Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842197 razy)

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #105 dnia: 17 Marzec 2014, 19:38:22 »
Czemu "nieładnie" ? Że tylko 15%... Fakt gdyby dali 20 albo 30% byłoby ładniej  ;) Ale taniej niż u nich i tak nigdzie nie kupisz więc trzeba się cieszyć z tego co jest.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #106 dnia: 17 Marzec 2014, 19:41:41 »
Nieładnie bo 5 marca otrzymałem odpowiedź na moje pytanie o dni darmowej dostawy w najbliższym miesiącu, że nic się nie szykuje. Całości dopełnia fakt, że o Hario również pytałem.

Biznes jest biznes, wszystko rozumiem, takie życie, ale niesmak pozostał. :-\

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #107 dnia: 17 Marzec 2014, 19:58:47 »
Od 5 marca minęło prawie 2 tygodnie  :o  Pytałeś co prawda o miesiąc ale 2 tygodnie to sporo czasu by zdecydować o zmianie planów. Poza tym "dni darmowej dostawy" w przypadku tej firmy to lekka ściema bo i tak dostarczają gratis zakupy od 99 złociszy.
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2014, 20:02:27 wysłana przez maro »

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #108 dnia: 18 Marzec 2014, 08:04:28 »
Pewnie masz rację, a ja pewnie mam zbyt wysoki poziom naiwności i oczekiwań obsługi klienta indywidualnego.

Stała darmowa dostawa od 99zł to piękna sprawa, ale akurat w tym ściemy nie widzę.


Swoją drogą, działa komuś kod rabatowy wszystkookawie? Czy to moja przeglądarka szwankuje?

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #109 dnia: 18 Marzec 2014, 08:12:04 »
Dotychczas kupowałem zawsze via PW :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #110 dnia: 18 Marzec 2014, 12:49:17 »
Tak to jest czasem niektóre rzeczy planujemy spontanicznie, niektóre grubsze akcje planujemy z wyprzedzeniem, ale Dzień Wiosny wpadł nam do głowy stosunkowo niedawno. W związku z tym jeszcze raz przepraszam.

I tak jak spinka2 wspomniał, w przypadku gdybyście byli zainteresowani zakupem u nas to zapraszam na PW, zawsze uda się "coś" wymyślić :)

Co do kodu rabatowego to dzięki za zwrócenie uwagi, kod Wszystkookawie jest już sprawny, dzięki niemu otrzymacie 5% rabatu na wszystkie kawy i 10% rabatu na każdą herbatkę :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #111 dnia: 18 Marzec 2014, 13:00:27 »
zapraszam na PW, zawsze uda się "coś" wymyślić
Toż przecież pisałem... ???

No nieważne. Mam nadzieję, że całą sprawę przekujecie na przyszłość w jeszcze lepsze działanie sklepu. :kwiat:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #112 dnia: 18 Marzec 2014, 13:19:12 »
Tak, ale jak wspomniałem nie miałem wtedy jeszcze informacji o DDD w naszym sklepie. :)

Dzięki za informacje, takie uwagi dla nas są na wagę złota, bo to że nam się "coś wydaje" to za mało. Najlepiej wszystko wychodzi w praniu, a my jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i konstruktywną krytykę. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #113 dnia: 20 Marzec 2014, 10:55:44 »
Witam!
Dzisiaj pewnie jak już wiecie mamy dni darmowej dostawy!
W związku z tym wszystkie zamówienia wysyłamy z przesyłką gratis!

Dodatkowo po wpisaniu kodu rabatowego "idziewiosna.pl" otrzymacie 15% na kawy speciality i akcesoria kawowe!

Szczególnie polecamy Kenię Gatomboya lub Worka Espresso od Bonanz
i Brazylię Red Bourbon lub Brazylię Obata od Five Elephant.
Myślę, że warto je sprawdzić, bo to ciągle unikaty na polskim rynku, a są na prawdę smakowite!

www.coffeedesk.pl

Pozdrawiam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #114 dnia: 20 Marzec 2014, 12:47:03 »
To się skusiłem na v60, co by coś lekkiego wypić jak już ciepło będzie ;D

btw. drobne uwagi do działania sklepu;
- strasznie szybko wygasa koszyk (~30min?) akurat musiałem się oderwać od kompa na chwilę i już mi jakiś nadgorliwiec podostawiał mi z koszyka na półki ;)
- paczkomatów nigdy nie było, czy gdzieś znikły?
- dostałem zdublowanego maila z potwierdzeniem zamówienia

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #115 dnia: 20 Marzec 2014, 14:14:53 »
Dzięki, kojarzę pakowanie tej paczki :)
Paczkomaty ciągle są w drodze, cisnę jak tylko mogę "górę" żeby to ruszyć, bo sam jestem jej fanem.
I dzięki za uwagi, sprawdzimy co się stało, pracujemy nad zmianą informacji mailowej więc może to z tego powodu.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #116 dnia: 21 Marzec 2014, 12:44:13 »
Już naprawiliśmy temat znikającego koszyka! :) Teraz będziecie mogli się zastanawiać nad swoim zamówieniem przez okrągły miesiąc, powinno starczyć żeby się zastanowić :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline rafkorn

  • Wiadomości: 5
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #117 dnia: 21 Marzec 2014, 18:00:39 »
Witam.

"Już 20-21 marca organizujemy Dni Darmowej Dostawy w Coffeedesk.pl ! "

Dzień 21 jeszcze się nie skończył ,a system już "normalnie" nalicza opłaty za zakupy...


pzdr.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #118 dnia: 24 Marzec 2014, 09:52:30 »
Hej,
Niestety nasz prze-genialny system nas trochę wykołował. Jeżeli ktoś w momencie trwania promocji złożył zamówienie to zostanie ono wysłane gratis.

Wkrótce kolejne promocje, w tym tygodniu również powinna się pojawić swieża kawka od Johan&Nystrom :)

Pozdrawiam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #119 dnia: 25 Marzec 2014, 11:05:46 »
Witam!
Wczoraj po południu wjechała do nas dostawa od Johan&Nystrom, a w niej kilka smakołyków w tym m.in.:
- Bourbon Jungle palony 14.03.2014
- Espresso Fair Trade Organic palony 14.03.2014
- Finca Las Delicias palona 17.03.2014

Poza tym:
Etiopia Welena, Maracattura, Red Bourbon, Monsun Malaabar palone 3.03.2014

W szczególności polecam Maracatturę, w dripie i chemexie prze, prze, prze pyszna, kwiatowa, gładka, niska kwaskowatość.

Pozdrawiam
Coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi