Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 843039 razy)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #390 dnia: 23 Grudzień 2014, 09:49:02 »
nasi stali stali klienci dostali prezent pod choinkę

Jaki?

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #391 dnia: 23 Grudzień 2014, 10:15:03 »
Przecież wyraźnie jest napisane.
polecam zajrzeć w newsletter, gdzie nasi stali stali klienci dostali prezent pod choinkę,

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #392 dnia: 23 Grudzień 2014, 11:09:01 »
Chyba się udało. Konto moje zostało usunięte i na nowo założone. Mam nadzieje że juz nie będe miał problemów.

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #393 dnia: 27 Grudzień 2014, 20:24:27 »
W Waszej ofercie są młynki Baratza Virtuoso i Baratza Preciso. Na zagranicznych forach znalazłem jeszcze opisy młynka Baratza Virtuoso-Preciso który był poprzednikiem Baratza Preciso ale już nie jest produkowany ale bywa jeszcze w ofercie sklepów. Nawet na Amazon.com był przez pewien czas w sprzedaży jako nowszy model Preciso i ludzie go reklamowali gdy po otrzymaniu przesyłki się zorientowali że to nie nowy Preciso a poprzedni model czyli Virtuoso-Preciso. Obydwa modele czyli Preciso i Virtuoso-Preciso wyglądają identycznie.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #394 dnia: 29 Grudzień 2014, 10:28:03 »
To prawda @maro, są niemal identyczne (wymiary, waga, pojemniki, ogólny wygląd jest identyczny). Jednakże jest jeden detal, preciso tak jak nazwa wskazuje jest dokładniejszy. Virtuoso ma tylko 40 stopni zmielenia, natomiast Preciso ma 40 stopni makro i do każdego stopnia makro dochodzi jeszcze 11 stopni mikro, więc ilośc stopni regulacji jest znaaacznie większa. :)
Więc w skrócie: Virtuoso 40 stopni zmielenia / Preciso 440 stopni zmielenia. :)

Tutaj mała ściągawka która w łatwy sposób pomoże w decyzji i zorientowaniu się który ma jakie zalety : https://www.baratza.com/wp-content/uploads/Comparison-Chart-12_17_14.pdf
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #395 dnia: 29 Grudzień 2014, 10:53:48 »
Tak to wszystko wiem ale jest jeszcze poprzednik Preciso o nazwie Virtuoso-Preciso który ma 440 stopni mielenia tak jak Preciso i nie jest już produkowany ale bywa jeszcze w sprzedaży. Dokładnie piszę o tym modelu i tu http://coffeegeek.com/reviews/grinders/baratzavirtuosopreciso
Teraz pytanie czy Wasz Preciso to aby nie Virtuoso-Preciso ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #396 dnia: 29 Grudzień 2014, 12:28:39 »
Nie nie, u nas są dostępne już jako dwa osobne modele, dostawa jechała prosto z fabryki Baratza więc są już oznaczone jako dwa różne modele. Podejrzewam, że takie oznaczenie (Virtuoso Preciso) sprawiało za dużo problemów sprzedawcom i wprowadzało zamieszanie wśród klientów :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #397 dnia: 29 Grudzień 2014, 13:04:27 »
Poza tym Virtuoso-Preciso miało inną przekładnię o tyle lepszą, że prędkość żaren była o 100obr./min. mniejsza i wynosiła 450 obr/min a nowy Preciso ma 550 obr/min. Z kolei stara przekładnia była podobno awaryjna a nowa jest O.K.

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #398 dnia: 30 Grudzień 2014, 15:39:50 »
Bardzo dziękuję za pięknie opakowaną paczkę z chemexem i wspaniałym dodatkiem z Barna :kwiat:. Niestety córka już całość zabrała i schowała, bo dopiero jutro urodziny ;). Tą etiopię ostatnio kupiłem w Barnie dla @maro z tego samego dnia palenia a jutro przetestuję z chemexa u siebie :taniec: jeszcze raz wielkie dzięki.

Przy okazji przeglądałem wasz katalog, i nie miejcie mi tego za złe, jestem czuły na takie sprawy  ;) znalazłem dwa błędy w podpisie i opisie pod zdjęciami. Pierwszy to zestaw startowy Hario z plastikowym driperem podpisany jako czajniczek KyusuMaru a drugi to młynek Clear Grinder opisany jako stojak podtrzymujący drip. Może te wychwycone chochliki drukarskie znikną podczas przygotowania wersji na 2015r.

Wszystkiego dobrego!
W młynie: ziarna

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #399 dnia: 30 Grudzień 2014, 16:10:36 »
Cieszę się że się podoba! :) Nasz jednoosobowy dział pakowania prezentów miał ręce pełne roboty, ale się udało :) Barn na świeżo jest niesamowity, można dużo z niej wycisnąć, więc musi być dobrze.

Co do katalogu to prawda, bijemy się w pierś, jak to mówią "gdy się człowiek spieszy, grafik robi błędy w katalogu" ;) Katalog składaliśmy w ekspresowym tempie i niestety wkradło się trochę błędów.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #400 dnia: 30 Grudzień 2014, 17:22:10 »
Tą etiopię ostatnio kupiłem w Barnie dla @maro z tego samego dnia palenia
A żeby było śmieszniej to ja jeszcze dostałem tę Bokasso kupioną u Deskowego więc mam dwie  ;D

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #401 dnia: 30 Grudzień 2014, 17:50:09 »
No nieźle:-)
W młynie: ziarna

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #402 dnia: 31 Grudzień 2014, 00:25:49 »
A, co do pakowania prezentów. Świetny pomysł! :brawa: tylko na przyszłość taka sugestia: trzeba by to jakoś opisywać na boku, bo potem trzeba rozpakować te prezenty aby wiedzieć kogo czym obdarować, bo z zewnątrz nie widać która to kawa jest w którym. ;)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #403 dnia: 31 Grudzień 2014, 02:30:33 »
No to świąteczny klops a raczej karp na całej linii. No bo jak wytłumaczyć dwu letniemu Henryczkowi że dla niego jest saszetka z czekolada a dla kochanki tatusia hemex ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #404 dnia: 31 Grudzień 2014, 10:04:36 »
To jest jakiś pomysł :) Póki nie wdrożymy tego do końca zawsze można takie uwagi zostawiać w komentarzach :)
Pakowanie na prezent jest ciągle dostępne w gratisie, opcja miała byc dostępna tylko na święta, ale przecież okazji multum żeby obdarować bliskich dobrą kawą :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi