Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836831 razy)

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #765 dnia: 12 Grudzień 2015, 12:30:38 »
A waga  Bonavita jaki ma wymiar tacki pomiarowej ?

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #766 dnia: 12 Grudzień 2015, 13:12:18 »
Mogę zmierzyć jak będę w domu, czyli w poniedziałek, jest kompaktowa, powiedzmy że wymiarów podstawy chemexa 6

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #767 dnia: 12 Grudzień 2015, 18:24:49 »
a ja mam pytanie - czy za granicę wysyłacie?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #768 dnia: 12 Grudzień 2015, 19:45:39 »
A waga  Bonavita jaki ma wymiar tacki pomiarowej ?
Niestety nie mam teraz do niej dostępu :( w poniedziałek rano podeślę dokładnie wymiar, daj znać na pw jeszcze.

a ja mam pytanie - czy za granicę wysyłacie?
Tutaj też potwierdzę na 100% jak to działa z wysyłką za granicę, bo nie chciałbym wprowadzić w błąd
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #769 dnia: 12 Grudzień 2015, 19:47:08 »
Kiedy będziecie mieć super promocje na czekoladę w saszetkach po jeden złoty za sztukę? Mógłbym jakieś zdjęcie cyknąc w Tatrach że bez tej czekolady nie ma wuja aby wyjśc tak wysoko.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #770 dnia: 15 Grudzień 2015, 08:59:29 »
a ja mam pytanie - czy za granicę wysyłacie?
Tak wysyłamy za granicę, tylko nie mamy sztywno wyznaczonych cenników niestety, musiałbyś się zgłosić bezpośrednio do nas na @, [email protected] i ustalić czym i jak będzie wysłane. Z tego co się dowiedziałem koszt wysyłki to około 40zł na terenie Europy.


Kiedy będziecie mieć super promocje na czekoladę w saszetkach po jeden złoty za sztukę? Mógłbym jakieś zdjęcie cyknąc w Tatrach że bez tej czekolady nie ma wuja aby wyjśc tak wysoko.
Manfred, zawsze zadajesz takie trudne pytania ;) Może zamów i w komentarzu napisz jakiś piękny wiersz, a może dostaniesz próbkę czekoladki :))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #771 dnia: 15 Grudzień 2015, 10:26:52 »
No i wszystko już u mnie :D

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #772 dnia: 15 Grudzień 2015, 10:35:19 »
No i wszystko już u mnie :D
I super :) I jak? Fajna waga co?:))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #773 dnia: 15 Grudzień 2015, 10:37:52 »
Kozacka, tylko zastanawia mnei to dlaczego wraz z nagrzewaniem tacki waga spada, pisałem o tym w temacie w dziale alternatywy. Jak zalewam wodę w chemexie, załóżmy 50g wody i czekam aż przepłynie to waga potrafi spać o 1g. Zasugerowano mi że może być to związane z nagrzewaniem się elementu ważącego.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #774 dnia: 15 Grudzień 2015, 12:49:13 »
Kozacka, tylko zastanawia mnei to dlaczego wraz z nagrzewaniem tacki waga spada, pisałem o tym w temacie w dziale alternatywy. Jak zalewam wodę w chemexie, załóżmy 50g wody i czekam aż przepłynie to waga potrafi spać o 1g. Zasugerowano mi że może być to związane z nagrzewaniem się elementu ważącego.

Cieszę się, że się podoba :) Co do spadku wagi, może tak być, jednak nie jest aż tak izolowana jak hario czy acaia (gruba warstwa tworzywa). Zgłosimy to do producenta, bo jest bardzo otwarty na uwagi i wskazówki od użytkowników.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #775 dnia: 15 Grudzień 2015, 13:14:48 »
Super, dobrze było by wyeliminować ten problem. Bo mimo że waga na prawdę jest fajna, trochę kłuje w oczy ten "problem". Który wydawało by się nie powinien występować w wadze tej klasy.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #776 dnia: 17 Grudzień 2015, 00:52:40 »
Bardzo ładne macie śnieżynki na stronie.
Jednakowoż śnieżynki zjadają ~40% rdzenia procesora (i5 hasewell), także strach pomyśleć, co się dzieje na ciut starszych sprzętach...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #777 dnia: 17 Grudzień 2015, 13:59:45 »
Bardzo ładne macie śnieżynki na stronie.
Jednakowoż śnieżynki zjadają ~40% rdzenia procesora (i5 hasewell), także strach pomyśleć, co się dzieje na ciut starszych sprzętach...

Niedługo znikną :) Natomiast z tym jest ciekawa sprawa, bo mamy w biurze cały przekrój komputerów, od nowszych procesorów, przez jabłka po stareńkie laptopy i problem ujawnia się najbardziej na laptopach z jabłkiem. Stary laptop, który ledwo się włącza nie ma problemu z wyświetlaniem strony :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #778 dnia: 17 Grudzień 2015, 14:03:32 »
sprawdziłem - u mnie po włączeniu waszej strony zużycie procesora wzrasta o 30%. a na drugim staruszku, t60 z win10, jeszcze jeden z pierwszych core 2 duo - w firefoxie zużycie na poziomie 80-85% :D

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #779 dnia: 17 Grudzień 2015, 14:10:45 »
Zostawcie je, są ładne i tworzą klimat! A procesor od tego jest żeby pracował a nie leniuchował!  :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi