Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836717 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1470 dnia: 09 Maj 2017, 15:05:58 »
I jeszcze jedna wiadomość, może nie jest za bardzo związana z kawą, bo z kubka można pić wszystko, ale właśnie wjechały do nas na półki kubeczki KeepCup Star Wars :) Gratka dla Star Warsowych geeków. http://www.coffeedesk.pl/search/star%20wars/

Jeden z kubków jest też w wersji Longplay, czyli z patentem który nieco przedłuży delektowanie się ciepłą kawą. Jest to podwójna ścianka, którą można też zdemontować i np podzielić się z kimś kawą :)


I to tyle na dziś z nowości :)))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1471 dnia: 09 Maj 2017, 16:01:16 »
Fajnie, czekałem na Long Play,a jeszcze w wydaniu SW. Trzeba pogrzebać w skarbonce :-)

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1472 dnia: 09 Maj 2017, 16:26:50 »
A czy KeepCup przewidział możliwość dokupienia samego long playa do już posiadanego kubka, czy to nie jest aż tak kompatybilne i trzeba kupować od nowa?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1473 dnia: 10 Maj 2017, 08:56:27 »
A czy KeepCup przewidział możliwość dokupienia samego long playa do już posiadanego kubka, czy to nie jest aż tak kompatybilne i trzeba kupować od nowa?

Nie do końca, tutaj trzeba by miksować z innymi longplayami. Za to jeśli masz szklany kubek to jest opcja dołączenia tzw. Boostera i zrobić sobie longplaya ze starego kubka :) Te podejrzewam, że będą u nas przy kolejnej dostawie (jeśli będą w magazynie keepcupa).
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1474 dnia: 10 Maj 2017, 10:35:11 »
No właśnie o to pytam. :)

Reasumując: jest longplay, który składa się ze szklanego keepcupa i plastikowego kubka; jest booster zmieniający szklanego keepcupa w longpalaya, ale oba zestawy się nie miksują?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1475 dnia: 10 Maj 2017, 13:55:49 »
No właśnie o to pytam. :)

Reasumując: jest longplay, który składa się ze szklanego keepcupa i plastikowego kubka; jest booster zmieniający szklanego keepcupa w longpalaya, ale oba zestawy się nie miksują?

Jednak nie, jest lepiej niż myślałem :) Doczytałem i Booster pasuje do Longplayów , więc można sobie miksować do woli kubki :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1476 dnia: 10 Maj 2017, 13:57:29 »
kawka mistrza Brewers Cup 2017 będzie być może do kupienia? Chętnie spróbuję!

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6159
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1477 dnia: 10 Maj 2017, 14:07:31 »
Tka kawa pewnie kosztowałaby z 200 zł za torebkę 250g :)

Mnie interesuje natomiast to urządzenie, którym Maciek zaprzał kawę. Czy będzie w ofercie, a jeśli tak to kiedy?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1478 dnia: 10 Maj 2017, 14:25:34 »
Tka kawa pewnie kosztowałaby z 200 zł za torebkę 250g :)

Mnie interesuje natomiast to urządzenie, którym Maciek zaprzał kawę. Czy będzie w ofercie, a jeśli tak to kiedy?

Z kawą raaczej się nie uda, Maciej osobiście ją sprowadzał dla siebie a musi jeszcze wystarczyć na mistrzostwa świata :) + tak jak piszesz Krystians, cena pewnie by zabiła.

Jeśli chodzi o zaparzacz to tak, będzie dostępny u nas, w przeciągu miesiąca powinien dojechać. Bardzo ciekawe urządzenie w dużym stopniu ułatwiające zapanowanie nad ekstrakcją. A nazywa się The Gabi Brew Master http://www.thegabi.net/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6159
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1479 dnia: 10 Maj 2017, 14:30:45 »
Szczerze mówiąc myślałem samemu nad zrobieniem takiego urządzenia, ale jakoś dwa miesiące temu zobaczyłem na European Coffee Trip, że już ktoś to już zrobił. Mam nadzieję że cena nie zabije. :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1480 dnia: 10 Maj 2017, 14:32:40 »
Szczerze mówiąc myślałem samemu nad zrobieniem takiego urządzenia, ale jakoś dwa miesiące temu zobaczyłem na European Coffee Trip, że już ktoś to już zrobił. Mam nadzieję że cena nie zabije. :)

Chyba nie będzie tak strasznie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1481 dnia: 10 Maj 2017, 20:15:06 »
Fajna ta polewaczka jest.
LMWDP #469

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1482 dnia: 10 Maj 2017, 21:30:08 »
Phin na kalitę i jazda ;)

Ale do kawiarni super, nikt nie zagada baristy polewającego naszego dripa :ok:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1483 dnia: 11 Maj 2017, 08:59:19 »
Phin na kalitę i jazda ;)

Ale do kawiarni super, nikt nie zagada baristy polewającego naszego dripa :ok:

Tak jest, urządzenie ułatwia, plus myślę że to dobre rozwiązanie dla osób które nie chcą się rozdrabniać przy zaparzaniu i myśleć o odpowiednim polewaniu kawy. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1484 dnia: 15 Maj 2017, 10:06:13 »
Hej dzień dobry w ten piękny poniedziałek! :)

Ok, pożartowałem sobie a teraz już zupełnie serio, do sklepu przed chwilą wjechała kawa, którą parzyli zawodnicy w ostatnich Brewers Cup w rundzie Compulsory (tej, w której barista musi zaparzyć kawę o której nic nie wie).
Jest to Tanzania Lunji. Sprowadzona przez Bero Polska a wypalona przez Kofi Brand.
Bardzo ciekawa kawa, z której da się na prawdę dużo wyciągnąć bez zbędnych kombinacji (w tym roku zawodnicy nie mogli wcześniej przebierać ziaren, podgrzewać ich i robić wszelkich innych cudów, bo na start w zawodach dostawali nową zapieczętowaną paczkę kawy).

Zapraszam do spróbowania! :) http://www.coffeedesk.pl/product/4383/Brewers-2017-Kofi-Brand-Tanzania-Aa-Top-Lunji-Estate
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi