Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842652 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #555 dnia: 05 Sierpień 2015, 13:57:40 »
:wow2: O Q! Ile?!? Za ten kawałek wyciętej, domyślam się, że wcale nie składanej, blachy? :wow2:

Beze mnie kawka
Powodzenia. :taktak: Najszczersze powodzenia, bo zawsze fascynowało mnie jak się to robi aby sprzedać coś co warte jest set razy mniej. :ok:

Niestety nowinki mają to do siebie, że są droższe. Tym tokiem rozumowania kawałek szkła lub tworzywa do dripa czy aeropressa też jest wielokrotnie mniej warty niż gotowy produkt.:)
Choć ten dripper naszym zdaniem jest bardzo ciekawy i znajdzie swoich fanów
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #556 dnia: 05 Sierpień 2015, 14:05:17 »
To przynajmniej zostało fantazyjnie wycięte, ale co powiesz donkiszot na to http://www.coffeedesk.pl/product/559/Able-Coffee-Kone-Filtr-Do-Chemexa  :sciana:

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #557 dnia: 05 Sierpień 2015, 14:26:07 »
Jetem przekonany, że znajdzie swoich fanów. :szampan:

ale co powiesz donkiszot na to
Zupełnie odwrotnie. Doskonale rozumiem dlaczego precyzyjny filtr stały tyle kosztuje. Oczywiście wolałbym aby kosztował nieco mniej, ale to mnie nie zadziwia.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #558 dnia: 05 Sierpień 2015, 14:51:35 »
wszystko możemy tak deprecjonować, to kawałek blaszki, tamto kawałek szkła, parę ziarenek arabiki, które ktoś w godzinkę wypalił i spakował. :)

Ceny sami sobie nie wymyśliliśmy, jest to cena rekomendowana przez producenta. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2373
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #559 dnia: 05 Sierpień 2015, 14:53:32 »
ciekawym jest też, że można je zastosować w chemexie i używać filtrów do dripa hario
Średnio to ciekawe, prawie każden inny dripper można sobie stawiać na chemeksie ;)
Gdyby jeszcze był składany to może kupiłbym, ale za 68zł góra...  :hihihi:

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #560 dnia: 05 Sierpień 2015, 15:10:22 »
Urządzenie bardzo ładne i genialne w swojej prostocie ale marża chyba większa niż na jabłka. Chociaż może to jest gwarancja sukcesu? :mrgreen:

W tej cenie dla mnie Chemex jest dużo atrakcyjniejszy, a taką blaszkę może kiedyś sobie wytną na cnc ;)

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #561 dnia: 05 Sierpień 2015, 15:27:50 »
Ale to jest sztywna konstrukcja czy miękka niczym spiralna trzepaczka do jajek ?

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #562 dnia: 05 Sierpień 2015, 16:33:14 »
Ogólnie uważam że cuda do kawy mają ceny z ... kosmosu żeby nie być wulgarny ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #563 dnia: 06 Sierpień 2015, 11:20:21 »
Ale to jest sztywna konstrukcja czy miękka niczym spiralna trzepaczka do jajek ?

Sztywna, niestety nie jest składany, a to byłoby naszym zdaniem całkiem fajne gdyby to to dało się składać do kompaktowej i kieszonkowej formy :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #564 dnia: 06 Sierpień 2015, 11:48:24 »
Pewnie, że fajne. Składane drippery to wciąż pole do popisu.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #565 dnia: 25 Sierpień 2015, 00:41:56 »
Na Kolumbię od Gardellego się byłem szarpnąłem. Świetna, słodka, bogata i soczysta kawa, najlepsza "nie-afryka" jaką piłem ostatnimi czasy. A i w espresso znakomita  :ok:

Ja dopiero dziś posmakowałem wypieku tego Pana o nazwie Ethiopia Blen Lot. Zaparzyłem ją w Kalicie i muszę to napisać. Nic smaczniejszego dotychczas nie piłem. Żonka, która dotychczas nie przepadała za jasnymi paleniami, po spróbowaniu mojej zaparzyła sobie kubeczek.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2015, 00:45:57 wysłana przez lubusz »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #566 dnia: 25 Sierpień 2015, 08:36:10 »
Ja dopiero dziś posmakowałem wypieku tego Pana o nazwie Ethiopia Blen Lot. Zaparzyłem ją w Kalicie i muszę to napisać. Nic smaczniejszego dotychczas nie piłem. Żonka, która dotychczas nie przepadała za jasnymi paleniami, po spróbowaniu mojej zaparzyła sobie kubeczek.
[/quote]

Cieszę się! Te kawki na prawdę mają wielki potencjał, nie są wypalone na zupełnym limicie pomiędzy niedopalonym a zjaranym ziarnem i przy odrobinie chęci potrafią pokazać swoje piękno.
Swoją drogą Maciek z Arabean właśnie na kawie od Gardelliego wywalczył 2 miejsce w brewers cup 2015, więc to raczej poważny argument w dyskusji nt. czy ta kawa na pewno jest dobra. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #567 dnia: 02 Wrzesień 2015, 13:20:59 »
Witam!

Przed momentem dosłownie pojawiły się u nas nowe wagi! Tym razem bez fajerwerków, podłączeń do iphona i ładowania przez usb, niestety bez timera, ale coś za coś, zwyczajnie ważące fajne i tanie wagi! Ceny zaczynają się od 65zł :)

Mamy 3 rodzaje, model do espresso, który sprawdzi się do ważenia "shotów", maksymalna waga 500g, dokładność do 0.1g: http://www.coffeedesk.pl/product/2141/Waga-Coffee-Gear-Dosing-Scale

Model do wszelkich przelewów, nie za duży, nie za mały, w sam raz, maksymalna waga 2kg, dokładność w całej skali 0.1g: http://www.coffeedesk.pl/product/2142/Waga-Coffee-Gear-Brewing-Scale

A także coś bardziej kuchennego/gastronomicznego, waga maks. 2kg, dokładność w całej skali 0.1g: http://www.coffeedesk.pl/product/2143/Waga-Coffee-Gear-Bench-Scale


W razie pytań zapraszam tutaj, albo na PW :)
Pozdrawiam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #568 dnia: 02 Wrzesień 2015, 13:59:47 »
 :ok: Sprawdźcie od razu jak szybko się wyłączają. 1min.?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #569 dnia: 02 Wrzesień 2015, 14:24:32 »
:ok: Sprawdźcie od razu jak szybko się wyłączają. 1min.?

Najmniejsza z nich wyłączy się po 60 sekundach bezczynności.
Natomiast w "Brew Scale" i "Bench scale" waga wyłączają się po 180 sekundach, ale można to wyłączyć zupełnie i waga będzie działać aż wyładują się baterie. :)

W "Brew scale" dodatkowo można ustawić czas auto wyłączenia po 60, 120 lub 180 sekundach.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi