Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836599 razy)

Offline Stonish Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Bodum Chambord, Hario V60-02, Bonavita Kettle,
  • Młynek: Severin KM 3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #915 dnia: 29 Marzec 2016, 14:09:49 »
Hej!
Jak tam po świętach? Poziom majonezu we krwi już się wyrównał do rozsądnego poziomu?:))

Jeśli wszystko ok to zapraszam na zakupy!  Są świeże kawki od Java, Coffeelab i Audun Coffee więc jest w czym wybrać! A poza tym mamy mega promocję na zestawy DRIP+SERVER+FILTRY od Hario, przeceniliśmy jeden z modeli o 50%!
Tutaj link żeby było szybciej znaleźć: http://goo.gl/Ip2NOy

Warto się pospieszyć bo podejrzewam, że znikną do jutra. :)

Pozdrawiam
Marek

I ja :P Ale jednak wziąłem tego: https://www.coffeedesk.pl/product/2714/Hario-V60-02-Drip-In-Server-700Ml Chyba ostatnia sztuka bo już nie ma... Czerwony kolor mi nie pasuje do moich sprzętów, szkoda, że czarnej wersji nie macie bo bym wziął haha. Cenowo w sumie podobnie, miarkę mam więc nie potrzebuje, po dolozeniu filtrow wyszło 85złociszy.

Offline red Mężczyzna

  • Wiadomości: 264
  • Ekspres: Lelit Mara X
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, 1zpresso JE Plus
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #916 dnia: 31 Marzec 2016, 08:40:37 »
Korzystając z promocji zaczynam swoją przygodę z dripem :D Deskowy, czy robiliście testy rhino pod dripa? Na ile klików rozkręcić młynek do V60?

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #917 dnia: 31 Marzec 2016, 08:56:29 »
Warto odwiedzić watek o dripie i tam wczytać sie w "czas"  w jakim najlepiej robić dripa.

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #918 dnia: 31 Marzec 2016, 09:13:25 »
Deskowy, czy robiliście testy rhino pod dripa? Na ile klików rozkręcić młynek do V60?
Robiliśmy test  ;) W zależności od ilości kawy (ale nie tylko) zacznij od 7-10 klików tak by czas przelewania wyniósł około 3 minuty.   

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #919 dnia: 01 Kwiecień 2016, 12:47:44 »
Cześć!

Rancilio Silvia już są na naszym pokładzie! :) Zapraszamy!
http://www.coffeedesk.pl/product/2955/Ekspres-Rancilio-Silvia-E#

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Stonish Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Bodum Chambord, Hario V60-02, Bonavita Kettle,
  • Młynek: Severin KM 3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #920 dnia: 06 Kwiecień 2016, 18:32:42 »
Macie kłopot z filtrami na stronce. Dzisiaj na szybko potrzebowałem jakąś kawę zamówić, dobrą, droższą jeszcze mam jedną nie otwartą więc chciałem coś taniego świerzego. Kliknąłem Kawa/Sortuj wg ceny rosnąco/Paczki 500g. Najtansza jest Jolly Caffe TSR 35zł, potem DelaNero 39,90zł itd. Tymczasem wchodząc w DelaNero w proponowanych kawach pojawiła mi się DelaNero Espresso 60/40 za 33,15, której na liście w ogóle nie było. Sprawdziłem parametry, jest ziarnista, jest pakowana 500g, jednak gdyby nie pokazała mi się w proponowanych to w ogóle bym o niej nie wiedział. Coś zrobiłem nie tak?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #921 dnia: 07 Kwiecień 2016, 08:59:59 »
Macie kłopot z filtrami na stronce. Dzisiaj na szybko potrzebowałem jakąś kawę zamówić, dobrą, droższą jeszcze mam jedną nie otwartą więc chciałem coś taniego świerzego. Kliknąłem Kawa/Sortuj wg ceny rosnąco/Paczki 500g. Najtansza jest Jolly Caffe TSR 35zł, potem DelaNero 39,90zł itd. Tymczasem wchodząc w DelaNero w proponowanych kawach pojawiła mi się DelaNero Espresso 60/40 za 33,15, której na liście w ogóle nie było. Sprawdziłem parametry, jest ziarnista, jest pakowana 500g, jednak gdyby nie pokazała mi się w proponowanych to w ogóle bym o niej nie wiedział. Coś zrobiłem nie tak?

Hej,
Dziękujemy za zwrócenie uwagi! Już to naprawiliśmy :) Kategorie, w których produkt jest widoczny ustawia się ręcznie więc czasem się zdarzają chochliki. Poza tym wszystko zrobiłeś dobrze.


A dla tych którzy jak Stonish szukają kawy polecam nasza promocję na kawy speciality! Dostępne kawki przeceniliśmy od 10% do 15% :) Promocja trwa do 10 kwietnia włącznie :) http://www.coffeedesk.pl/kawa/speciality/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2372
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #922 dnia: 07 Kwiecień 2016, 19:03:20 »
Deskowy,
Jestem "przy kupnie" elektrycznego czajnika Brewisty, siedzi nawet w koszyku :)
Mam jednak bardzo mieszane uczucia wobec przykrywki uchylanej przyciskiem.
Miałem takie czajniki i to było pierwsze co się zużywało/psuło, i jak mówią fora - w Brewiście też ten patent czasem zawodzi, zacina się.
Widzę, że jest wersja Brewisty z tradycyjną pokrywką:
http://coffeehit.co.uk/brewista-smart-brew-digital-kettle-1-2l-1137
Czy planujecie dystrybucję tej wersji?
Byłbym chętny...

Offline Stonish Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Bodum Chambord, Hario V60-02, Bonavita Kettle,
  • Młynek: Severin KM 3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #923 dnia: 07 Kwiecień 2016, 19:30:07 »
A ja z kolei mam pytanko o przechowywanie kawy - macie w akcesoriach Hario takie słoiki na kawę 800 i 1000ml. Kawy które ostatnio zamówiłem nie mają żadnego zamknięcia po ich otwarciu (masakra, co oni wymyślili) wiec musze to jakoś ogarnac bo nie może tak być, że kawe mam otwarta cały czas. Jak wymiarowo wygladaja te słoiki i czy zmieszczę do tego mniejszego pół kilogramową torebkę z kawą? Mówie o całej torebce, nie chciałbym kawy przesypywać bo nie zaleca się tego. Ewentualnie czy macie w ofercie jakieś cuda do zamykania orginalnych paczuszek, które nie mają zamknięcia?

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #924 dnia: 07 Kwiecień 2016, 19:35:52 »
Masz kawę w oryginalnym opakowaniu odpinasz na tyle aby do czegoś nasypać  do młynka do torebki na droge. Następnie rolujesz opakowanie i obwiazujesz gumką. A jeśli już tak strasznie zależy ci na szczelnym opakowaniu to zamów sobie torebki metalizowane z wentylacją i po kłopocie

Offline Wojciech Mężczyzna

  • Wiadomości: 78
  • Ekspres: Gabi, Aeropress, Phin, Melitta CI Touch, ex. Ascaso Dream
  • Młynek: Rhinowares, ex. Ascaso i2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #925 dnia: 07 Kwiecień 2016, 19:52:29 »
Primo: dlaczego nie powinno się przesypywać ziaren? Do szczelnie zamykanego pojemnika też nie?
Secundo: gdzie takie torebki namierzyć?
Pozdr., W.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #926 dnia: 07 Kwiecień 2016, 20:00:13 »
Primo a kto Ci powiedział że nie powinno się. Możesz robić z kawą co tylko chcesz. Mi np nie chce się przesypywac szczelnie zamykać bo ja nie mam na to czasu i szybko się pozbywać zawartości. A secundo wpisz torebka metalizowana z zapięciem strunowym i znajdziesz w guglach.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2016, 20:02:29 wysłana przez manfred »

Offline Wojciech Mężczyzna

  • Wiadomości: 78
  • Ekspres: Gabi, Aeropress, Phin, Melitta CI Touch, ex. Ascaso Dream
  • Młynek: Rhinowares, ex. Ascaso i2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #927 dnia: 07 Kwiecień 2016, 20:05:45 »
Stonish pisał, że ktoś tam mówił  :-)
Myślałem że to może być jakaś wiedza tajemna.
Torebki strunowe  :sciana: powinienem się domyślić. Czas założyć gogle.
Pozdr., W.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #928 dnia: 07 Kwiecień 2016, 20:10:11 »
Jest na naszym forum wątek o torebka. Jest podana firma w której zamawiałem dwie wielkości. Szybko i profesjonalnie mi załatwiła przesyłkę.

Offline Stonish Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Bodum Chambord, Hario V60-02, Bonavita Kettle,
  • Młynek: Severin KM 3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #929 dnia: 07 Kwiecień 2016, 20:15:20 »
Stonish pisał, że ktoś tam mówił  :-)
Myślałem że to może być jakaś wiedza tajemna.
Torebki strunowe  :sciana: powinienem się domyślić. Czas założyć gogle.

Nie ktoś tam... Tylko 7 stron na forum jest:
http://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=985.0

Masz kawę w oryginalnym opakowaniu odpinasz na tyle aby do czegoś nasypać  do młynka do torebki na droge. Następnie rolujesz opakowanie i obwiazujesz gumką. A jeśli już tak strasznie zależy ci na szczelnym opakowaniu to zamów sobie torebki metalizowane z wentylacją i po kłopocie
Nie mam w domu gumki, ale chyba jest gdzieś kawałek kabla, powinien sie nadać. Dzięki za podpowiedź.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi