Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842135 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #720 dnia: 02 Grudzień 2015, 09:26:47 »
Hej hej!
Jeśli ktoś nie zdążył wczoraj zrobić zakupów w www.coffeedesk.pl  to dzisiaj też jest okazja :) Jeszcze dziś do końca dnia trwają u nas Dni Darmowej Dostawy :)
Tak więc sprawdźcie czy macie zapas filtrów do dripa, aeropressa, czy może kawy nie trzeba dokupić, a może jakiś drobiazg na mikołajki?:)
Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #721 dnia: 02 Grudzień 2015, 09:35:12 »
 :hihihi: wczoraj próbowałem coś wybrać. I niestety, 9 na 10 razy stwierdziłem, że już mam  :smiech:, a ten 1 na 10 - jeszcze nie teraz  :'( , bo za dużo wydałem na to co mam.
LMWDP #469

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2373
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #722 dnia: 02 Grudzień 2015, 09:54:09 »
Jeśli ktoś nie zdążył wczoraj zrobić zakupów w www.coffeedesk.pl  to dzisiaj też jest okazja
No, no, wczoraj z rana puściłem minizamówienie, a teraz jest dzisiaj i jeszcze nie dotarło, a nawet informacji o wysyłce nie dostałem! Tak to jest jak się klientelę rozpuszcza!   :mhh:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #723 dnia: 02 Grudzień 2015, 10:21:20 »
Jeśli ktoś nie zdążył wczoraj zrobić zakupów w www.coffeedesk.pl  to dzisiaj też jest okazja
No, no, wczoraj z rana puściłem minizamówienie, a teraz jest dzisiaj i jeszcze nie dotarło, a nawet informacji o wysyłce nie dostałem! Tak to jest jak się klientelę rozpuszcza!   :mhh:

Przepraszam najmocniej! :( Mieliśmy wczoraj absolutnie rekordowy dzień i przerosło to nas nieco, dzisiaj otrzymasz wiadomość co się dzieje z paczuchą :) I prosiłbym jeszcze o PW to wyjaśnimy sprawę dokładniej co i jak
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #724 dnia: 02 Grudzień 2015, 22:21:41 »
Paczucha dotarła. Szkoda, że nie macie kaw zbożowych do tych kawiarek orzo. Żonie powiedziałem, że katalog jest dla niej-jak kiedyś nie będzie wiedziała co mi kupić, to znajdzie w nim inspiracje  :smiech:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #725 dnia: 03 Grudzień 2015, 09:07:25 »
Paczucha dotarła. Szkoda, że nie macie kaw zbożowych do tych kawiarek orzo. Żonie powiedziałem, że katalog jest dla niej-jak kiedyś nie będzie wiedziała co mi kupić, to znajdzie w nim inspiracje  :smiech:

I super, cieszę się że szybko dotarła :) mieliśmy niezły stan przed-zawałowy w ostatnich dniach w związku z ilością zamówień.

Co do kaw zbożowych to bardzo dobra uwaga! Ten typ "kawy" mocno zyskuje na popularności i może powinniśmy o takie produkty naszą ofertę. :)  Katalog zawsze się przydaje, jak potrzebujesz więcej egzemplarzy dla innych "mikołajów" to z kolejnym zamówieniem możemy dorzucić :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #726 dnia: 03 Grudzień 2015, 09:16:29 »
Jeszcze jedno, już wspominałem o naszych promocjach w grudniu, ale jeszcze przypomnę :)

Tutaj znajdziecie ładną rozpiskę promocji :) I dodam tylko, że kolejne Dni Darmowej Dostawy planujemy przed samymi świętami 19-21 grudnia :)

http://www.coffeedesk.pl/swieta/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Stasiakov

  • Wiadomości: 27
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #727 dnia: 03 Grudzień 2015, 09:36:38 »
To ja mam pytanie do dnia młynków - na grafice znajdują się młynki ręczne po kliknięciu w odnośnik widać same młynki elektryczne, jak to w końcu będzie  :pycha:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #728 dnia: 03 Grudzień 2015, 09:51:10 »
To ja mam pytanie do dnia młynków - na grafice znajdują się młynki ręczne po kliknięciu w odnośnik widać same młynki elektryczne, jak to w końcu będzie  :pycha:

Będzie jak należy, wszystkie młynki będą w promocji, bez obaw :)

Jeszcze tak informacyjnie, wszystkie promocje (poza -200zł na ekspresy Jura z kodem JuraNaŚwięta ) będą działały bez kodów rabatowych, po prostu cena będzie obniżona w danym dniu.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ruseus

  • Wiadomości: 65
  • Ekspres: -
  • Młynek: -
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #729 dnia: 05 Grudzień 2015, 16:48:31 »
Dotarła do mnie paczka od was!
Wszystko super i dzięki za książeczkę ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #730 dnia: 07 Grudzień 2015, 08:39:07 »
Dotarła do mnie paczka od was!
Wszystko super i dzięki za książeczkę ;)

I fajnie, cieszymy się :) Nie ma za co, miłej lektury. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Coil Mężczyzna

  • Wiadomości: 203
  • Ekspres: La Spaziale S1 Mini Vivaldi, Moka, Drip
  • Młynek: BB005, F83E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #731 dnia: 07 Grudzień 2015, 09:31:06 »
Młynek Rhinowares - akurat w dzień młynka brak na stanie  :sciana: A miał być taki fajny prezent ... Czy wiadomo kiedy dostawa?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #732 dnia: 07 Grudzień 2015, 09:48:40 »
Młynek Rhinowares - akurat w dzień młynka brak na stanie  :sciana: A miał być taki fajny prezent ... Czy wiadomo kiedy dostawa?

Nam też super przykro z tego powodu :( miały być w zeszłym tygodniu, powinny sie na dniach pojawić, dam znać jak się pojawią i zrobimy jakiś "dzień młynka rhinowares" może ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #733 dnia: 07 Grudzień 2015, 10:15:19 »
To ta sama dostawa co wagi z brewisty?

Offline Coil Mężczyzna

  • Wiadomości: 203
  • Ekspres: La Spaziale S1 Mini Vivaldi, Moka, Drip
  • Młynek: BB005, F83E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #734 dnia: 07 Grudzień 2015, 10:16:28 »
Super, oby nie było już za późno  ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi