Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836975 razy)

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2415 dnia: 19 Marzec 2018, 13:55:52 »
Wiem wiem, ale nawet jak zamówię dzisiaj to podejrzewam, ze przyjdzie w przyszłym tygodniu, bo było Paddy's Day w weekend. A to juz bedą  ponad trzytygodniowe kawy. Dla mnie to wszytsko jedno, a ze nie moge sie doczekac to chyba dzis zamówię :P
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2416 dnia: 19 Marzec 2018, 14:01:31 »
Wiem wiem, ale nawet jak zamówię dzisiaj to podejrzewam, ze przyjdzie w przyszłym tygodniu, bo było Paddy's Day w weekend. A to juz bedą  ponad trzytygodniowe kawy. Dla mnie to wszytsko jedno, a ze nie moge sie doczekac to chyba dzis zamówię :P


Aaaaj, przepraszam zapomniałem że Ty z wyspy :)  no tak jak dziś zamówisz to pewnie w najlepszym wypadku będzie w piątek.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2417 dnia: 20 Marzec 2018, 08:46:07 »
Jak skorzystać z dostawy najszybszym kotem za 4,90 ? Nie mam takiej opcji- najtaniej jest paczkomat za 8 zł  :-\

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2418 dnia: 20 Marzec 2018, 08:59:51 »
Jak skorzystać z dostawy najszybszym kotem za 4,90 ? Nie mam takiej opcji- najtaniej jest paczkomat za 8 zł  :-\

Hej, już powinno być lepiej :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2419 dnia: 20 Marzec 2018, 09:13:03 »
Brawo Wy  :brawa:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2420 dnia: 20 Marzec 2018, 11:50:28 »
Hej cześć,
dziś i jutro dostawa za 4,90 zł dla każdego.:)

I jeszcze jedna nowość w sklepie, a mianowicie nowa waga od Brewista: https://www.coffeedesk.pl/product/6104/Waga-Brewista-Ratio-Scale
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2421 dnia: 20 Marzec 2018, 21:50:30 »
Dobra, nie wytrzymałem i zamówiłem prawie półtora kilo magicznej pusi i trochę innych rzeczy ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline Cinello

  • Wiadomości: 424
  • Ekspres: V60
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2422 dnia: 20 Marzec 2018, 22:05:55 »
Dobra, nie wytrzymałem i zamówiłem prawie półtora kilo magicznej pusi i trochę innych rzeczy ;)

Ależ to musi być dobre skoro tak szalejesz :). Z Prismo pijesz z wodą do 100ml czy samo też? W porównaniu do szota z lamy to jak wychodzi z Prismo?

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2423 dnia: 20 Marzec 2018, 22:06:42 »
Zależy co kto lubi.. Mi jeszcze lepiej od Magic Pussy wszedł genialny Alpaca Blend z Hard Beans. Pewno dlatego że nie przepadam za bardzo za grejpfrutem
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2018, 22:10:00 wysłana przez dandy »

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2424 dnia: 20 Marzec 2018, 22:18:14 »
Kocham grapefruity, zajadam ich za potęgę odkąd pamietam, a ta kawa to dosłownie sok z grapefruita ;)

@cinello
Prismo traktuje jak cos nowego, staram sie nie porównywać do niczego i używam w zasadzie tylko z małą dolewką wody (50-70g). Samo Prismo tez jest ok, ale przy ciemnych blendach, jasne single sa zabijane przez kwasowość.

Nie ma porównania do Lamy ;) choć szot z Prismo ze spienionym mlekiem, o dziwo, nie odstaje bardzo od cappu z Lamy. Ciężej robić arty i smak jest bardziej płaski, ale jestem przekonany, ze Prismo i French Press dadzą duzo lepsze cappu niz sieciówki.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline Cinello

  • Wiadomości: 424
  • Ekspres: V60
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2425 dnia: 20 Marzec 2018, 22:32:09 »
Dzięki Szczympek, trzeba będzie w końcu spróbować jak to działa :).


Zależy co kto lubi.. Mi jeszcze lepiej od Magic Pussy wszedł genialny Alpaca Blend z Hard Beans. Pewno dlatego że nie przepadam za bardzo za grejpfrutem
Piłem, jest nieźle kwasowa, ale jak dla mnie ok :).

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2426 dnia: 21 Marzec 2018, 08:49:50 »
Cappu czy czekogolwiek mlecznego z Prismo jeszcze nie piłem, trzeba spróbować :) Choć jedną mleczną kawę już w tym roku piłem, więc nie wiem czy się uda :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2427 dnia: 26 Marzec 2018, 11:48:09 »
Cześć :)
Od dziś do lanego poniedziałku włącznie (26.03-02.04) proponujemy wybrane kawiarki w cenach nawet o 25% niższych :)

https://www.coffeedesk.pl/promotion/tydzien-kawiarek/

Polecam też ciągle nasze kawy miesiąca, Magic Pussy od Rocket Beans do espresso, albo prościej Etiopia Yirgacheffe od Rocket Beans, pyszne ziarenko, które sprawdza się jak się okazuje nawet w przelewie :) https://www.coffeedesk.pl/search/pussy/

Oraz przelew miesiąca od Coffeelab - Colombia Red Bourbon, bardzo przyjemna kawka: https://www.coffeedesk.pl/product/5955/Przelew-Miesiaca-Coffeelab-Kolumbia-Red-Bourbon

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2428 dnia: 27 Marzec 2018, 09:07:06 »
Cześć!
Dzisiaj (27.03.) mamy darmową dostawę, skorzystacie z niej używając kodu WIOSNA w zamówieniu :)
www.coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 679
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2429 dnia: 27 Marzec 2018, 09:38:40 »
Cześć!
Dzisiaj (27.03.) mamy darmową dostawę, skorzystacie z niej używając kodu WIOSNA w zamówieniu :)
www.coffeedesk.pl
Hmm tylko, że ja wczoraj zamówiłem [emoji3]

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi