Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836612 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #780 dnia: 17 Grudzień 2015, 14:25:18 »
Zostawcie je, są ładne i tworzą klimat! A procesor od tego jest żeby pracował a nie leniuchował!  :)
No nic, wiedzieliśmy o tym, chociaż ja sam szczerze mówiąc jestem zdziwiony. Zwykły prosty skrypt z paru linijek, a tak męczy procesor, który potrafi wykonać miliony operacji w sekundę :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #781 dnia: 17 Grudzień 2015, 14:30:54 »
wina przeglądarek. odpaliłem w internet explorerze 11, z dwoma zakładkami z odpalonym apletem javy na jednej i coffeedesk na drugiej nie przekroczyło 25%...

Offline mr_j

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Arrarex Caravel, Giotto, Chemex, Hario V60-02, Aeropress, Phin, Kawiarka
  • Młynek: Ascaso i-mini, K6 Compak, Hario Slim, C40, Kuma 83mm
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #782 dnia: 17 Grudzień 2015, 18:49:38 »
Zostawcie je, są ładne i tworzą klimat! A procesor od tego jest żeby pracował a nie leniuchował!  :)
No nic, wiedzieliśmy o tym, chociaż ja sam szczerze mówiąc jestem zdziwiony. Zwykły prosty skrypt z paru linijek, a tak męczy procesor, który potrafi wykonać miliony operacji w sekundę :D

Pętle potrafią być zabójcze :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #783 dnia: 18 Grudzień 2015, 08:39:59 »
Zostawcie je, są ładne i tworzą klimat! A procesor od tego jest żeby pracował a nie leniuchował!  :)
No nic, wiedzieliśmy o tym, chociaż ja sam szczerze mówiąc jestem zdziwiony. Zwykły prosty skrypt z paru linijek, a tak męczy procesor, który potrafi wykonać miliony operacji w sekundę :D

Pętle potrafią być zabójcze :)

No nic, nie mamy śniegu za oknami (w Kołobrzegu w tej chwili jest +10) , więc niech chociaż do świąt będzie w naszym sklepie ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #784 dnia: 18 Grudzień 2015, 08:42:52 »
Jest +10 bo komputery otwierające wasza stronę tak się grzeją :mrgreen:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #785 dnia: 18 Grudzień 2015, 09:18:37 »
Jest +10 bo komputery otwierające wasza stronę tak się grzeją :mrgreen:

Oo, to prawda, a jak człowiekowi ciepło to od razu milej :)


A tak swoją droga to zapraszam dzisiaj, mamy wyprzedaż kawy! Oszczędzicie nawet 25% na kawach Johan&Nystrom i 20% na solberg&hansen, jest też dość dużo brandów z przecenami po 10-15% :)

Kofibrand   -10
Coffeelab   -10
Java Coffee   -10
Audun Coffee   -15
Solberg&hansen   -20
5 elephant   -10
Bonanza   -10
Doubleshot   -10
Johan&nystrom   -25
Gardelli   -20
Diemme speciality   -20
Arcaffe   -20   
Diemme   -15
Kimbo   -15
Lucaffe   -15
New york   -15
Passalacqua -15

Jak widać, dzisiaj nie tylko jasno palone kawy speciality, ale również coś dla fanów włoskich klimatów :)

www.coffeedesk.pl
   
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dowicz Mężczyzna

  • Wiadomości: 184
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione V2, Aeropress, Kalita, Frenchpress
  • Młynek: Macap M5D Plus, Rhinowares, Wilfa Svart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #786 dnia: 19 Grudzień 2015, 00:57:26 »
Oczywiście przed świętami Bożego Narodzenia, najlepiej znajduje się prezenty dla siebie.  ::)
I choć tym razem z oczywistych względów paczka szła długo sobota --> piątek, to i tak jestem wdzięczny obsłudze sklepu.  :kwiat:



« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień 2015, 01:02:24 wysłana przez dowicz »

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 857
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #787 dnia: 19 Grudzień 2015, 14:42:12 »
To się nazywa bezpieczne pakowanie przesyłki :)



W komplecie było jeszcze mnóstwo folii bąbelkowej.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #788 dnia: 21 Grudzień 2015, 09:01:58 »
Oczywiście przed świętami Bożego Narodzenia, najlepiej znajduje się prezenty dla siebie.  ::)
I choć tym razem z oczywistych względów paczka szła długo sobota --> piątek, to i tak jestem wdzięczny obsłudze sklepu.  :kwiat:

Smacznego! :) widzę, że niezły arsenał już nazbierałeś, aż mnie zazdrość wzbiera :)
Przepraszamy za długi czas oczekiwania, cierpimy chyba na to co wszystkie e-sklepy przed świętami, ilośc zamówień przerosła nawet najśmielsze oczekiwania, ale staramy się żeby paczki dojeżdzały jak najszybciej.


To się nazywa bezpieczne pakowanie przesyłki :)



W komplecie było jeszcze mnóstwo folii bąbelkowej.

Kto nie lubi folii bąbelkowej ?:)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 857
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #789 dnia: 21 Grudzień 2015, 09:21:18 »
Ba! A Lisek Chytrusek wywołał nie małą sensację :)
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #790 dnia: 22 Grudzień 2015, 10:19:48 »
Hej, cześć czołem! :)

Dzisiaj zapraszam na już raczej ostatnią promocję przed świętami :) Dzisiaj przeceniliśmy wszystkie akcesoria hario o 20%, powtórzyliśmy wyprzedaż kawy (od 10 do 25%), herbaty teapigs -20%, herbaty Johan&Nystrom -20% i napoje Drink Me Chai -20% :)

Zróbcie sobie prezent!
Nie obiecuję, że paczki na 100% wyjadą i dojadą przed świętami, bo tutaj nie wszystko od nas zależy, ale robimy co możemy żeby Wasze dzisiejsze zamówienia znalazły się pod choinką. :)

Pozdrawiamy
ekipa Coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #791 dnia: 22 Grudzień 2015, 10:21:44 »
Właśnie przeglądam. DrinkMe pewnie znowu będzie w koszyku ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #792 dnia: 22 Grudzień 2015, 10:23:23 »
Właśnie przeglądam. DrinkMe pewnie znowu będzie w koszyku ;-)

Spinacz, Ciebie muszę dopisać do indywidualnego newslettera, albo powiadamiać SMS-em ;) Bo widzę że zapotrzebowanie na Chai jest zawsze u Ciebie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #793 dnia: 22 Grudzień 2015, 10:27:51 »
Jeszcze nie zdarzyło mi się tego spróbować, ale Małżonka pije w sporych ilościach. Niedawno przecież brałem kilogramową puszkę i myslełem że ze 2 miesiące spokoju będzie a tu już słychać skrobanie łyżki o dno ;-)
Tym razem może wezmę na próbę dodatkowo mango i może wanilię ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #794 dnia: 22 Grudzień 2015, 11:12:15 »
Jeszcze nie zdarzyło mi się tego spróbować, ale Małżonka pije w sporych ilościach. Niedawno przecież brałem kilogramową puszkę i myslełem że ze 2 miesiące spokoju będzie a tu już słychać skrobanie łyżki o dno ;-)
Tym razem może wezmę na próbę dodatkowo mango i może wanilię ;-)

Każdy ma swoje upodobania :) Ja tylko spróbowałem i jakoś mnie nie wciągnęło, wolę kawę :))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi