwiające zabawki zakupicie o 20% taniej ze specjalnym rabatem ➡️ coldlato ⬅️  a promocja trwa do końca tygodnia  :blue: http://bit.ly/coldlato



Ahoj!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Pedronazar

  • Wiadomości: 5
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1047 dnia: 27 Lipiec 2016, 20:00:48 »
Kupiłem piękny młynek Comandante. Przybył do mnie dzisiaj. Kupiłem także pyszną wczoraj wypalona kawę, która pachnie przepięknie. Czekam na kafetierkę, która pewnie przybędzie w tym tygodniu.
Kochani, czy możecie mi pomoc jak ustawić przyzwoity poziom przemiału za pomocą słuchania kliknięć w młynku Comandante tak bym mógł rozpocząć od wstępnego ustawienia do parzenia espresso w kafetierze?
Z góry dziękuję za pomoc gdyż jestem nowy w tym świecie rozsmarowanym w zmysłowych kawkach :)

Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Gratulujemy zakupu! To wspaniały młynek
Tak naprawdę nie istnieje żaden sposób na ustawienie młynka na „kliknięcia”, ponieważ każdy młynek jest inny, nawet w przypadku masowej produkcji.
Zatem jedyną opcją na jego ustawienie jest mielenie coraz drobniej, aż do uzyskania powolnej, stabilnej ekstrakcji, z oleistymi strużkami na początku. Czas ekstrakcji od pojawienia się kawy w wylewkach, do momentu kiedy należy zdjąć ją z gazu to ok. 30 sekund. Ekstrakcję należy przerwać kiedy kawa staje się wodnista i w wylewkach zaczyna się pienić. Jeśli do tego momentu kawa parzy się za szybko, to należy mielić drobniej. Jeśli za wolno, mielimy grubiej. No i najważniejsza jest kwestia smaku: mielimy najdrobniej jak się da do momentu kiedy kawa staje się gorzka, cierpka i zostawia suchy posmak w ustach.
Jeśli tak się dzieje, to znaczy, że musimy się odrobinę cofnąć w stronę grubszego mielenia i jesteśmy w optymalnym punkcie. ☕️
Wielkie dzięki będę eksperymentował :)



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2372
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1048 dnia: 28 Lipiec 2016, 15:10:58 »
W dzisiejszym spamie zagraliście na nosie purystom, nie powiem :P
"Tą kawę"... :Bicz:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1049 dnia: 28 Lipiec 2016, 15:16:20 »
W dzisiejszym spamie zagraliście na nosie purystom, nie powiem :P
"Tą kawę"... :Bicz:

Ach, nas też to zabolało 😩  Niestety... Korektor na urlopie, a stażysta ściągał na języku polskim 😉 
Mamy jednak nadzieję, że treść newslettera wynagrodziła pierwsze, złe wrażenie.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi